Meet Info
Campion Bears Invitational
May 1, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (145.15 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St. Thomas Aquinas - Brampton
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
0
Laura Akintunde
1.
Midget Female 100 Metre Dash
41.
Midget Female Long Jump
NT
ND
17.52
2.50
27
13
0
Oyinda Alabi
5.
Senior Female 100 Metre Dash
11.
Senior Female 200 Metre Dash
NT
NT
15.79
34.01
19
15
0
Michael Anders
22.
Junior Male 800 Metre Dash
56.
Junior Male Javelin Throw
68.
Junior Male Shot Put
NT
ND
ND
DNS
24.60
10.10
5
4
0
Angela Baisie
5.
Senior Female 100 Metre Dash
11.
Senior Female 200 Metre Dash
NT
NT
17.38
37.00
24
17
0
David Barak
16.
Junior Male 400 Metre Dash
22.
Junior Male 800 Metre Dash
NT
NT
1:30.10
2:25.53
17
11
0
Ray Chanda
6.
Senior Male 100 Metre Dash
46.
Senior Male Long Jump
NT
ND
13.31
5.00
30
20
0
Justin Choy
16.
Junior Male 400 Metre Dash
44.
Junior Male Long Jump
NT
ND
1:10.21
4.51
14
14
0
Joshua Colucci
14.
Midget Male 400 Metre Dash
20.
Midget Male 800 Metre Dash
NT
NT
1:07.13
2:39.29
12
12
0
Jacob French
2.
Midget Male 100 Metre Dash
8.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT
DNS
26.57
10
0
Aaron Guthrie
8.
Midget Male 200 Metre Dash
14.
Midget Male 400 Metre Dash
NT
NT
30.84
DNF
25
0
Andrew Plummer
20.
Midget Male 800 Metre Dash
42.
Midget Male Long Jump
NT
ND
2:38.66
3.91
11
7
0
Barry Rastrullo
14.
Midget Male 400 Metre Dash
32.
Open Male 3000 Metre Run
NT
NT
1:08.71
11:18.86
14
17
0
Alex Recinos
20.
Midget Male 800 Metre Dash
14.
Midget Male 400 Metre Dash
NT
NT
DNS
57.89
2
0
Travis Smith
2.
Midget Male 100 Metre Dash
8.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT
13.76
27.81
22
19
0
Jacob Turk
54.
Midget Male Javelin Throw
42.
Midget Male Long Jump
ND
ND
39.12
5.40
1
1
0
Andre Williams
2.
Midget Male 100 Metre Dash
42.
Midget Male Long Jump
NT
ND
12.92
3.42
9
10
0
Tiffany Green
1.
Midget Female 100 Metre Dash
7.
Midget Female 200 Metre Dash
NT
NT
17.70
39.16
29
23
0
Melissa Pereira
13.
Midget Female 400 Metre Dash
31.
Open Female 3000 Metre Run
NT
NT
1:19.22
13:35.69
13
14
0
Ciara Poku
1.
Midget Female 100 Metre Dash
7.
Midget Female 200 Metre Dash
NT
NT
14.66
DNS
9
0
Jada Lowe
15.
Junior Female 400 Metre Dash
43.
Junior Female Long Jump
NT
ND
1:08.75
4.15
5
7
0
Gabriela Villedo
3.
Junior Female 100 Metre Dash
21.
Junior Female 800 Metre Dash
NT
NT
15.83
DNS
28
0
Carter Crawford
58.
Senior Male Javelin Throw
ND
FOUL
0
Deyshawn Forbes
4.
Junior Male 100 Metre Dash
10.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
NT
DNS
DNS
0
Andrew Hameed
22.
Junior Male 800 Metre Dash
NT
2:51.91
21
0
Gordon Mooney
24.
Senior Male 800 Metre Dash
32.
Open Male 3000 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS
0
Daniel Zovic
4.
Junior Male 100 Metre Dash
10.
Junior Male 200 Metre Dash
44.
Junior Male Long Jump
12.04
NT
ND
11.96
DNS
5.81
2
2
0
Connal De Souza
4.
Junior Male 100 Metre Dash
10.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
NT
12.36
25.30
11
8
4
Ana Almeida
41.
Midget Female Long Jump
ND
3.06
12
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
52.10
3
Junior Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
52.68
8
Total Points:
0
Last updated Thu, 03 May 2012 14:37:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en