Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 21, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St.Theresa of Lisieux-Richmond
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
5794
Allison Pyun
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
56.
Junior Female Triple Jump
NT
ND
13.86
7.32
16
8
1
5770
Andrea Antal
21.
Junior Female 800 Metre Run
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
DNS
DNS
5797
Cameron Schultz
14.
Midget Male 400 Metre Dash
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
NT
NT
1:09.89
12.41
30
11
5787
Daniel Lee
49.
Midget Male Long Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
ND
08.95
DNS
39
5803
Dianne Tanasuca
52.
Senior Female Long Jump
3.
Senior Female 60 Metre Hurdles
11.
Senior Female 60 Metre Dash
ND
NT
08.51
4.17
10.64
08.56
3
6
6
6
3
3
5805
Ethan Tran
51.
Junior Male Long Jump
5.
Junior Male 60 Metre Hurdles
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
NT
09.13
3.97
DNS
22
30
5792
Eunice Pang
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
DNS
DNS
5774
Gretl Chan
15.
Junior Female 400 Metre Dash
62.
Junior Female High Jump
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
NH
08.84
1:12.02
1.30
7
4
10
2
5
5793
Husayn Panju
5.
Junior Male 60 Metre Hurdles
10.
Junior Male 60 Metre Dash
NT
09.14
12.51
6
31
3
5806
Josef Vaccaro
43.
Midget Male Shot Put
49.
Midget Male Long Jump
ND
ND
9.68
2.36
4
24
5
5790
Joseph Nalli
55.
Midget Male Triple Jump
61.
Midget Male High Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
ND
NH
09.12
ND
1.35
5
45
3
5772
Justin Au-Yeung
43.
Midget Male Shot Put
8.
Midget Male 60 Metre Dash
ND
09.49
8.72
5
50
4
5784
Kajan Kanesh
51.
Junior Male Long Jump
63.
Junior Male High Jump
ND
NH
3.94
DNS
23
5773
Kevin Cecco
16.
Junior Male 400 Metre Dash
10.
Junior Male 60 Metre Dash
NT
09.41
1:16.40
28
33
5777
Kevin Chu
51.
Junior Male Long Jump
57.
Junior Male Triple Jump
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
ND
DNS
DNS
DNS
5781
Kyriaki Ferrer
44.
Junior Female Shot Put
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
ND
NT
4.83
16.92
13
19
5788
Lauren Mason
21.
Junior Female 800 Metre Run
27.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT
3:38.81
7:17.10
20
15
5778
Luca Cristiano
51.
Junior Male Long Jump
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
08.49
4.35
17
25
5800
Margarita Smeretchinskii
56.
Junior Female Triple Jump
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
ND
NT
DNS
14.21
17
5769
Mary Angela Abate
15.
Junior Female 400 Metre Dash
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
NT
09.83
1:30.35
14.26
22
18
30
5799
Mehryar Sehati
51.
Junior Male Long Jump
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
09.86
2.89
26
36
5782
Parham Gholipour
6.
Senior Male 60 Metre Hurdles
12.
Senior Male 60 Metre Dash
NT
08.51
12.50
12
47
5801
Sam Taghizadeh Nouei
47.
Senior Male Shot Put
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
08.83
6.89
13
55
5810
Samuel Zhao
47.
Senior Male Shot Put
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
08.93
6.93
12
57
5802
Sepand Taghizadeh Nouei
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
49.
Midget Male Long Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
ND
08.40
12.00
4.58
9
9
25
5780
Thianna Edwards
15.
Junior Female 400 Metre Dash
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
08.53
1:16.22
08.46
16
1
10
5791
Xavier Orlando
5.
Junior Male 60 Metre Hurdles
10.
Junior Male 60 Metre Dash
NT
09.06
12.13
4
29
5
5795
Faith Ruetas
50.
Junior Female Long Jump
56.
Junior Female Triple Jump
9.
Junior Female 60 Metre Dash
ND
ND
08.65
4.10
10.35
08.51
2
3
3
8
6
6
5809
Iris Yeh
15.
Junior Female 400 Metre Dash
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
NT
NT
1:25.59
11.50
21
7
2
5812
Katarina Zorcic
21.
Junior Female 800 Metre Run
62.
Junior Female High Jump
NT
NH
3:21.56
1.35
17
2
8
5808
Sally Yang
13.
Midget Female 400 Metre Dash
48.
Midget Female Long Jump
NT
ND
1:25.44
DNS
20
5771
Daniel Asadi
22.
Junior Male 800 Metre Run
28.
Junior Male 1500 Metre Run
51.
Junior Male Long Jump
NT
NT
ND
2:37.03
5:50.06
2.74
11
9
27
5789
Erica Montesano
23.
Senior Female 800 Metre Run
29.
Senior Female 1500 Metre Run
NT
NT
2:41.35
DNS
5
4
5807
Jennifer Wang
13.
Midget Female 400 Metre Dash
1.
Midget Female 60 Metre Hurdles
NT
NT
1:27.91
14.93
22
17
5785
Lucas Kleine
18.
Senior Male 400 Metre Dash
24.
Senior Male 800 Metre Run
12.
Senior Male 60 Metre Dash
NT
NT
07.90
56.17
2:41.45
4
21
24
5
5811
Alexandra Zhitkevich
13.
Midget Female 400 Metre Dash
60.
Midget Female High Jump
NT
NH
1:18.64
1.30
14
6
3
5798
Ann Seety
21.
Junior Female 800 Metre Run
62.
Junior Female High Jump
NT
NH
3:41.27
NH
21
5779
Anthony De Luca
53.
Senior Male Long Jump
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
09.41
3.76
26
60
5786
Christine Lee
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
09.47
11.19
4
22
5
5775
Darren Chen
49.
Midget Male Long Jump
55.
Midget Male Triple Jump
4.
Midget Male 60 Metre Hurdles
ND
ND
NT
4.37
9.61
11.71
14
10
7
2
5804
Ronny Thomas
22.
Junior Male 800 Metre Run
28.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
2:51.89
5:49.59
17
8
1
5796
Simer Saini
15.
Junior Female 400 Metre Dash
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
10.17
DNS
35
5776
Vanessa Chieco
21.
Junior Female 800 Metre Run
9.
Junior Female 60 Metre Dash
NT
DNS
DNS
5783
Yi Fei He
21.
Junior Female 800 Metre Run
27.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT
3:21.90
6:52.27
18
13
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Junior Female 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
DQ
Junior Female 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "B"
NT
2:15.69
8
1
Junior Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
2:00.51
11
Senior Female 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
2:00.85
4
5
Senior Male 4x200 Metre Relay
STLCHS- Richmond "A"
NT
1:51.16
11
Total Points:
106
Last updated Tue, 25 Apr 2017 23:57:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en