trackdatabase.com logo







Junior Boys 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Brandon LettsSt.Marguerite d'Youville-Bramp11.2410.82
Kenya SmallBramalea - Brampton11.6011.03
Denzel BrownSt. Edmund Campion11.5011.18
Leacroft ThompsonSt. Edmund Campion11.3011.21
Christopher SmithClarkson - Mississauga11.5011.28
Talon DentonBrampton Centennial - Brampton11.8311.44
Keysean PowellSt. Edmund Campion11.4011.46
Larry A HlatshwayoJohn Fraser - Mississauga12.5111.22
Olushola TanimowoSt. Edmund Campion11.7011.32
Rafay AmanStephen Lewis - Mississauga11.9911.44
Jay ChristieTurner-Fenton - Brampton11.4011.52
Cody LamovsekPort Credit - Mississauga11.8911.57
Travis SagarSt. Joseph - Mississauga11.8711.63
Joesph D'AmicoRobert F. Hall - Caledon East12:00.0011.69
Jahmessiah EdwardsAscension of Our Lord-Miss11.9311.48
Henry DoBrampton Centennial - Brampton12.2811.63
Justin Szymanski-WashingtonDavid Suzuki Secondary School11.9511.64
Emron FagonFletcher's Meadow - Brampton11.9011.65
Zeke OppongCastlebrooke12.2011.65
Jackson AttakoraCardinal Ambrozic - Brampton12.0011.67
Jerome GreenAscension of Our Lord-Miss12.4311.70
Taris WilsonDavid Suzuki Secondary School11.9911.72
Andre WilliamsSt. Thomas Aquinas - Brampton12.2411.72
Darnell BartholomewDavid Suzuki Secondary School12.1011.74
Kashyap VyasCastlebrooke12.1411.81
Shemar NelsonSt. Augustine - Brampton11.7911.83
Regan BotangAscension of Our Lord-Miss12.1311.83
Anthony BaileyHeart Lake - Brampton12.4411.93
Jonathan BiggsDavid Suzuki Secondary School12.6611.98
Andrew StewartSt. Augustine - Brampton11.8711.99
Justin JohnstonSt. Aloysius Gonzaga-Mississau12.0012.10
John CarlosCardinal Leger - Brampton13.0012.11
Marco FigliolaSt. Marcellinus - Mississauga12.5012.16
Tyler RedubloSt. Joan of Arc - Mississauga12.3012.32
Mauritzio WhiteSt. Paul's - Mississauga12.0512.35
Ian HuangSt. Joan of Arc - Mississauga12.4012.36
Matthew NoelSt Martin12.5012.38
Junior OriolaFletcher's Meadow - Brampton12.2012.41
Reginthian JacobSt. Joan of Arc - Mississauga13.9012.53
Brandon FernandesOur Lady of Mount Carmel-Missi12.4512.75
Gagandeep SinghFletcher's Meadow - Brampton12.4012.91
Josh CorreiaSt. Aloysius Gonzaga-Mississau12.5012.96
Isik McCallumStreetsville S S12:45.0013.05
Rasheed BrownFletcher's Meadow - Brampton12.60DQ
Daniel WasikOur Lady of Mount Carmel-Missi12.40DNS
Junior ThompsonCardinal Leger - Brampton12.50DNS
Aydan NamugeraSt. Michael S.S.13:06.00DNS
Sammy AdutwumSt. Marcellinus - Mississauga12.20DNS
Jacob FrenchSt. Thomas Aquinas - Brampton12.46DNS
Daniel BorelandSt.Marguerite d'Youville-Bramp11.60DNS
Dante WilliamsSt. Thomas Aquinas - Brampton12.30DNS
Semis
Name Team/SchoolPrelimSemisWind
Brandon LettsSt.Marguerite d'Youville-Bramp10.8211.42
Keysean PowellSt. Edmund Campion11.4611.66
Christopher SmithClarkson - Mississauga11.2811.56
Kenya SmallBramalea - Brampton11.0311.76
Leacroft ThompsonSt. Edmund Campion11.2111.57
Denzel BrownSt. Edmund Campion11.1811.89
Olushola TanimowoSt. Edmund Campion11.3211.90
Rafay AmanStephen Lewis - Mississauga11.4411.94
Travis SagarSt. Joseph - Mississauga11.6311.96
Jahmessiah EdwardsAscension of Our Lord-Miss11.4811.99
Larry A HlatshwayoJohn Fraser - Mississauga11.2212.02
Talon DentonBrampton Centennial - Brampton11.4412.11
Jay ChristieTurner-Fenton - Brampton11.5212.16
Joesph D'AmicoRobert F. Hall - Caledon East11.6912.26
Henry DoBrampton Centennial - Brampton11.6312.26
Cody LamovsekPort Credit - Mississauga11.5712.37
Final
Name Team/SchoolSemisFinalWindPoints
Brandon LettsSt.Marguerite d'Youville-Bramp11.4211.6410
Leacroft ThompsonSt. Edmund Campion11.5711.698
Christopher SmithClarkson - Mississauga11.5611.786
Keysean PowellSt. Edmund Campion11.6611.845
Kenya SmallBramalea - Brampton11.7611.984
Olushola TanimowoSt. Edmund Campion11.9011.983
Denzel BrownSt. Edmund Campion11.8912.012
Rafay AmanStephen Lewis - Mississauga11.9412.301
Last updated Tue, 25 Jun 2013 15:45:47
 
Copyright © 2001-2020 trackDatabase.com All rights reserved.