trackdatabase.com logo







Midget Boys 100 Metre Run

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Shawn Setyo Cardinal NewmanNT11.70
Guillermo Martinez Jean Vanier S SNT11.80
Edwards E 13 Father Henry CarrNT11.80
Etienne Taylor Jean Vanier S SNT11.90
Mike Perkins Cardinal NewmanNT11.90
Stephan Shim Unionville H SNT12.10
Benson Ng Unionville H SNT12.20
Simi Adeeko Paul Dwyer C H SNT12.30
Ryan Perez Iona C S SNT12.40
Molseley J 13 Father Henry CarrNT12.40
Kevron Denny Lester B. Pearson C INT12.40
Emil Quizon Cardinal Carter S SNT12.50
Eric Westcott Neil McNeil H SNT12.60
Alex Francella St. Michael`s CollegeNT12.60
Sheldon Bookal R.S. McLaughlin C & V INT12.60
Jaoel Wilson Weston C INT12.70
Eric Sarpong North Albion C INT12.70
Domenic Crignano St. Michael`s CollegeNT12.70
Nasturzio Anthony De La Salle CollegeNT12.70
Damien Johnson Francis LibermannNT12.70
Landon Heise Uxbridge Secondary SchoolNT12.80
Joel Burke North Albion C INT12.80
Alex Grella St. Michael`s CollegeNT12.80
Michael Katagampola Dunbarton H SNT12.80
Joel Douglas Runnymede C INT12.80
David Brumwell Brother Andre C H SNT12.90
Grant Gonzales St. Michael`s CollegeNT12.90
Ongaro Robert Alexander MacKenzie H SNT12.90
Andrew Brook Uxbridge Secondary SchoolNT13.00
Jon Soong Crescent SchoolNT13.00
harrison jones St. Andrew`s CollegeNT13.00
Marlon Sherwood Francis LibermannNT13.00
Justin Bowes Lester B. Pearson C INT13.00
Kyle Stewart Bishop Ryan H SNT13.00
Patrick Ward Uxbridge Secondary SchoolNT13.10
Felix Ho F St. Augustine CHSNT13.10
Jamie Carriere St. Peter`s S SNT13.10
Jimmy Ly Maple H.S.NT13.20
Jason Merrithew Crescent SchoolNT13.20
Lamar Hibbert Mother Teresa S SNT13.20
Curtis Platt St. Michael`s CollegeNT13.30
Vitali Bourchtein Crescent SchoolNT13.30
Emmanuel Gomes Iona C S SNT13.30
Byron Garland Unionville H SNT13.30
Eric Speers Uxbridge Secondary SchoolNT13.40
Jeff Lau St. Michael`s CollegeNT13.40
genuary ho Langstaff S SNT13.40
Aaron Lam Unionville H SNT13.40
Andrew Sibenik Michael Power/St.Joseph`sNT13.40
Stephen Masney Michael Power/St.Joseph`sNT13.40
Jimmy Breslin Paul Dwyer C H SNT13.50
Kyle Weltman Community Hebrew AcademyNT13.50
Eshan Sonnadara C. W. Jeffries S SNT13.50
Silva Thilna Neil McNeil H SNT13.60
Fung Christopher De La Salle CollegeNT13.60
DiGregori Joseph De La Salle CollegeNT13.60
Tomory dennis St. Andrew`s CollegeNT13.60
Mark Broussenko St. Michael`s CollegeNT13.70
Michael Viner Community Hebrew AcademyNT13.70
Chris Jewett Unionville H SNT13.70
bonner braden St. Andrew`s CollegeNT13.70
Steve Kizlan Bishop Ryan H SNT13.70
Goyo Guery St. Andrew`s CollegeNT13.80
Brandon Leong Brother Andre C H SNT13.80
Michael Volk Stouffville D H SNT13.80
Mike Gosling Sinclair S SNT13.80
Matt Stierhof Brother Andre C H SNT13.90
Doug Reeves Crescent SchoolNT13.90
anka uozumi Langstaff S SNT13.90
HA seoung St. Andrew`s CollegeNT14.00
Paul Tomasso Cardinal Carter S SNT14.10
Jeffrey Chen J St. Augustine CHSNT14.20
Brendan Gonsalves Brother Andre C H SNT14.20
Jon Viner Community Hebrew AcademyNT14.30
Suddes Chris Alexander MacKenzie H SNT14.40
Robert Main St. Theresa`s High SchoolNT14.40
Jamie Plummer Mother Teresa S SNT14.50
Johnathan Hill C. W. Jeffries S SNT14.50
Mastropietro Chris Neil McNeil H SNT14.70
Iu Andrew De La Salle CollegeNT14.70
Emmanuel Kusi-Are C. W. Jeffries S SNT14.90
Tountas Aristotle De La Salle CollegeNT15.00
Revilla Alejandro St. Andrew`s CollegeNT15.50
portilla andreas St. Andrew`s CollegeNT16.90
Andrew Couper Uxbridge Secondary SchoolNTDNF
Alex Stewart Cardinal Carter S SNTDNF
Paul Gallo St. Michael`s CollegeNTDNF
Andrew Cal St. Michael`s CollegeNTDNF
Michael Cambareri St. Michael`s CollegeNTDNF
Sergio dasilva St. Martin H SNTDNF
Dave Kollar Unionville H SNTDNF
Fawsto Hernandez-Mendez St. Patrick S SNTDNF
Theodore Green Pope John Paul II C.S.S.NTDNF
Chris Saieva Central Technical SchoolNTDNF
Rohan Augustine Central Technical SchoolNTDNF
Jeremiah Julian Neil McNeil H SNTDNF
Nathan Cheung Crescent SchoolNTDNF
Michael Szlachta Iona C S SNTDNF
Anthony Young Paul Dwyer C H SNTDNF
Matthew Galati St. Michael`s CollegeNTDNF
Michael Iwanski St. Michael`s CollegeNTDNF
Michael Kim St. Michael`s CollegeNTDNF
joe Luca St. Michael`s CollegeNTDNF
Luke Matijczyk St. Michael`s CollegeNTDNF
Gianluca Plasciano Michael Power/St.Joseph`sNTDNF
Bashor Saqr St. Martin H SNTDNF
Jameek Murray St. Aloysius GonzagaNTDNF
Mitchell Wong Holy Trinity H SNTDNF
Willie Tso Holy Trinity H SNTDNF
Remmy Mak Holy Trinity H SNTDNF
Dampier Phil West Ferris S SNTDNF
Brett Harper Orangeville D S SNTDNF
Janoi Timoll Carty C. W. Jeffries S SNTDNF
Jonathan Hill C. W. Jeffries S SNTDNF
Germaine Enmore C. W. Jeffries S SNTDNF
Corty Josh Sacred Heart C H SNTDNF
Damone Walters C. W. Jeffries S SNTDNF
Eshan Sonnadera C. W. Jeffries S SNTDNF
Ophelders Mike Alexander MacKenzie H SNTDNF
Demmeer Anreas St. Andrew`s CollegeNTDNF
Roman Spiech Bishop Ryan H SNTDNF
Cody Fox Iona C S SNT12.32
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Guillermo Martinez Jean Vanier S S11.8012.1410
Mike Perkins Cardinal Newman11.9012.288
Etienne Taylor Jean Vanier S S11.9012.446
Shawn Setyo Cardinal Newman11.7012.674
Edwards E 13 Father Henry Carr11.8012.712
Simi Adeeko Paul Dwyer C H S12.3012.731
Benson Ng Unionville H S12.2012.77
Stephan Shim Unionville H S12.10DNS
Last updated Sat, 01 May 2004 18:22:59
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.