trackdatabase.com logo







Junior Girls 100 Metre Run

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Francine Singh Vaughan Road AcademyNT12.50
Janelle Niles Pope John Paul II C.S.S.NT12.60
Yana Guitberg Bayview S SNT12.80
Danielle Blair Sinclair S SNT13.00
Tiffany Shepperd Sinclair S SNT13.30
Danoy Howard Dunbarton H SNT13.50
Stefanie Archer Elmvale D H SNT13.51
Hilary Savin Pine Ridge S SNT13.52
Aimee Gore Orangeville D S SNT13.53
Deirdre Wood Stouffville D H SNT13.60
Vanessa Volcy Pope John Paul II C.S.S.NT13.63
Shakelia Broadbelt Cardinal NewmanNT13.64
Margo Quinn Country Day SchoolNT13.65
Caitlin Jordan Port Perry RebelsNT13.70
Maxine Collier St. Peter`s S SNT13.70
Phylicia Green Sinclair S SNT13.70
Theresa Treasure Notre DameNT13.80
Stephanie Ligeti Country Day SchoolNT13.90
Bianca Messam-Reid Paul Dwyer C H SNT13.90
Nicole Townes Elmvale D H SNT14.00
Melissa Seaforth Pope John Paul II C.S.S.NT14.00
Charlotte Bush R.S. McLaughlin C & V INT14.00
Lynn Srana-Yeboah Cardinal NewmanNT14.00
Kayon Walker Central Technical SchoolNT14.00
Raychelle McEwan C. W. Jeffries S SNT14.00
Tanya Veenendal Bishop Ryan H SNT14.00
Britney Mackey St. Theresa`s High SchoolNT14.10
Kenesha Sterling Lester B. Pearson C INT14.10
Kasia Dymerska Notre DameNT14.20
ayana mcdowell Langstaff S SNT14.20
Rosanne Brown St. Peter`s S SNT14.30
Octavia Neblett Pope John Paul II C.S.S.NT14.30
Natasha O"neil Cardinal NewmanNT14.30
jessica romano Langstaff S SNT14.30
Carly Kussen St. Theresa`s High SchoolNT14.30
Kara Duncan Paul Dwyer C H SNT14.30
Darrelle Johnson Pope John Paul II C.S.S.NT14.40
Marina Gargoura Saint Charles Garnier E CNT14.40
Alysha Nedd Sinclair S SNT14.40
Kourtney Horzempa Elmvale D H SNT14.40
Nastassia Knight Cardinal NewmanNT14.40
Fiona Singarayar Notre DameNT14.50
Ffiona Barnett Sinclair S SNT14.50
Nicole McCleish Madonna H SNT14.50
Courtney Dobbin Sinclair S SNT14.60
Ashley Bullen Francis LibermannNT14.60
Sharmaine Hinton Dunbarton H SNT14.80
KarryAnn McKenzie Central Technical SchoolNT14.80
Daysha Johnson Ajax High SchoolNT14.90
Tara Gray Villanova CollegeNT14.90
Shanell King Central Technical SchoolNT15.00
Skye Oliver Dunbarton H SNT15.00
Jessica Malach Community Hebrew AcademyNT15.00
Cassandra Alves Marshall McLuhan C S SNT15.00
Meghan Kennedy Sacred Heart C H SNT15.00
Akilah Parris Madonna H SNT15.10
Meaghan McMahon Loretto AbbeyNT15.20
Lisa Truong Bayview S SNT15.20
Noelle Lafleur Sinclair S SNT15.20
Kim Brown Ajax High SchoolNT15.30
Laurie Bandiera Loretto AbbeyNT15.30
Sarah Holtrust Uxbridge Secondary SchoolNT15.30
Jessica Traverse Paul Dwyer C H SNT15.40
Nicole Sitzer Community Hebrew AcademyNT15.40
Briana Moncrieffe Ajax High SchoolNT15.50
Christina Sepe Villanova CollegeNT15.50
Lauren Karpman Loretto AbbeyNT15.60
Kalyna Kardash Villanova CollegeNT15.60
Stephanie Riviere S St. Augustine CHSNT15.70
Karolina Dzimira Iona C S SNT15.70
Cassandra Simms Villanova CollegeNT15.80
Kaylin Berlet Oakwood C INT15.80
Jodi Ann Chin Madonna H SNT15.90
Dahia Eagle-Ellis Oakwood C INT15.90
Sabrina Maddeaux Unionville H SNT16.00
Jessica Morais Father Redmond C S SNT16.20
Michela Messina St. Clement`s SchoolNT16.30
Fiona Chan Unionville H SNT16.30
Laura Parrott R.S. McLaughlin C & V INT16.50
Cynthia Ho C St. Augustine CHSNT16.80
Manjut Grewal Madonna H SNT17.30
Maggie Vincent St. Clement`s SchoolNT18.00
Leona Chan Loretto AbbeyNTDNF
Manon Caron Ecole secondaire ThériaultNTDNF
Jennifer Eversley Weston C INTDNF
Jenna Swann R.S. McLaughlin C & V INTDNF
Mercer Crystal Acton D H SNTDNF
Shelly Verzosa S St. Augustine CHSNTDNF
Jessica Harris Stouffville D H SNTDNF
Petrice Gentile Country Day SchoolNTDNF
Sarah Fell R.S. McLaughlin C & V INTDNF
Rachel Eapen Francis LibermannNTDNF
Alana Genara St. Joan of Arc C H SNTDNF
Vanessa Lionetti St. Joan of Arc C H SNTDNF
Tamara Huges Francis LibermannNTDNF
Jackly Chiang University of Toronto SchNTDNF
Gillies 1 C Father Henry CarrNTDNF
Labresche Vanessa F. J. McElligott D SNTDNF
Dupuis Jillian F. J. McElligott D SNTDNF
Stacy Powell C. W. Jeffries S SNTDNF
Rochelle Whyte C. W. Jeffries S SNTDNF
Loschiavo Kristina De La Salle CollegeNTDNF
Gennell Nash Francis LibermannNTDNF
Sadio Matthews Lester B. Pearson C INTDNF
Priscilla Fung Sacred Heart C H SNT14.90
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Francine Singh Vaughan Road Academy12.5012.9110
Janelle Niles Pope John Paul II C.S.S.12.6013.238
Danielle Blair Sinclair S S13.0013.586
Hilary Savin Pine Ridge S S13.5213.784
Tiffany Shepperd Sinclair S S13.3013.832
Yana Guitberg Bayview S S12.8014.231
Danoy Howard Dunbarton H S13.50DNS
Stefanie Archer Elmvale D H S13.51DNS
Last updated Sat, 01 May 2004 18:22:59
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.