Meet Info
ROPSSAA Special Events
Track and Field Meet
May 10, 2017 to May 11, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male Target Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
William Glover
St. Augustine - Brampton
ND
1.70
10
Steven Rogers
Applewood School
ND
1.48
10
Zachary D'Amelio
St. Augustine - Brampton
ND
1.68
8
Alejandro Aguilar
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
1.67
5
Robel Tesfay
Parkholme School
ND
1.67
5
Larry Omoruyi
St. Augustine - Brampton
ND
1.67
5
Alex Zabek
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
1.63
3
Francesco Vitaro
Ascension of Our Lord-Miss
ND
1.61
2
Emmanuel Ansah
Parkholme School
ND
1.60
1
Omar Whyte
Applewood School
ND
1.59
Matthew Kearney
port credit team 10
ND
1.56
Tyler Chatoor Archer
Parkholme School
ND
1.55
Keven Samad
Parkholme School
ND
1.54
Xavier Lagtapon
St. Augustine - Brampton
ND
1.54
Aidan Pimentel
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
1.53
Krishan Pathak
St. Augustine - Brampton
ND
1.53
Eric Johnson
Applewood School
ND
1.52
Matthew Felty
Parkholme School
ND
1.48
Eric Choo
St. Augustine - Brampton
ND
1.48
Ralph Kangappaden
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
1.47
Jack Bucca
Parkholme School
ND
1.47
Khalfani Thomas
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
1.44
Jordan Lewis
Parkholme School
ND
1.43
Nicholas Paglione
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
1.40
Nico Bunbury
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
1.37
Daniel Chiofalo
St. Marcellinus - Mississauga
ND
1.35
Oniel Brown
Parkholme School
ND
1.29
Carter Legrow
Parkholme School
ND
1.25
Emi Villegas
Parkholme School
ND
1.17
Aseante Williams Richards
Parkholme School
ND
1.15
Avreet Ranoute
Parkholme School
ND
1.12
Jayden Campbell
Parkholme School
ND
1.10
Muqeed Maseehuddin
Applewood School
ND
ND
Nicholas Roberts
Iona C.S.S.
ND
ND
Sebastian Biljak
Heart Lake - Brampton
ND
DQ
Brandon Louie
port credit team 10
ND
DQ
Vincent D'Ambrosio
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
DQ
Chris Cannataro-Smith
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
DQ
Khoi Tran
Loyola CSS - Mississauga
ND
DNS
Theodore Le
Applewood School
ND
DNS
Jason D'sousa
St. Edmund Campion
ND
DNS
Sami Ahmed
Parkholme School
ND
DNS
Merlin Perez
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
DNS
Oliver Macaraeg
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
DNS
Abdu Alasow
Thomas L Kennedy - Mississauga
ND
DNS
Rahul Kanagaruban
Thomas L Kennedy - Mississauga
ND
DNS
Griffin Bush
Thomas L Kennedy - Mississauga
ND
DNS
Adam Brown
Parkholme School
ND
DNS
An Phan
Parkholme School
ND
DNS
Noah Caleca
St. Michael - Bolton
ND
DNS
Nicholas Koh
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
DNS
Joshua Napoli
St. Edmund Campion
ND
DNS
Nicholas Gambacorta
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
DNS
Gabriel Arce
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
DNS
Rizwan Imran
Parkholme School
ND
DNS
Simon Eskander
St. Augustine - Brampton
ND
DNS
Wayne Okyere
Applewood School
ND
DNS
Zain Zaidi
Applewood School
ND
DNS
Jacob Hill
Applewood School
ND
DNS
Siddhi Bhavsar
Applewood School
ND
DNS
Attique Ahmad
Applewood School
ND
DNS
Shavir Khan
Applewood School
ND
DNS
Nicholas DeWit
Applewood School
ND
DNS
Talha Ahmad
Applewood School
ND
DNS
c
Last updated Mon, 15 May 2017 10:38:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en