Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
CCTC
May 1, 2004 to May 2, 2004
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (1.53 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Run
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Stephanie Martin
R.S. McLaughlin C & V I
NT
12.30
Rosa Serafini
Madonna H S
NT
12.40
Shantel Llewellyn
Pine Ridge S S
NT
12.90
Caitlin Hopkins
Trafalgar Castle School
NT
13.20
Kesia Broome
Unionville H S
NT
13.30
Katie Ward
Orangeville D S S
NT
13.30
Rochelle Lewis
Mother Teresa S S
NT
13.50
Ashley Wills
Pope John Paul II C.S.S.
NT
13.50
Sarah Wells
Unionville H S
NT
14.00
Danielle Rouleau
R.S. McLaughlin C & V I
NT
14.10
Audrianna Ivy
North Albion C I
NT
14.10
Deneka Price
Loretto Abbey
NT
14.20
Sarah C Finlayson
St. Anne`s C.S.S., Clinton
NT
14.20
Jacalyn Moore
St. Peter`s S S
NT
14.20
Catherine Szymczyk
Michael Power/St.Joseph`s
NT
14.30
Venice Watson
Runnymede C I
NT
14.30
Janice Wu
St. Clement`s School
NT
14.30
Gillian Gariepy
St. Peter`s S S
NT
14.30
Raechel Philbert
Country Day School
NT
14.40
Asante 1 P
Father Henry Carr
NT
14.50
Casey Wilson
Elmvale D H S
NT
14.60
jaideene Lowe
Runnymede C I
NT
14.60
Cheryl Lui C
St. Augustine CHS
NT
14.60
Lisa Fernandez L
St. Augustine CHS
NT
14.60
Aianna Difuntorum
Pope John Paul II C.S.S.
NT
14.60
Julia Sydarenko
Michael Power/St.Joseph`s
NT
14.60
Katrina Skadorwa
Michael Power/St.Joseph`s
NT
14.70
Tamille Johnson
Vaughan Secondary School
NT
14.70
Nadine Lewis
North Albion C I
NT
14.70
Nicole Fransen
Elmvale D H S
NT
14.70
Anita Wood
R.S. McLaughlin C & V I
NT
14.80
Nikke Adeoso
Runnymede C I
NT
14.80
Linnaea Jasiuk
Orangeville D S S
NT
14.80
Gayle Baylon
Notre Dame
NT
14.80
Liana Wong
St. Clement`s School
NT
14.80
Annie Tylor
Lester B. Pearson C I
NT
14.80
Simone Douglas
Runnymede C I
NT
14.90
Ayana McNaught
St. Martin H S
NT
14.90
Nanette Broadbelt
Cardinal Newman
NT
14.90
Sarah Klassen
Lawrence Park C I
NT
14.90
Brittany Kovacs
R.S. McLaughlin C & V I
NT
14.90
Cassandra Layleye
North Albion C I
NT
14.90
Quenneville A
St. Augustine CHS
NT
14.90
Bell Benn
Madonna H S
NT
15.00
Grace Taurozzi
Michael Power/St.Joseph`s
NT
15.00
Dohi Alexandra
De La Salle College
NT
15.00
Ellen Phillips
Ajax High School
NT
15.00
Alice Holdsworth
St. Clement`s School
NT
15.10
Melanie Hagen
Elmvale D H S
NT
15.10
Katie Shotbolt
Country Day School
NT
15.10
Valérie Laférrière
Algonquin E S C
NT
15.10
Julia Valeriani
Holy Trinity H S
NT
15.10
Svetlina Tchilinguirova
Lawrence Park C I
NT
15.10
Marian Tunmasi
Madonna H S
NT
15.20
Haseena Walji
Dunbarton H S
NT
15.20
Ashley Wiltshire
Dunbarton H S
NT
15.20
Shaina Lewin
Bayview S S
NT
15.20
Angeline Basra
Notre Dame
NT
15.20
Adelaide Lo
Unionville H S
NT
15.30
Toby Davine
Lawrence Park C I
NT
15.30
Sherize Feare
Sinclair S S
NT
15.30
Madi Stratis
Dunbarton H S
NT
15.40
Victoria Crowe
Cardinal Carter S S
NT
15.40
Briana Anderton
De La Salle College
NT
15.40
Claire Bragonier
St. Martin H S
NT
15.40
Brenda Chiang
University of Toronto Sch
NT
15.40
Elizabeth Hill
Unionville H S
NT
15.40
Elizabeth Dimattra
Unionville H S
NT
15.50
Nicole Livingston
Madonna H S
NT
15.50
Laarni Luistro
Vaughan Road Academy
NT
15.50
Nikki Dixon
Sinclair S S
NT
15.50
Sarah Ateyo
Vaughan Road Academy
NT
15.60
Isabelle Simpas
Notre Dame
NT
15.60
Carrie Jiang
Madonna H S
NT
15.60
Burke Jocelyn
Bishop Strachan School
NT
15.60
Chantel Lewis
St. Peter`s S S
NT
15.70
Stephanie Manios
Orangeville D S S
NT
15.70
McConnell Kate
Bishop Strachan School
NT
15.70
Alexia Singh
Vaughan Secondary School
NT
15.70
Elyse Mahony
Villanova College
NT
15.70
Jacqueline Strab
Dunbarton H S
NT
15.80
Echo Box-Chavez
Loretto Abbey
NT
15.80
Ashley Tomkins
Algonquin E S C
NT
15.80
Angela Chung
Bayview S S
NT
15.80
Jessica Cheung
Brother Andre C H S
NT
15.80
Stephanie Malatesta
Villanova College
NT
16.00
Elizabeth Luong-Do
Vaughan Road Academy
NT
16.00
Low Kristen
Anderson C & V I
NT
16.00
MacFarlane Kendra
Bishop Strachan School
NT
16.10
Ishita Desai
Stouffville D H S
NT
16.10
Iwashita Naomi
Bishop Strachan School
NT
16.10
Denise Prempeh
Madonna H S
NT
16.30
Morrison Kelly
Alexander MacKenzie H S
NT
16.30
Camelia Gezelbash
Pine Ridge S S
NT
16.40
Christine Kirkwood
Iona C S S
NT
16.50
Jacklyn Opoku
Madonna H S
NT
16.80
Tozer Jane
Bishop Strachan School
NT
16.80
Veronica Lai
Unionville H S
NT
16.90
Hébert Émilie
Algonquin E S C
NT
17.40
Sylvei Chung
Unionville H S
NT
17.70
Navroop Singh
Vaughan Secondary School
NT
17.80
Michelle Baily
St. Martin H S
NT
18.20
Elaine Alexandre
Notre Dame
NT
18.50
Ali Leaf
Port Perry Rebels
NT
DNF
Rochelle Atizado
Loretto Abbey
NT
DNF
Levi Cristobal
Loretto Abbey
NT
DNF
Jennifer Mota
Vaughan Secondary School
NT
DNF
Kim Noble
Uxbridge Secondary School
NT
DNF
Kristen C Flanagan
St. Anne`s C.S.S., Clinton
NT
DNF
Natalie Marshall
Vaughan Road Academy
NT
DNF
Alysha Garrell
North Albion C I
NT
DNF
Jennifer Carroll
Stouffville D H S
NT
DNF
Irwin Mackenzie
Bishop Strachan School
NT
DNF
Callahan Bree
De La Salle College
NT
DNF
Stephanie Andrei
Unionville H S
NT
DNF
Clara Barker
Cardinal Carter S S
NT
DNF
Abriel Thomas
Sir Sanford Fleming Acad
NT
DNF
Jessica Wells
R.S. McLaughlin C & V I
NT
DNF
Ladan Omar
Sir Sanford Fleming Acad
NT
DNF
Nicole Leatham
Notre Dame
NT
DNF
Kassandra Hall
St. Theresa`s High School
NT
DNF
Gillian Leibovitz
St. Clement`s School
NT
DNF
Janessa Whitfield
Elmvale D H S
NT
DNF
Jesica Levine
Community Hebrew Academy
NT
DNF
Amanda Kelly
Unionville H S
NT
DNF
Hamilton Kristin
Bishop Strachan School
NT
DNF
Ashley St. Laurent
Holy Trinity H S
NT
DNF
Mahorn Corina
Anderson C & V I
NT
DNF
Shirley Owusu
C. W. Jeffries S S
NT
DNF
Wright Emily
De La Salle College
NT
DNF
Elliott Lauren
De La Salle College
NT
DNF
Beretta Paulina
De La Salle College
NT
DNF
Gloria Hong
Bayview S S
NT
DNF
Delvis Dabankah
Runnymede C I
NT
DNF
Amanda Cassano
Bishop Ryan H S
NT
DNF
Patience Amoako
Madonna H S
NT
DQ
Alina Kaganovich
Community Hebrew Academy
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Kesia Broome
Unionville H S
13.30
13.07
10
Shantel Llewellyn
Pine Ridge S S
12.90
13.44
8
Ashley Wills
Pope John Paul II C.S.S.
13.50
13.45
6
Caitlin Hopkins
Trafalgar Castle School
13.20
13.48
4
Rochelle Lewis
Mother Teresa S S
13.50
13.72
2
Rosa Serafini
Madonna H S
12.40
13.76
1
Stephanie Martin
R.S. McLaughlin C & V I
12.30
13.82
Katie Ward
Orangeville D S S
13.30
13.89
c
Last updated Sat, 01 May 2004 18:22:59
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en