Meet Info
Sacred Heart/St. Max. Kolbe Invitational
Feb 16, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (101.16 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St.Theresa of Lisieux-Richmond
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1480
Kevin Cecco
18.
Senior Male 400 Metre Dash
12.
Senior Male 60 Metre Dash
NT
09.26
DNF
32
1475
Niki Abdollahi Tanha
40.
Open Female Triple Jump
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
ND
NT
6.80
13.83
16
6
3
1482
Amanda Chen
15.
Junior Female 400 Metre Dash
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
NT
NT
1:21.43
13.36
3
4
6
5
1490
Sana Gulati
35.
Open Female Shot Put
40.
Open Female Triple Jump
ND
ND
6.44
FOUL
4
5
1505
Rianna Oh
40.
Open Female Triple Jump
44.
Open Female High Jump
ND
NH
9.33
1.40
7
4
2
5
1508
Darya Sadeghi
40.
Open Female Triple Jump
9.
Junior Female 60 Metre Dash
ND
09.51
6.57
17
16
1509
Kimia Safdarzadeh
40.
Open Female Triple Jump
9.
Junior Female 60 Metre Dash
ND
10.36
FOUL
24
1512
Alexandra Solomon
40.
Open Female Triple Jump
9.
Junior Female 60 Metre Dash
ND
09.58
8.35
10
18
1497
Emily Kolpin
7.
Midget Female 60 Metre Dash
13.
Midget Female 400 Metre Dash
09.73
NT
1:23.06
25
11
1506
Jinal Rajawat
13.
Midget Female 400 Metre Dash
19.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
DNF
NT
1481
Gretl Chan
17.
Senior Female 400 Metre Dash
44.
Open Female High Jump
3.
Senior Female 60 Metre Hurdles
NT
NH
NT
DNF
DNF
DNS
1487
Thianna Edwards
17.
Senior Female 400 Metre Dash
11.
Senior Female 60 Metre Dash
NT
08.38
1:09.48
08.41
4
5
5
4
1498
Christine Lee
3.
Senior Female 60 Metre Hurdles
11.
Senior Female 60 Metre Dash
NT
09.39
10.88
3
22
6
1501
Hanna Malakhouskaya
35.
Open Female Shot Put
3.
Senior Female 60 Metre Hurdles
ND
NT
7.50
14.13
2
6
8
3
1502
Lauren Mason
17.
Senior Female 400 Metre Dash
23.
Senior Female 1500 Metre Run
NT
NT
1:28.91
6:44.13
8
5
1
4
1504
Canissa Oh
3.
Senior Female 60 Metre Hurdles
11.
Senior Female 60 Metre Dash
NT
09.27
11.96
5
18
4
1507
Faith Ruetas
40.
Open Female Triple Jump
11.
Senior Female 60 Metre Dash
ND
08.64
10.01
5
11
4
1479
Jake Birkness
22.
Junior Male 1500 Metre Run
45.
Open Male High Jump
NT
NH
5:16.38
DNF
6
3
1495
Nicholas Kleine
16.
Junior Male 400 Metre Dash
10.
Junior Male 60 Metre Dash
NT
08.48
1:04.93
12
25
1513
Josef Vaccaro
36.
Open Male Shot Put (Mid/Jr)
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
10.87
9.40
5
29
4
1515
Vitaliy Yushvaev
16.
Junior Male 400 Metre Dash
10.
Junior Male 60 Metre Dash
NT
09.26
1:10.57
16
28
1477
Andrei Banica
20.
Midget Male 1500 Metre Run
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
NT
NT
5:49.32
10.95
5
6
4
3
1483
Alan Cheung
14.
Midget Male 400 Metre Dash
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
09.20
1:10.69
20
42
1486
Michael Chou
39.
Midget Male Triple Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
43.
Midget Male High Jump
ND
08.30
NH
9.95
1.60
2
18
1
8
10
1489
Kent Goni
20.
Midget Male 1500 Metre Run
43.
Midget Male High Jump
NT
NH
DNF
DNF
1491
Andy Hwang
14.
Midget Male 400 Metre Dash
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
NT
08.69
1:03.63
12.09
8
14
36
1
1492
Julian Intoci
14.
Midget Male 400 Metre Dash
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
NT
08.83
1:07.16
12.30
12
16
38
1503
Jayden Nikifork
14.
Midget Male 400 Metre Dash
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
08.47
1:02.68
5
28
4
1511
Jonathan Shenouda
36.
Open Male Shot Put (Mid/Jr)
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
ND
NT
7.54
14.05
8
17
1
1476
Millad Bahrami
37.
Senior Male Shot Put
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
08.87
8.60
6
31
3
1488
Eric Fernandes
18.
Senior Male 400 Metre Dash
12.
Senior Male 60 Metre Dash
NT
08.41
1:08.77
24
26
1493
Lucas Kim
41.
Open Male Triple Jump
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
09.33
DNF
33
1494
Lucas Kleine
18.
Senior Male 400 Metre Dash
12.
Senior Male 60 Metre Dash
NT
07.77
55.53
3
13
6
1496
Conrad Koehl
18.
Senior Male 400 Metre Dash
24.
Senior Male 1500 Metre Run
NT
NT
1:12.19
5:25.01
25
7
2
1499
Tony Li
18.
Senior Male 400 Metre Dash
24.
Senior Male 1500 Metre Run
12.
Senior Male 60 Metre Dash
NT
NT
08.34
1:02.77
DNF
16
25
1514
Iris Yeh
40.
Open Female Triple Jump
3.
Senior Female 60 Metre Hurdles
ND
NT
8.28
11.38
11
4
5
1510
Alexandra Sanita
17.
Senior Female 400 Metre Dash
35.
Open Female Shot Put
NT
ND
DNF
5.19
5
4
1500
Armaan Mahajan
16.
Junior Male 400 Metre Dash
10.
Junior Male 60 Metre Dash
NT
08.36
1:03.92
10
20
1485
Luca Chieco
18.
Senior Male 400 Metre Dash
24.
Senior Male 1500 Metre Run
NT
NT
1:02.96
5:28.35
17
9
1484
GianMarco Chieco
14.
Midget Male 400 Metre Dash
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
09.12
1:09.91
16
41
1478
Marcus Beja
37.
Senior Male Shot Put
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
08.81
9.83
5
30
4
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
1:56.92
7
2
Midget Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "B"
NT
2:04.07
10
Junior Female 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
2:13.29
5
4
Junior Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
2:07.74
8
1
Senior Female 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
2:06.25
6
3
Senior Female 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "B"
NT
DNS
Senior Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
1:47.67
10
Senior Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "B"
NT
DNS
Total Points:
137
Last updated Sat, 17 Feb 2018 0:15:46
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en