Meet Info
ROPSSAA 2012 Track & Field
May 18, 2012 to May 25, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Male 4x400 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Edmund Campion
1.
Vandross Eyong
2.
Dimitry Giunta
3.
Jared Kerr
4.
Rashad Glasgow
5.
Dwayne March
6.
Leacroft Thompson
3:25.00
3:28.07
10
2
St. Joan of Arc - Mississauga
1.
Sharlon Pena
2.
Luke DiSanto
3.
Jose Dominguez
4.
Triphon Moodie
5.
William Pitt-Doe
6.
3:29.64
3:28.75
8
3
St. Marcellinus - Mississauga
1.
Jordan Chung
2.
Lucas Altomare
3.
Douglas Redman
4.
Ryan Galea
5.
Myles Gardiner
6.
Deion Barker
3:34.00
3:30.60
6
4
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1.
Sheldon Page
2.
Matthew Gallant
3.
Alexander Zaranek
4.
Hanson Wainkem
5.
CJ Williams
6.
Daniel Gillis
3:42.53
3:41.80
5
5
Fr Michael Goetz - Mississauga
1.
Yankees Nguyen
2.
William Lizardo
3.
Brian Martins
4.
Nouman Bhatti
5.
Kyron Magloir
6.
3:40.00
3:41.90
4
6
St. Augustine - Brampton
1.
Kyle Bennett
2.
Zamaad Gambari
3.
Kyle Martins
4.
Denzel Ewan-Webb
5.
Andrew Menzies
6.
Shakir Smith
3:35.90
3:45.21
3
7
Cawthra Park - Mississauga
1.
Conner McMillan
2.
Matthew LeLiever
3.
Jade Ly
4.
Jacob Yearwood
5.
Jordan Stanford
6.
Albert Xie
3:45.00
3:45.54
2
8
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1.
Curtis Richards
2.
Kyle Ward
3.
Gregory Butler
4.
Gabriel Arpino
5.
Nicholas Vukelic
6.
Ryan Leon
3:35.00
3:48.60
1
9
Brampton Centennial - Brampton
1.
Justin Moakler
2.
Paul Salami
3.
Jovanne Rowe
4.
Matt Bispo
5.
Dermain Robinson
6.
Pritpal Dhanda
3:43.00
3:49.45
10
Loyola - Mississauga
1.
Jaykwon Thompson
2.
Scott LaBella
3.
Dejon Brissett
4.
Jason Jednorog
5.
Nicholas Kraczynski
6.
Dominic Gargala
3:50.00
3:50.40
11
Cardinal Leger - Brampton
1.
AJ Palumbo
2.
Romario Baxter
3.
Zachary Silva
4.
Adrian Beckford
5.
Bartosz Antczak
6.
Tremane Tucker
3:40.00
3:53.77
12
Fletcher's Meadow - Brampton
1.
2.
3.
4.
5.
6.
3:30.00
3:53.82
13
Philip Pocock - Mississauga
1.
Michael Kaca
2.
Xhenis Ereqi
3.
Harold Huang
4.
Apurv Abarwal
5.
Kevin Kiezun
6.
3:40.00
3:59.78
14
Chinguacousy - Brampton
1.
Amit Sharma
2.
Abhishek Joshi
3.
Harvinder Aujla
4.
Sandeep Prabhakar
5.
Manvir Samra
6.
Justin Ramdhani
3:59.50
4:00.01
15
St. Thomas Aquinas - Brampton
1.
Alex Recinos
2.
Joshua Colucci
3.
Jacob Turk
4.
Andrew Plummer
5.
6.
4:30.00
4:00.26
16
Lincoln Alexander- Mississauga
1.
Keegan Oliver
2.
Nicholas Panchoo
3.
Mathew Wilson
4.
Tristian Hylton
5.
6.
3:55.00
4:01.64
17
David Suzuki Secondary School
1.
Steve Rocha
2.
Sameer Mohammed
3.
Matthew Magliozzi
4.
Jordan Steenge
5.
Elijah Ramjattan
6.
4:18.00
4:17.93
0
The Woodlands - Mississauga
1.
Richard Noel
2.
Travis Moore
3.
David Yin
4.
Thompson McCallum
5.
Muad Issa
6.
Heet Sheth
3:51.80
DQ
0
Gordon Graydon - Mississauga
1.
Vraj Vaidya
2.
Jayant Rai
3.
Christoher Lee
4.
Tudor Simion
5.
6.
3:51.40
DNS
c
Last updated Thu, 30 Aug 2012 12:50:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en