Meet Info
TDSSAA North and East Track and Field Championships
May 17, 2018 to May 18, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for A. Y. Jackson - North York
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1021
Dhimantha Perera
94.
Senior Male Javelin Throw
ND
19.45
31
1002
Jaclyn Chow
69.
Senior Female 400 Metre Dash
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
DNS
2:49.16
8
1
1003
Colleen Haynes
85.
Senior Female Long Jump
ND
4.07
11
1013
Cathy Zhang
75.
Senior Female 3000 Metre Run
NT
13:11.20
7
2
1017
James Haughton
66.
Senior Male 100 Metre Dash
68.
Senior Male 200 Metre Dash
12.23
NT
11.65
24.70
6
5
3
4
1027
Sonny Wu
74.
Senior Male 1500 Metre Run
76.
Senior Male 3000 Metre Run
5:42.15
12:39.98
15
15
1016
Winston Fitzgerald
42.
Junior Male 1500 Metre Run
44.
Junior Male 3000 Metre Run
10:46.83
5
4
1014
Navrose Anita
42.
Junior Male 1500 Metre Run
44.
Junior Male 3000 Metre Run
5:00.25
11:15.06
8
10
1
1020
Jeffrey Lee
42.
Junior Male 1500 Metre Run
44.
Junior Male 3000 Metre Run
4:47.61
4
5
1008
Jenny Ran
33.
Junior Female 100 Metre Dash
16.38
NT
35
1004
Grace Ke
33.
Junior Female 100 Metre Dash
16.05
NT
32
1007
Piranavi Rajakumar
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
49.
Junior Female High Jump
53.
Junior Female Long Jump
15.82
NH
ND
15.90
NH
4.12
6
8
3
1
1024
Ali Shaaghaghikandevani
2.
Novice Male 100 Metre Dash
18.
Novice Male High Jump
13.49
NH
NT
NH
43
1009
Olivia Smith
5.
Novice Female 400 Metre Dash
NT
1:06.28
5
4
1012
Anastasia Vujicic
5.
Novice Female 400 Metre Dash
7.
Novice Female 800 Metre Run
NT
NT
1:04.47
2:31.60
4
2
5
8
1005
Cheyanne McMahon
5.
Novice Female 400 Metre Dash
3.
Novice Female 200 Metre Dash
NT
NT
1:14.82
33.38
19
37
1023
Hamza Saleh
10.
Novice Male 1500 Metre Run
12.
Novice Male 3000 Metre Run
4:39.82
9:42.62
1
1
10
10
1022
Zohayr Salam
22.
Novice Male Long Jump
ND
5.19
3
6
1025
Nathan Skibicki
10.
Novice Male 1500 Metre Run
12.
Novice Male 3000 Metre Run
5:27.21
12
1019
Thomas Kolo
6.
Novice Male 400 Metre Dash
8.
Novice Male 800 Metre Run
NT
55.84
2:11.63
3
2
6
8
1018
DeAngelo Hinckson
2.
Novice Male 100 Metre Dash
4.
Novice Male 200 Metre Dash
18.
Novice Male High Jump
11.88
NT
NH
12.12
25.23
1.60
6
7
1
3
2
10
1015
Aleksa Cosovic
2.
Novice Male 100 Metre Dash
22.
Novice Male Long Jump
DNS
ND
NT
DNS
1011
Amanda Ungar
11.
Novice Female 3000 Metre Run
NT
12:14.34
4
5
1001
Amie Ahn
1.
Novice Female 100 Metre Dash
3.
Novice Female 200 Metre Dash
14.72
NT
NT
32.19
31
27
1028
Hassan Zaidi
22.
Novice Male Long Jump
24.
Novice Male Triple Jump
ND
ND
5.01
10.68
8
4
1
5
1006
Sunny Park
1.
Novice Female 100 Metre Dash
14.99
NT
41
1010
Anna Tsoura
17.
Novice Female High Jump
NH
NH
1026
Kiemar Thompson
26.
Novice Male Shot Put
ND
DNS
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Novice Male 4x100 Metre Relay
A. Y. Jackson - "A"
NT
DQ
Novice Female 4x100 Metre Relay
A. Y. Jackson - "A"
NT
57.80
7
2
Total Points:
109
Last updated Fri, 18 May 2018 20:34:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en