Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
CCTC
May 1, 2004 to May 2, 2004
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (1.53 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Bayview S S
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
128
Nathan Kwan
46.
Midget Male 3000 Metre Run
40.
Midget Male 1500 Metre Run
NT
NT
12:27.30
5:38.72
19
47
118
Amit Ajmani
22.
Midget Male 200 Metre Run
59.
Midget Male Long Jump
65.
Midget Male Triple Jump
29.20
ND
ND
NT
4.97
10.36
25
8
4
4
131
Karma Patel
40.
Midget Male 1500 Metre Run
34.
Midget Male 800 Metre Run
NT
NT
DNF
DNS
136
Richard Wu
40.
Midget Male 1500 Metre Run
46.
Midget Male 3000 Metre Run
NT
NT
5:35.51
DNS
44
114
Ines Tafilica
76.
Senior Female Shot Put
88.
Senior Female Javelin Throw
ND
ND
DNS
DNS
99
Joaneil Baksh
21.
Senior Female 200 Metre Run
DNS
NT
100
Jasmine Bamford
21.
Senior Female 200 Metre Run
28.83
NT
15
103
Tishanna Dawson
88.
Senior Female Javelin Throw
76.
Senior Female Shot Put
ND
ND
17.55
DNS
13
109
Mina Mouasseli
7.
Midget Female 300 Metre Hurdles
31.
Midget Female 800 Metre Run
NT
NT
DNS
DNF
102
Angela Chung
19.
Midget Female 200 Metre Run
DNS
NT
106
Gloria Hong
19.
Midget Female 200 Metre Run
DNF
NT
113
Jennifer Soong
56.
Midget Female Long Jump
62.
Midget Female Triple Jump
ND
ND
DNF
7.36
10
108
Shaina Lewin
56.
Midget Female Long Jump
62.
Midget Female Triple Jump
ND
ND
4.14
DNS
6
1
120
Jordan Barnes
29.
Junior Male 400 Metre Run
NT
DNS
127
Alex Kotliar
60.
Junior Male Long Jump
23.
Junior Male 200 Metre Run
ND
DNS
4.93
NT
7
101
Laura Bone
63.
Junior Female Triple Jump
20.
Junior Female 200 Metre Run
57.
Junior Female Long Jump
ND
31.60
ND
8.45
NT
3.46
15
16
26
110
Tajasvi Patel
32.
Junior Female 800 Metre Run
57.
Junior Female Long Jump
NT
ND
DNS
DNS
112
Salva Sadeghi
57.
Junior Female Long Jump
ND
2.34
30
104
Sahra Dirani
20.
Junior Female 200 Metre Run
DNS
NT
107
Zehra Kamani
63.
Junior Female Triple Jump
57.
Junior Female Long Jump
ND
ND
8.46
4.17
14
11
105
Yana Guitberg
63.
Junior Female Triple Jump
ND
9.65
7
115
Lisa Truong
63.
Junior Female Triple Jump
ND
DNS
111
Sandra Rusy
63.
Junior Female Triple Jump
57.
Junior Female Long Jump
ND
ND
DNS
DNF
116
Cyrene Wu
8.
Junior Female 300 Metre Hurdles
63.
Junior Female Triple Jump
NT
ND
DNS
8.31
16
122
Steven Chong
18.
Senior Male 100 Metre Run
24.
Senior Male 200 Metre Run
DNF
DNS
NT
NT
133
Nima Saudi-Fazz
79.
Senior Male Shot Put
85.
Senior Male Discus Throw
91.
Senior Male Javelin Throw
ND
ND
ND
DNS
DNS
10.00
37
130
Azim Mavani
18.
Senior Male 100 Metre Run
24.
Senior Male 200 Metre Run
DNF
DNS
NT
NT
134
Andrew Saunders
18.
Senior Male 100 Metre Run
73.
Senior Male High Jump
24.
Senior Male 200 Metre Run
12.51
NH
26.48
NT
1.60
NT
57
8
34
126
Matt Hogg
36.
Senior Male 800 Metre Run
24.
Senior Male 200 Metre Run
NT
28.40
2:39.56
NT
37
49
117
Sujan Abeyewardene
18.
Senior Male 100 Metre Run
24.
Senior Male 200 Metre Run
DNF
DNS
NT
NT
135
Igor Sherentov
30.
Senior Male 400 Metre Run
36.
Senior Male 800 Metre Run
61.
Senior Male Long Jump
NT
NT
ND
DNS
DNS
DNS
123
Anthony Chu
91.
Senior Male Javelin Throw
79.
Senior Male Shot Put
85.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
ND
DNF
DNF
18.13
25
129
Mark Makary
18.
Senior Male 100 Metre Run
24.
Senior Male 200 Metre Run
DNF
DNS
NT
NT
125
Kevin Ho
61.
Senior Male Long Jump
24.
Senior Male 200 Metre Run
ND
28.90
DNS
NT
53
121
Nathan Chin
67.
Senior Male Triple Jump
73.
Senior Male High Jump
ND
NH
DNF
DNS
132
Russell Paul
18.
Senior Male 100 Metre Run
24.
Senior Male 200 Metre Run
DNF
DNS
NT
NT
119
Sean Ashman
18.
Senior Male 100 Metre Run
61.
Senior Male Long Jump
67.
Senior Male Triple Jump
DNF
ND
ND
NT
DNS
DNF
124
Alex Hajjar
91.
Senior Male Javelin Throw
79.
Senior Male Shot Put
85.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
ND
15.00
11.18
DNS
36
7
104
Sahra Dirani
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
NT
18.13
29
115
Lisa Truong
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
14.
Junior Female 100 Metre Run
NT
15.20
16.85
NT
22
60
116
Cyrene Wu
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
NT
16.66
19
105
Yana Guitberg
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
14.
Junior Female 100 Metre Run
NT
12.80
14.04
14.23
7
6
1
122
Steven Chong
6.
Senior Male 110 Metre Hurdles
NT
20.10
17
121
Nathan Chin
6.
Senior Male 110 Metre Hurdles
NT
DNF
127
Alex Kotliar
17.
Junior Male 100 Metre Run
13.00
NT
47
120
Jordan Barnes
17.
Junior Male 100 Metre Run
12.50
NT
29
109
Mina Mouasseli
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
6:43.62
41
110
Tajasvi Patel
38.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
6:37.30
24
112
Salva Sadeghi
38.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
6:44.98
27
103
Tishanna Dawson
82.
Senior Female Discus Throw
ND
18.89
20
114
Ines Tafilica
82.
Senior Female Discus Throw
ND
DNS
106
Gloria Hong
13.
Midget Female 100 Metre Run
DNF
NT
102
Angela Chung
13.
Midget Female 100 Metre Run
15.80
NT
82
108
Shaina Lewin
13.
Midget Female 100 Metre Run
15.20
NT
55
99
Joaneil Baksh
15.
Senior Female 100 Metre Run
DNF
NT
100
Jasmine Bamford
39.
Senior Female 1500 Metre Run
15.
Senior Female 100 Metre Run
NT
DNF
6:28.71
NT
35
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Team has no relays registered
Total Points:
6
Last updated Sat, 01 May 2004 18:22:59
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en