Meet Info
UTTC Mini Meet
May 10, 2022
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
UTTC Mini Meet
Male 100 Metre Dash
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
90
Jamai Pottinger-Cooper
John Polanyi CI-North York (
North York
)
11.00 (1/4)
2.
40
Adnan Jimoh
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.12 (1/5)
3.
41
Jaylen Johnson
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.40 (1/3)
4.
39
Erhomo Iroriteraye
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.44 (1/6)
5.
33
Elisha Cooper
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.47 (1/2)
6.
200
Daniel McDonald
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
11.55 (1/7)
7.
31
Prince Appau
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.68 (1/1)
8.
42
Joshua Martin-Pendley
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.84 (1/8)
9.
38
Devaughn Henry-Ebanks
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
11.99 (2/4)
10.
30
Prince Aigyevbekpen
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
12.00 (2/5)
11.
32
Benedict Carranza
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
12.22 (2/3)
12.
36
Jaden Grant
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
12.24 (2/6)
13.
195
Ben Bylaard
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
12.40 (2/2)
14.
168
Jesse Brierley
Monarch Park - Toronto (
Toronto
)
12.50 (2/7)
15.
169
Ronin Camato
Monarch Park - Toronto (
Toronto
)
12.75 (2/1)
16.
172
Sayan Sheikh
Monarch Park - Toronto (
Toronto
)
15.00 (2/8)
17.
173
Shafeulah Shinwari
Monarch Park - Toronto (
Toronto
)
16.00 (3/4)
18.
145
Andy Feng
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (10/5)
19.
152
Rhemillton Naranjan
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (5/5)
20.
230
Walid Farhan
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (9/4)
21.
140
Danemarc Agajona
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (6/6)
22.
157
Joseph Sidney
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (9/3)
23.
231
Adeshinder Gill
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (5/4)
24.
171
Jion Kim
Monarch Park - Toronto (
Toronto
)
NT (9/8)
25.
228
Caden Dacon
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (5/1)
26.
229
Jalec Edwards
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (4/2)
27.
234
Jonas Reid
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (3/3)
28.
46
Saul Prempin
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
NT (3/8)
29.
250
Christopher Boodoo
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (11/6)
30.
266
Adam Zirnia]s
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (4/5)
31.
258
Niam Mehta
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (8/5)
32.
265
Edwin Zeng
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (6/1)
33.
264
Nathaniel Witter
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (10/1)
34.
263
Rushane Tucker
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (3/1)
35.
262
Oshane Tucker
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (5/3)
36.
257
Khamar Mcleggon
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (7/3)
37.
255
Max Hutton
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (8/2)
38.
253
Kyle Fearon
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (6/3)
39.
252
James Deogrades
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (4/4)
40.
213
Mobeen Malik
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (11/3)
41.
199
Ryan Marhamat
Upper Canada College - Toronto (
Toronto
)
NT (11/1)
42.
190
Aditya Raman
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (7/5)
43.
184
Louis L'ahelec
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (3/2)
44.
147
Darius Hand
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (10/2)
45.
149
Brian Liao
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (7/6)
46.
142
Josh Coquia
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (5/6)
47.
144
Jordan Fagaragan
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (8/3)
48.
151
Rafael Lofranco
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (10/4)
49.
249
Carl Jensen Balawen
Martingrove CI (
Toronto
)
NT (9/7)
50.
235
Akintonuja Bola
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (6/8)
51.
87
Rajith Jeyarajah
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (9/1)
52.
191
Upayan Roy
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (11/4)
53.
192
Basil Ulicki
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (8/7)
54.
183
Andrew Karanicolas
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (11/7)
55.
182
Matthew Gu
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (7/1)
56.
177
Julian Bauer-Kong
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (5/2)
57.
185
Caleb Lai
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (9/5)
58.
211
Jacob Lamb
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (4/7)
59.
212
Tenlo Lhundup
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (8/6)
60.
89
Vijay Pathmalogihi
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (11/2)
61.
179
Lucas Craiu
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (8/8)
62.
92
Alex Stoby
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (11/5)
63.
82
Gleb Bobrakov
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (7/2)
64.
95
Eden Videla Toledo
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (8/4)
65.
91
Michael Sayre
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (5/7)
66.
81
Lorenz Best
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (9/2)
67.
93
Roeuny Suarez-Soler
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (4/3)
68.
83
IJ Corpuz
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (7/7)
69.
85
KC Del Mundo
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (6/7)
70.
34
Adrian Dawkins
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
NT (3/6)
71.
208
Amir Kania
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (4/1)
72.
134
Riley Vrbanic
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (6/5)
73.
155
Ouen Rambaud
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (7/8)
74.
146
Adam Fu
Mary Ward - Scarborough (
Scarborough
)
NT (8/1)
75.
88
Jonas Jones
John Polanyi CI-North York (
North York
)
NT (9/6)
76.
45
Mubarak Oreagba
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
NT (5/8)
77.
44
Daniel Odunlami
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
NT (4/8)
78.
127
Vaughan Edwards
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (11/8)
79.
37
Josh Guerra
Father Henry Carr - Rexdale (
Toronto
)
NT (10/3)
80.
227
Aryan Barmak
Wilfrid Laurier- Scarborough (
Scarborough
)
NT (10/6)
81.
125
Henry Burril-Muller
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (3/5)
82.
129
Aaron Imahori
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (10/8)
83.
123
Andrew Adamson
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (6/2)
84.
133
Adam Ramasra
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (6/4)
85.
126
Joshua Crimp
Malvern - Toronto (
Toronto
)
NT (3/7)
86.
194
Nathan Yang
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (4/6)
87.
218
Ishai Tepper
Ursula Franklin Acad - Toronto (
Toronto
)
NT (10/7)
88.
187
Jason Liu
University of Toronto Schools (
Toronto
)
NT (7/4)
Last updated Mon, 16 May 2022 21:56:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en