Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 3, 2013 to May 4, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (117.10 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Malik Ugwuala
Michael Power/St.Joseph-Etobic
11.22
10.59
Dwayne Smith
Sir Oliver Mowat - Scarborough
NT
11.15
David Pileggi
St. Joan of Arc - Maple
NT
11.18
Jonathan Rizzo
St. Michael's College- Toronto
12.50
11.22
Alec Pichelli
Sacred Heart - Newmarket
NT
11.31
Wilson Rodriguez
Michael Power/St.Joseph-Etobic
12.64
11.39
Yusuf Tejan-Cole
St. Joan of Arc - Maple
NT
11.73
Nick Stadnyk
Collingwood - Collingwood
12.30
11.83
William Pullen
Eastview - Barrie
11.80
11.86
Andrew Badali
St. Michael's College- Toronto
11.80
11.87
Michael Cheng
Markville - Markham
NT
11.89
Ethan Watson
Bishop Allen Academy-Etobicoke
13.10
11.90
Jemal Whittle
Maple - Maple
NT
11.98
Rickson Valtellini
Cardinal Newman - Scarborough
NT
12.08
Mark Hutchinson
Eastview - Barrie
12.10
12.09
Ebuka Osuji
Michael Power/St.Joseph-Etobic
12.41
12.10
Jesse Amanwaka
Michael Power/St.Joseph-Etobic
12.03
12.14
Anthony Viera
Dante Alighiere - Toronto
NT
12.15
Tyas Charter
St. Michael's College- Toronto
13.00
12.16
Ross Benn
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
12.20
Ayo Akinkugbe
St. Joan of Arc - Maple
NT
12.22
Jamie Engels
De La Salle College - Toronto
NT
12.31
Aronel Garcia
Dante Alighiere - Toronto
NT
12.33
Stephen Reyes
Michael Power/St.Joseph-Etobic
13.92
12.36
Jordan Pettyjohn
St Ignatius of Loyola-Oakville
13.00
12.46
Justin Mukai
De La Salle College - Toronto
NT
12.50
Matthew Staseff
Cardinal Carter - Aurora
13.67
12.50
Sean Kennedy
De La Salle College - Toronto
NT
12.56
Ryan Park
St. Michael's College- Toronto
13.00
12.58
Zach Bowen
Eastview - Barrie
12.80
12.66
Nathan Sunganalan
Cardinal Newman - Scarborough
NT
12.74
Sam Parisi
Villanova College
NT
12.77
Matthew Francis
Maple - Maple
NT
12.78
Shane Thompson
TMS School
12.50
12.79
Eric Gilbert
Esc Saint-Frare-Andre - Toront
NT
12.79
Joshua Khan
Sir Oliver Mowat - Scarborough
NT
12.87
Quinton Gray
St. Andrew's College - Aurora
NT
12.88
Chris Yue
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
13.00
Nick Zografos
Cardinal Newman - Scarborough
NT
13.03
Nathan Priest
Collingwood - Collingwood
NT
13.05
Shawn Penecilla
St. Elizabeth - Thornhill
12.00
13.07
Alex Taylor
St. Michael's College- Toronto
NT
13.08
Dominic Humphrey
TMS School
12.30
13.09
Min-Hwan Son
St. Elizabeth - Thornhill
12.50
13.41
Michael Bortolin
De La Salle College - Toronto
NT
13.49
Bunmi Olabanji
St. Joan of Arc - Maple
NT
13.56
Adam Zhadanovsky
TMS School
12.30
13.63
Cham Araya
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
13.88
Jerick Moon
Dante Alighiere - Toronto
NT
13.92
Domenic Bianchi
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
14.08
Christian Paolucci
De La Salle College - Toronto
NT
DNS
Seongwoo Ahn
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
DNS
Sean Kaffashin
St. Michael's College- Toronto
12.50
DNS
Sean Killin
St. Michael's College- Toronto
13.50
DNS
Viraj Tikoo
St. Michael's College- Toronto
NT
DNS
Emmanuel Lalata
Brebeuf - Willowdale
NT
DNS
Adrian Cole
St. Michael's College- Toronto
12.50
DNS
Dmitri Bannikov
Aurora High School
12.30
DNS
Kenny Nguyen
St Ignatius of Loyola-Oakville
13.00
DNS
Ayodelle Lawson
Emery - North York
NT
DNS
Ryan Kenny
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
DNS
Josh Stoafford
Eastview - Barrie
NT
DNS
Nikim Parker
Cardinal Newman - Scarborough
NT
DNS
Jacky Gao
Markville - Markham
NT
DNS
Andrew Gyapong
Cardinal Newman - Scarborough
NT
DNS
Nathaniel Adolfo
Newtonbrook - North York
NT
DNS
Michael Krol
Bishop Allen Academy-Etobicoke
15.00
DNS
Cliven Mitchell
Brebeuf - Willowdale
12.00
DNS
Aaron Browne
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Silvio Cretaro
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Jordan Ingleton
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Keenan Nocon-Willats
Aurora High School
NT
DNS
Jamison Buck
Collingwood - Collingwood
12.19
DNS
Alex Ryan
St. Michael's College- Toronto
13.00
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Malik Ugwuala
Michael Power/St.Joseph-Etobic
10.59
11.25
10
Alec Pichelli
Sacred Heart - Newmarket
11.31
11.36
8
Jonathan Rizzo
St. Michael's College- Toronto
11.22
11.57
6
David Pileggi
St. Joan of Arc - Maple
11.18
11.94
5
Yusuf Tejan-Cole
St. Joan of Arc - Maple
11.73
11.96
4
Nick Stadnyk
Collingwood - Collingwood
11.83
11.98
3
Dwayne Smith
Sir Oliver Mowat - Scarborough
11.15
12.18
2
Wilson Rodriguez
Michael Power/St.Joseph-Etobic
11.39
12.52
1
c
Last updated Sat, 04 May 2013 18:20:06
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en