trackdatabase.com logo







Senior Boys 200 Metre Run

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Newton Adam West Ferris S SNT23.54
Julius Adjei Villanova CollegeNT23.63
Oluwole Ogunde 1 O North Albion C INT23.72
Kevin Ignacio Pope John Paul II C.S.S.NT24.12
Darnell Williams Sinclair S SNT24.36
Fields Marc Maple H.S.NT24.36
Justin Poetker Waterloo C INT24.43
Michael Prezioso Chaminade CollegeNT24.46
Charlie Houghton St. Michael`s CollegeNT24.46
Chris Dixon St. Peter`s S SNT24.60
Gabe Grossi St. Michael`s CollegeNT24.62
Danials Lee Richard Neil McNeil H SNT24.79
Kiel Tewarie Sinclair S SNT24.79
Drew Moultray Cardinal Carter S SNT24.87
Paul Butchard R.S. McLaughlin C & V INT24.87
Bobby Copeland Pope John Paul II C.S.S.NT24.96
Matt Moran Our Lady of Lourdes H SNT25.09
Ranger Joshua West Ferris S SNT25.10
Dane Satchell Chaminade CollegeNT25.12
Ryan Wright Chaminade CollegeNT25.19
Michael Hermanns St. Michael`s CollegeNT25.31
Ritchie Harding Chaminade CollegeNT25.37
Keino Dawkins Lester B. Pearson C INT25.41
Sean Austin Cardinal NewmanNT25.85
Michael Enright St. Michael`s CollegeNT25.86
Michael Ferrarelli St. Michael`s CollegeNT26.17
Otis Christmas R.S. McLaughlin C & V INT26.18
Matthew Antonini St. Joan of Arc C H SNT26.20
Chris Lefebvre O`Gorman High SchoolNT26.24
Josh Ferrera Cardinal Carter S SNT26.31
Butler Logan West Ferris S SNT26.32
Francis J Lansbergen St. Anne`s C.S.S., ClintonNT26.36
Evan Wakelin Sinclair S SNT26.39
Andrew Saunders Bayview S SNT26.48
David Brown Ajax High SchoolNT26.60
Gylnn Evans Sacred Heart C H SNT26.69
Espinelli Ryan Neil McNeil H SNT26.79
Jason Pilcz O`Gorman High SchoolNT26.92
Bennett Seth Neil McNeil H SNT27.24
Nick Hannah R.S. McLaughlin C & V INT27.58
Graham Zahrabelny R.S. McLaughlin C & V INT27.65
Peter Tzavidas Bracebridge & Muskoka LakNT27.68
Andrew Way Paul Dwyer C H SNT27.79
Julius Tapper Sinclair S SNT27.81
Felmon Zego Central Technical SchoolNT27.85
Mark Novello St. Joan of Arc C H SNT27.89
Miller Desmond Neil McNeil H SNT28.19
Kennedy Andrew Neil McNeil H SNT28.24
Matt Hogg Bayview S SNT28.40
Matt Vierimaa O`Gorman High SchoolNT28.51
Peter Pham St. Patrick S SNT28.75
Pat Lessard O`Gorman High SchoolNT28.78
Kevin Ho Bayview S SNT28.90
John Mullins Pine Ridge S SNT29.63
Hakeem Raji Central Technical SchoolNTDNS
Mark Brathwaite M St. Augustine CHSNTDNS
Maurice Awwe M St. Augustine CHSNTDNS
Edmond Lung E St. Augustine CHSNTDNS
Mario Rigby WestdaleNTDNS
Dale Passfield Stouffville D H SNTDNS
Jonathan Tamar Central Technical SchoolNTDNS
Kwame Peasah Central Technical SchoolNTDNS
Sheldon Dasilva Ajax High SchoolNTDNS
Robert Caratun Crescent SchoolNTDNS
McNabb Keith Neil McNeil H SNTDNS
Bonnor Kevin Neil McNeil H SNTDNS
Palmer Roy Neil McNeil H SNTDNS
Ryan Lynch Waterloo C INTDNS
Steve Nicholson Paul Dwyer C H SNTDNS
Christopher Ceccato St. Joan of Arc C H SNTDNS
Marcus Constantine Chaminade CollegeNTDNS
Joe Lauria Paul Dwyer C H SNTDNS
John Honasan Jean Vanier S SNTDNS
Alex Kaju Lawrence Park C INTDNS
Malcolm Christie Chaminade CollegeNTDNS
Luke Adomovsky St. Michael`s CollegeNTDNS
Tyrone Edwards St. Michael`s CollegeNTDNS
Tyler McKelvey St. Theresa`s High SchoolNTDNS
Locicero Mark St. Michael`s CollegeNTDNS
Drew Masterson St. Michael`s CollegeNTDNS
Andrew Punzo St. Michael`s CollegeNTDNS
Chris Villa St. Michael`s CollegeNTDNS
Ron Seaf St. Michael`s CollegeNTDNS
Ryan Blades Sinclair S SNTDNS
Justin Leung Marshall McLuhan C S SNTDNS
Michey McFarlane Chinguacousy S SNTDNS
Josh Martin Pine Ridge S SNTDNS
Peace David West Ferris S SNTDNS
Steven Chong Bayview S SNTDNS
Azim Mavani Bayview S SNTDNS
Sujan Abeyewardene Bayview S SNTDNS
Mark Makary Bayview S SNTDNS
Glen DeMel St. Patrick S SNTDNS
Russell Paul Bayview S SNTDNS
Peter Pham St. Patrick S SNTDNS
Glen De Mel St. Patrick S SNTDNS
Josimar Bailey Lester B. Pearson C INTDNS
Dellon Cross Lester B. Pearson C INTDNS
Rex Duncan Lester B. Pearson C INTDNS
Tarek El Morsy Lester B. Pearson C INTDNS
Jason Thomas Lester B. Pearson C INTDNS
Triston Thomas Lester B. Pearson C INTDNS
Daniel Tse Vaughan Road AcademyNTDNS
Cale Montoche Weston C INTDNS
Loren Clarke Weston C INTDNS
Sean Thompson-Brammer Weston C INTDNS
Olu Senior North Albion C INTDNS
Ahmed Ahmed North Albion C INTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Oluwole Ogunde 1 O North Albion C I23.7222.7010
Newton Adam West Ferris S S23.5423.008
Julius Adjei Villanova College23.6323.036
Kevin Ignacio Pope John Paul II C.S.S.24.1223.704
Fields Marc Maple H.S.24.3623.932
Darnell Williams Sinclair S S24.3624.011
Justin Poetker Waterloo C I24.4324.35
Michael Prezioso Chaminade College24.4624.58
Last updated Sat, 01 May 2004 18:22:59
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.