Meet Info
Campion Track & Field Championships
May 5, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Nnenna Ibe
Cardinal Ambrozic - Brampton
28.00
26.16
Kariah Lyttle
St. Edmund Campion
27.50
27.15
Anna Obi
St. Augustine - Brampton
28.30
27.42
Onome Oyiborhoro
St. Roch - Brampton
31.73
28.51
Shantae Haughton
St. Edmund Campion
28.00
28.75
Dayna Sinclair
St. Roch - Brampton
31.73
28.93
Reannah Jay
St. Thomas Aquinas - Brampton
32.80
29.21
Kalisha Brown
St. Edmund Campion
30.00
29.24
Dhalia Bridge
St. Edmund Campion
30.00
29.36
Abigail Tutu
St. Edmund Campion
29.50
29.78
Amy Wilson
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
29.83
Shian Grant
Ascension of Our Lord-Miss
31.22
29.83
Melody Esokpunwu
St. Edmund Campion
30.00
30.21
Tatiana Junior
Ascension of Our Lord-Miss
31.18
30.65
Julia Karanfilov
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
30.79
Desiree Downey
St. Edmund Campion
28.50
30.87
Jessica Vincent
St. Augustine - Brampton
28.80
31.05
Olivia Morrone
Holy Name of Mary College Scho
NT
31.14
Gwyneth West
Holy Name of Mary College Scho
NT
31.24
Yahsairan Minto
Ascension of Our Lord-Miss
31.02
31.84
Eternity Hervatin-Stanberry
St. Martin's - Mississauga
30.00
32.04
Debbie Miller
Ascension of Our Lord-Miss
26.47
32.07
Ani Marcus
Branksome Hall - Toronto
NT
32.38
Victoria Macerola
St. Martin's - Mississauga
30.00
32.59
Maggie O'Halloran
St. Martin's - Mississauga
30.00
32.83
Maisey Islan
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
33.14
Alyssa Campana
St. Martin's - Mississauga
30.00
33.32
Ming Gilbert
Branksome Hall - Toronto
32.00
33.45
Alesha Hamilton
St. Augustine - Brampton
32.10
33.47
Delveeniya Anton
St. Martin's - Mississauga
30.00
33.60
Devonny Fearon
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
33.81
Ahed Zakaria
Branksome Hall - Toronto
35.00
34.08
Arshveer Brar
St. Augustine - Brampton
31.20
34.63
Emma Hristov
Branksome Hall - Toronto
34.00
35.30
Kathy Kim
Branksome Hall - Toronto
NT
35.52
Alex Dineley
Branksome Hall - Toronto
35.00
35.98
Shela Went-Heath
Ascension of Our Lord-Miss
31.14
DNS
Sabree Thomas
Loyola CSS - Mississauga
25.00
DNS
Riley Miller
St. Michael C.S.S
NT
DNS
Lilianna Scatozza
St. Michael C.S.S
NT
DNS
McKenna Chambers
St. Roch - Brampton
33.53
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
c
Last updated Thu, 05 May 2016 19:55:18
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en