Meet Info
TDSSAA South and West Track and Field Championships
May 24, 2018 to May 25, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Malvern - Toronto
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
301
Mia Rodney
85.
Senior Female Long Jump
83.
Senior Female Pole Vault
ND
ND
4.49
3.60
8
2
8
292
Currah Emily
9.
Novice Female 1500 Metre Run
11.
Novice Female 3000 Metre Run
NT
NT
293
Elizabeth Fortier
29.
Novice Female Javelin Throw
ND
20.53
5
2
303
Griffin Sophia
1.
Novice Female 100 Metre Dash
21.
Novice Female Long Jump
15.45
ND
NT
3.59
30
14
296
Dina Lojpur
25.
Novice Female Shot Put
29.
Novice Female Javelin Throw
ND
ND
9.77
18.90
4
6
4
1
298
Meghan Morrison
5.
Novice Female 400 Metre Dash
3.
Novice Female 200 Metre Dash
NT
NT
1:07.32
28.86
7
9
305
Hope Taylor
9.
Novice Female 1500 Metre Run
7.
Novice Female 800 Metre Run
NT
NT
6:32.33
16
307
Kira Terralheiro
9.
Novice Female 1500 Metre Run
NT
6:30.17
15
310
Ethan DaSilva
30.
Novice Male Javelin Throw
ND
36.00
2
8
317
Miguel Sibal
10.
Novice Male 1500 Metre Run
5:58.98
15
289
Brooklyn Arseneau
37.
Junior Female 400 Metre Dash
NT
1:13.54
10
291
Livia Collinson
41.
Junior Female 1500 Metre Run
97.
Senior Female 1500 Metre Steeplechase
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
NT
5:45.83
5:56.58
11
7
294
Macy Hoffman
61.
Junior Female Javelin Throw
ND
17.07
8
297
Majda Lojpur
57.
Junior Female Shot Put
61.
Junior Female Javelin Throw
ND
ND
10.45
25.80
2
3
8
6
304
Emma Stevenson
33.
Junior Female 100 Metre Dash
35.
Junior Female 200 Metre Dash
DNS
NT
NT
30.14
14
311
James Edgar
46.
Junior Male 100 Metre Hurdles
48.
Junior Male 300 Metre Hurdles
15.38
NT
15.10
41.36
2
1
8
10
312
James Gordon
98.
Senior Male 2000 Metre Steeplechase
8:05.54
17
288
Sarah Anderson
73.
Senior Female 1500 Metre Run
75.
Senior Female 3000 Metre Run
NT
NT
5:54.08
11
290
Emma Brender
87.
Senior Female Triple Jump
85.
Senior Female Long Jump
ND
ND
9.09
4.11
4
12
4
295
Avery Litke
97.
Senior Female 1500 Metre Steeplechase
91.
Senior Female Discus Throw
NT
ND
6:50.80
12.99
10
12
299
Sarah Petersen
73.
Senior Female 1500 Metre Run
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
4:48.81
2:19.52
4
5
4
2
302
Natalie Snell
85.
Senior Female Long Jump
ND
3.97
15
306
Hana Terralheiro
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
2:45.60
10
309
Zachary Butler
98.
Senior Male 2000 Metre Steeplechase
7:34.77
15
308
Carly Walker
85.
Senior Female Long Jump
ND
DNS
313
Lucas Krome
68.
Senior Male 200 Metre Dash
82.
Senior Male High Jump
NT
NH
26.00
1.55
24
6
1
314
Matthew Kustec
70.
Senior Male 400 Metre Dash
98.
Senior Male 2000 Metre Steeplechase
NT
DNS
315
Curtis McCully
94.
Senior Male Javelin Throw
ND
FOUL
316
Owen Mickevicius
70.
Senior Male 400 Metre Dash
98.
Senior Male 2000 Metre Steeplechase
NT
DNS
318
Maxwell Young
70.
Senior Male 400 Metre Dash
NT
DNS
287
Athena Abraci
69.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
DNS
300
Grace Rockett
89.
Senior Female Shot Put
91.
Senior Female Discus Throw
ND
ND
9.04
23.22
3
6
6
1
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Senior Male 4x400 Metre Relay
Malvern - Toront "A"
NT
Junior Female 4x100 Metre Relay
Malvern - Toront "A"
NT
58.14
7
Senior Female 4x400 Metre Relay
Malvern - Toront "A"
NT
4:33.56
8
Total Points:
73
Last updated Fri, 25 May 2018 19:50:10
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en