trackdatabase.com logo







Junior Boys 1500 Metre Run

Final
Name Team/SchoolSeedFinalPoints
Andrew Stanley Country Day SchoolNT4:21.0510
Sean Simeson R.S. McLaughlin C & V INT4:22.758
Matt Bruce R.S. McLaughlin C & V INT4:23.696
Dustin Eldridge Lindsay C & V INT4:32.044
Andrew Heaney Cardinal NewmanNT4:39.292
Matt Reis St. Michael`s CollegeNT4:40.291
Mark Menary Michael Power/St.Joseph`sNT4:40.94
Paul Di Simone Marshall McLuhan C S SNT4:44.41
Ryan Lahti Lindsay C & V INT4:44.89
Thomas Mosher Oakwood C INT4:45.78
Matthew Pollata Michael Power/St.Joseph`sNT4:46.79
scott thompson Langstaff S SNT4:48.13
Justin Brown Francis LibermannNT4:51.09
Mike Hossack St. Michael`s CollegeNT4:51.35
Zeeshan Burhani Francis LibermannNT4:53.25
Joe J McCue St. Anne`s C.S.S., ClintonNT4:54.03
Christie Alex West Ferris S SNT4:54.21
Chris Mehack St. Michael`s CollegeNT4:56.31
Makarov Michael Maple H.S.NT4:56.87
Connor Hines Bishop Ryan H SNT4:59.77
Nicholas Paquette Ecole secondaire ThériaultNT4:59.88
Lester Fernandes Pope John Paul II C.S.S.NT5:02.33
justin altcheh Langstaff S SNT5:05.25
Jonathan Gregory University of Toronto SchNT5:05.68
Dan Belyea Crescent SchoolNT5:07.88
Durae Wilkinson Vaughan Secondary SchoolNT5:08.29
Taisuke Nakano-Scott University of Toronto SchNT5:08.58
Wayne Saumur Ecole secondaire ThériaultNT5:08.79
Sean Coleshill Stouffville D H SNT5:09.30
McIntosh mike St. Andrew`s CollegeNT5:09.39
Chris Stringer C St. Augustine CHSNT5:13.97
Fawsto Hernandez-Mendez St. Patrick S SNT5:15.50
James Drabinsky Community Hebrew AcademyNT5:15.54
Anthony Ashby A. Y. Jackson S SNT5:17.90
Todd Blades St. Michael`s CollegeNT5:18.23
Justin Hui J St. Augustine CHSNT5:21.48
Wilfred Bernard Newtonbrook S SNT5:22.10
Craig Nazareth Paul Dwyer C H SNT5:32.10
Johnston Richard Alexander MacKenzie H SNT5:32.37
Mitchell Fortnum M St. Augustine CHSNT5:33.76
Kim julian St. Andrew`s CollegeNT5:37.65
Daniel Rende Community Hebrew Academy-R.H.NT5:39.20
J.D. Byrnes St. Michael`s CollegeNT5:39.65
Estrah Ilia Westmount C INT5:39.74
Jaywin Luistro Vaughan Road AcademyNT5:41.12
Randy Kuefler Dr. John M. Denison S.SNT5:42.33
Alex Ling Sinclair S SNT5:42.54
Alvin Yeung Unionville H SNT5:46.00
Charles Xie A. Y. Jackson S SNT5:46.48
Matthew Filicetti St. Joan of Arc C H SNT5:57.91
Saeid Chavishi A. Y. Jackson S SNT6:16.55
Oliver Lue J. Clarke Richardson CollegiaNTDNF
Adrian Mercer Greenwood CollegeNTDNF
Zack Goodwin Unionville H SNTDNF
Chris Noble Oakwood C INTDNF
Fawsto Hernandez-Mendez St. Patrick S SNTDNF
Daniel Battiston Cardinal Carter S SNTDNF
Hines Connor Bishop Ryan H SNTDNF
Sufy Shaikh R.S. McLaughlin C & V INTDNF
Joel Knights Stouffville D H SNTDNF
Pablo Hernandez Francis LibermannNTDNF
Rundle Nolan Cardinal Carter S SNTDNF
Sean Ramphal Sir Sanford Fleming AcadNTDNF
Justin Khan Dunbarton H SNTDNF
Bill Fleming Unionville H SNTDNF
Franklin Collins Orangeville D S SNTDNF
Victor Rodan A. Y. Jackson S SNTDNF
Ben Rozenberg A. Y. Jackson S SNTDNF
Jonathan Lo University of Toronto SchNTDNF
Andrew Stants St. Aloysius GonzagaNTDNF
Benjie Goldberg Community Hebrew Academy-R.H.NTDNF
Ben Glatt Community Hebrew Academy-R.H.NTDNF
Al Kara-Virani Dunbarton H SNTDNF
Last updated Sat, 01 May 2004 18:22:59
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.