Meet Info
2018 ZONE 4 Championship Meet
SOSSA Qualifier
May 16, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Eden High School - St. Cath
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
318
Kylie Doyle
7.
Midget Female 800 Metre Run
9.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
3:05.11
6:11.10
10
13
328
Demi Maroudas
7.
Midget Female 800 Metre Run
9.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
2:34.50
5:23.26
2
2
4
4
332
Alexandra Moran
7.
Midget Female 800 Metre Run
11.
Midget Female 3000 Metre Run
NT
NT
2:48.98
13:48.68
7
5
1
342
Trent Thorpe
8.
Midget Male 800 Metre Run
18.
Midget Male High Jump
NT
NH
2:21.40
1.70
5
2
1
4
314
Dawson Abrahams
8.
Midget Male 800 Metre Run
10.
Midget Male 1500 Metre Run
NT
NT
2:16.79
4:40.78
2
6
4
327
Owen Lockyer
10.
Midget Male 1500 Metre Run
12.
Midget Male 3000 Metre Run
NT
NT
4:22.84
9:27.14
2
1
4
6
316
Amy Baggs
11.
Midget Female 3000 Metre Run
NT
11:38.65
1
6
337
Dylan Rivett
18.
Midget Male High Jump
NH
1.50
7
335
Rachael Othman
29.
Midget Female Javelin Throw
21.
Midget Female Long Jump
ND
ND
22.03
3.70
3
9
3
320
Samantha Enns
21.
Midget Female Long Jump
23.
Midget Female Triple Jump
ND
ND
3.88
8.56
7
7
338
Luke Schrompf
22.
Midget Male Long Jump
ND
4.19
12
317
Nikolai Bluzmans
30.
Midget Male Javelin Throw
22.
Midget Male Long Jump
ND
ND
23.45
3.42
9
15
321
Isaiah Fearon
22.
Midget Male Long Jump
24.
Midget Male Triple Jump
ND
ND
4.03
9.99
13
4
2
346
Aidan Zeglinski
28.
Midget Male Discus Throw
ND
23.11
5
1
336
Zoe Phillips
35.
Junior Female 200 Metre Dash
37.
Junior Female 400 Metre Dash
NT
NT
26.85
1:02.70
1
1
6
6
324
Tamlyn Kingsley
35.
Junior Female 200 Metre Dash
37.
Junior Female 400 Metre Dash
NT
NT
30.94
1:10.88
7
5
1
323
Jonas Hurd
36.
Junior Male 200 Metre Dash
38.
Junior Male 400 Metre Dash
NT
NT
29.83
1:10.20
9
6
331
Carter McMaster
42.
Junior Male 1500 Metre Run
40.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
4:33.48
2:09.20
2
3
4
3
341
Evan Stewart
42.
Junior Male 1500 Metre Run
44.
Junior Male 3000 Metre Run
NT
NT
4:41.20
10:37.80
5
2
1
4
344
Hunter Willis
42.
Junior Male 1500 Metre Run
44.
Junior Male 3000 Metre Run
NT
NT
4:54.20
10:49.12
7
5
1
319
Cole Duncanson
50.
Junior Male High Jump
NH
DNS
325
Cameron Krulik
52.
Junior Male Pole Vault
54.
Junior Male Long Jump
62.
Junior Male Javelin Throw
ND
ND
ND
2.75
5.34
30.63
2
4
6
4
2
322
Allyson Heida
53.
Junior Female Long Jump
55.
Junior Female Triple Jump
ND
ND
4.02
8.17
7
6
339
Matthew Schrompf
54.
Junior Male Long Jump
ND
4.21
9
330
Gavin McLaughlin
76.
Senior Male 3000 Metre Run
98.
Open Male 2000 Metre Steeplechase
NT
NT
10:43.12
6:59.41
7
2
4
333
Micah Nieuwets
86.
Senior Male Long Jump
82.
Senior Male High Jump
94.
Senior Male Javelin Throw
ND
NH
ND
5.87
1.65
38.92
1
6
2
6
4
315
Victoria Archer
85.
Senior Female Long Jump
ND
4.15
7
329
Katia Matveev
87.
Senior Female Triple Jump
85.
Senior Female Long Jump
ND
ND
10.07
4.59
2
3
4
3
326
Emily Lacey
89.
Senior Female Shot Put
ND
7.80
6
345
Chris Winstanley
90.
Senior Male Shot Put
ND
9.56
5
1
343
Jeniah Wiens
93.
Senior Female Javelin Throw
ND
20.97
9
340
Liam Smith
94.
Senior Male Javelin Throw
ND
39.07
1
6
334
Joseph Nokeo
106.
Intellectual Male 100 Metre Run
112.
Intellectual Male 800 Metre Run
2.
Midget Male 100 Metre Dash
8.
Midget Male 800 Metre Run
NT
NT
DNS
NT
14.16
3:00.40
NT
DNS
4
3
2
3
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Team has no relays registered
Total Points:
105
Last updated Thu, 17 May 2018 18:55:19
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en