trackdatabase.com logo











Team Results for Blessed Trinity H S

  Ath #     Name Entries PF Pl Pts
  36  Aeryn MacIsaac37. Junior Female 400 Metre Dash
39. Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  62  Aidan Van Wely28. Midget Male Discus Throw
30. Midget Male Javelin Throw
ND
ND
ND
ND




  41  Alex Memme68. Senior Male 200 Metre Dash
NT
NT


  50  Alexandra Phillips41. Junior Female 1500 Metre Run
43. Junior Female 3000 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  35  Alyssa Leonard65. Senior Female 100 Metre Dash
85. Senior Female Long Jump
NT
ND
NT
ND




  13  Ava Appleman21. Midget Female Long Jump
ND
ND


  55  Benjamin Shipley54. Junior Male Long Jump
ND
ND


  54  Brandon Schmidt34. Junior Male 100 Metre Dash
NT
NT


  40  Cassondra Meisel3. Midget Female 200 Metre Dash
NT
NT


  14  Cole Arnold48. Junior Male 300 Metre Hurdles
54. Junior Male Long Jump
NT
ND
NT
ND




  24  Edward Dumitrescu6. Midget Male 400 Metre Dash
16. Midget Male 300 Metre Hurdles
NT
NT
NT
NT




  23  Daryl Donato68. Senior Male 200 Metre Dash
NT
NT


  58  Drew Smith37. Junior Female 400 Metre Dash
49. Junior Female High Jump
NT
NH
NT
NH




  47  Dylan Pergentile44. Junior Male 3000 Metre Run
46. Junior Male 100 Metre Hurdles
NT
NT
NT
NT




  39  Eliana Mausibbeuve45. Junior Female 80 Metre Hurdles
53. Junior Female Long Jump
NT
ND
NT
ND




  61  Clieve Thompson2. Midget Male 100 Metre Dash
4. Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT
NT
NT




  34  Ella Krushelnicki35. Junior Female 200 Metre Dash
NT
NT


  42  Ella Muraca41. Junior Female 1500 Metre Run
43. Junior Female 3000 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  64  Emanuel Villacorta4. Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT


  16  Evan Beach8. Midget Male 800 Metre Run
10. Midget Male 1500 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  31  Hanna Jones59. Junior Female Discus Throw
61. Junior Female Javelin Throw
ND
ND
ND
ND




  28  James Hillyard66. Senior Male 100 Metre Dash
86. Senior Male Long Jump
NT
ND
NT
ND




  29  James Hilton60. Junior Male Discus Throw
62. Junior Male Javelin Throw
ND
ND
ND
ND




  38  Jason Mannella66. Senior Male 100 Metre Dash
68. Senior Male 200 Metre Dash
NT
NT
NT
NT




  25  Jessica Evans35. Junior Female 200 Metre Dash
NT
NT


  27  Jordan Hamilton66. Senior Male 100 Metre Dash
74. Senior Male 1500 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  45  Josh Panaccione4. Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT


  52  Jude Ruth-Crivea106. Intellectually Imp. Male 100 Metre Dash
NT
NT


  60  Kaelin Sutor25. Midget Female Shot Put
29. Midget Female Javelin Throw
ND
ND
ND
ND




  53  Kaia Schilte39. Junior Female 800 Metre Run
NT
NT


  67  Katie Wilcox41. Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT


  65  Alexis Violante1. Midget Female 100 Metre Dash
21. Midget Female Long Jump
NT
ND
NT
ND




  22  Lindsay Deptuck65. Senior Female 100 Metre Dash
67. Senior Female 200 Metre Dash
NT
NT
NT
NT




  51  Luca Presti2. Midget Male 100 Metre Dash
22. Midget Male Long Jump
NT
ND
NT
ND




  19  Luca Cino42. Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT


  21  Madeline Debour75. Senior Female 3000 Metre Run
NT
NT


  26  Marie-Eve Guite1. Midget Female 100 Metre Dash
25. Midget Female Shot Put
NT
ND
NT
ND




  20  Mathijs de Graaf34. Junior Male 100 Metre Dash
62. Junior Male Javelin Throw
NT
ND
NT
ND




  30  Michael Huber76. Senior Male 3000 Metre Run
80. Senior Male 400 Metre Hurdles
98. Open Male 2000 Metre Steeplechase
NT
NT
NT
NT
NT
NT






  49  Michael Petropoulos34. Junior Male 100 Metre Dash
48. Junior Male 300 Metre Hurdles
NT
NT
NT
NT




  37  Nicholas MacPherson76. Senior Male 3000 Metre Run
NT
NT


  56  Nicholas Siena38. Junior Male 400 Metre Dash
40. Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  59  Nicholas Sutic2. Midget Male 100 Metre Dash
22. Midget Male Long Jump
NT
ND
NT
ND




  17  Nicole Beach71. Senior Female 800 Metre Run
97. Open Female 2000 Metre Steeplechase
NT
NT
NT
NT




  57  Oliver Sloan60. Junior Male Discus Throw
ND
ND


  43  Olympia Myers37. Junior Female 400 Metre Dash
39. Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  32  Owen Jones66. Senior Male 100 Metre Dash
90. Senior Male Shot Put
NT
ND
NT
ND




  44  Paige Nevestuk107. Wheelchair Female 200 Metre Dash
NT
NT


  15  Reese Arnold10. Midget Male 1500 Metre Run
12. Midget Male 3000 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  46  Rhonin Paterson26. Midget Male Shot Put
30. Midget Male Javelin Throw
ND
ND
ND
ND




  48  Stella Pesut5. Midget Female 400 Metre Dash
9. Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
NT
NT




  33  Trysten Keizer2. Midget Male 100 Metre Dash
22. Midget Male Long Jump
NT
ND
NT
ND




  18  Tyler Birmingham114. Intellectually Imp. Male 800 Metre Run
106. Intellectually Imp. Male 100 Metre Dash
NT
NT
NT
NT




  66  Victoria Wass67. Senior Female 200 Metre Dash
85. Senior Female Long Jump
NT
ND
NT
ND




  63  Zoe Vavaroutsos1. Midget Female 100 Metre Dash
21. Midget Female Long Jump
NT
ND
NT
ND




Event Relay Name PF Pl Pts
Midget Male 4x100 Metre Relay "A"NTNT
Junior Female 4x100 Metre Relay "A"NTNT
Junior Male 4x100 Metre Relay "A"NTNT
Senior Male 4x100 Metre Relay "A"NTNT
Total Points:0
Last updated Tue, 28 May 2019 22:22:57
 
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved. 
en