trackdatabase.com logo







Open Female 2x3000 Metre Relay

Final
Team/School SeedFinalPoints
King City - King City
NTNT
Henry Street - Whitby
1. Maya Black 2. Leah Stapleton
NT23:57.9010
Dunbarton - Pickering
1. Aleeya Hutchins 2. Holly Gibson
NT24:01.738
Brooklin High School
1. Meg Jackson 2. Amberle MacDonald
NT24:40.136
Dunbarton - Pickering
1. Catie Kramer 2. Taylor Brown
NT24:43.885
Pickering - Ajax
1. Nicole Poulakis 2. Krissy Petrou
NT25:01.164
Durham Christian H S
1. Rebecca Pypker 2. Thea VanHalteren
NT25:54.193
Donald A. Wilson - Whitby
1. Evie Thorsteinson 2. Ashlyn MacGillray
NT25:55.852
Brooklin High School
1. Reyne Rodrigues 2. Elisabeth Chung
NT27:03.021
Sinclair - Whitby
1. Brianna Klein 2. Amanda Whyte
NT27:08.43
St. Mary - Pickering
1. Katherine Lucas 2. Emma Robson
NT27:23.70
Brooklin High School
1. Anna Potvin 2. Sophia Cowley
NT27:37.90
R.S. McLaughlin - Oshawa
1. Madeleine MacAlpine 2. Nathalie Balbontin
NT28:15.66
Brooklin High School
1. Kaitlyn Hunt 2. Maya Elliott
NT28:29.75
Lakefield College School
1. Mairi Ross 2. Alexis Peterson
NT28:47.40
Saint Charles Garnier - Whitby
1. Sarah Tonoo 2. Breanna Lucero
NT29:15.01
Sinclair - Whitby
1. Kyra Gostlin 2. Grace Creary
NT29:32.35
Pickering - Ajax
1. Hannah Westrik 2. Fatima Tahir
NT29:49.94
Sinclair - Whitby
1. Emma Tobin 2. Kaylyn Downer
NT29:57.45
St. Stephen's - Bowmanville
1. Zoey Smith 2. Sylvie-Ann Miller
NT29:57.80
Pine Ridge - Pickering
1. Emelia Schaafsma 2. Claire Papaconstantinou
NT30:07.54
Pickering - Ajax
1. Vanessa Sykes 2. Alina Pirani
NT30:12.62
St. Stephen's - Bowmanville
1. Rae Fray 2. Chantel Phillips-Anthony
NT30:25.14
R.S. McLaughlin - Oshawa
1. Hannah Watson 2. Rhianna Bloor
NT30:32.11
King City - King City
1. Isabella Miskowiec 2. Sarah Venier
NT30:33.07
Holy Trinity School
1. Alex Colby 2. Maddy Williams
NT30:54.17
Pine Ridge - Pickering
1. Makayla Janes 2. Keili Gomez
NT31:50.21
Pine Ridge - Pickering
1. Betty Pham 2. Faith Grant-Lewis
NT31:56.63
Notre Dame - Ajax
1. Aaliyah Ali 2. Riya Panicker
NT32:05.11
Pickering - Ajax
1. Jasmine Sahota 2. Shagika Sureshwaran
NT32:11.68
Sinclair - Whitby
1. Laetitia Ibaki 2. Chloe Weldon
NT32:21.96
Saint Charles Garnier - Whitby
1. Zoe Collat 2. Julia Poitras
NT32:46.60
St. Stephen's - Bowmanville
1. Samantha Ley 2. Sarah Keenan
NT32:47.57
Notre Dame - Ajax
1. Nadeea Lovell 2. Katie Stevens
NT33:10.67
Henry Street - Whitby
NT34:39.68
Lakefield College School
1. Ilana Mohamed 2. Hanna Su
NT34:42.79
St. Stephen's - Bowmanville
1. Sadie Smith 2. Clare Isnor
NT34:54.95
Last updated Wed, 17 Oct 2018 18:29:27
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.