Meet Info
ROPSSAA Track & Field
May 24, 2023 to May 25, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 4x100 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Edmund Campion
1.
Tristan Glasgow
2.
Tooni Ogunyeye
3.
Jahlani Brown
4.
Alec Blair
5.
Quincy Opoku
6.
Martin Hudec-Siron
43.00
43.23
10
2
Ascension of Our Lord-Miss
1.
Kemar Campbell
2.
Lawrenzo Mascoe
3.
Jeremy Hislop
4.
Nicholas Wilson
44.06
44.42
8
3
St Martin CSS - Mississauga
1.
Aiden Danquah
2.
Aki Kadri
3.
Mateus Bailey
4.
Amari Eugene
5.
Kobi Okonkwo
6.
David Ezepue-Amoo
43.87
44.85
6
4
Cardinal Ambrozic - Brampton
1.
Isaiah Abdul
2.
Karl Nougari
3.
Timi Faleye
4.
Dylan Cowell
5.
Joshua Pascua
43.05
45.83
5
5
Robert F. Hall - Caledon East
1.
Sebastian Byrne
2.
Anthony Glasgow
3.
Jervase Anderson
4.
Jaeden Neil
5.
Adrian Glasgow
46.90
46.08
4
6
St. Roch - Brampton
1.
Jayden Birch
2.
Kosi Charles
3.
Nile Knight-Llewellyn
4.
Zante Gordon
5.
Iverson Omoghan
6.
Tyjae Hayden-Moscovitch
45.14
46.29
3
7
St. Francis Xavier-Mississauga
1.
Kasper Janicki
2.
Royce Sutherland-johnson
3.
Josiah Joseph
4.
Anijah Hibbert
47.39
46.55
2
8
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1.
Matheo Barrasa
2.
Andrew Turman
3.
Lorenzo Perera
4.
J'Vaughn Philips-Newell
5.
Nathan Rubini
6.
Alex Iliadis
47.00
46.57
1
9
St. Marcellinus - Mississauga
1.
Jerry Okenye
2.
Jaylen Murray
3.
Adetomiwa Oluwadimu
4.
Hamid Banuso
5.
Ochuko Egube
6.
Jonathan Baker
46.03
46.92
10
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1.
Sabastien Reid Gatto
2.
Erick Colon
3.
Maxwell Telphia
4.
Andre Buck
5.
Etinosa Okungbowa
6.
Arcadio Iii Godoy
47.00
46.93
11
Notre Dame - Brampton
47:00.00
47.23
12
Loyola CSS - Mississauga
1.
David Benninger
2.
Morgan Seaforth
3.
Jovel Phillip
4.
Nathan Lance
46.00
47.46
13
Bramalea - Brampton
1.
Dantae Warren
2.
Peter Opoku
3.
Mathew Dempster
4.
Malik Meade
5.
Camme Reid
6.
Malachi Daley
46.47
47.58
14
Brampton Centennial - Brampton
1.
Nathaniel Anestin
2.
Khaleel Siddiqi
3.
Lucas Mahardi
4.
Moshood Kassim
5.
Mychael John
47.50
47.64
15
St. Augustine - Brampton
1.
Andre Mingoes
2.
Joshua Omoloye
3.
Jordane Glaves
4.
Enoch Fashakin
5.
Chaese Hunter
48.47
49.22
16
Philip Pocock - Mississauga
1.
Justin Dulat
2.
Tiago Costa
3.
Ryan Skowron
4.
Christian Ciaccia
5.
Nathan Cox
6.
Devon Clarke
49.90
49.74
17
Lincoln Alexander- Mississauga
1.
Roshawn Atkinson
2.
Pratham Patel
3.
Greensword-Smith Ke'Andre
4.
Jayden Silvera
5.
Jahvane McMahon
49.99
50.09
18
Streetsville - Mississauga
1.
Ishaaq Karim
2.
Ayush Parekh
3.
Ben Dang
4.
Pierce Marek
5.
Yvan Kouakou
6.
David Oxha
57.22
53.87
0
St. Joan of Arc - Mississauga
1.
Lorenzo Mazze
2.
Alec Sellars
3.
Sean Nwabuoku
4.
Isaiah Luke
5.
Adam Mohamud
46.52
DNS
0
Cardinal Leger - Brampton
1.
Chukwuyem Ashien
2.
Jaiden Beason
3.
Antonio Veira
4.
Isaiah Chang-Wright
46.80
DNS
c
Last updated Wed, 28 Jun 2023 9:00:35
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en