Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 28, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 800 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Sadie Morris
St. Augustine - Brampton
2:45.00
2:25.33
Posey O'Keefe
Kings Christian - Oakville
NT
2:33.85
Jenni Dwyer
East York - Toronto
2:30.00
2:37.26
Ava Clark
Kings Christian - Oakville
NT
2:38.72
Sarah Clements
St. Clement's School
2:40.00
2:39.34
Stephanie Viviano
St. Joan of Arc - Mississauga
2:30.80
2:40.89
Taylor Cherry
Clarkson - Mississauga
3:10.00
2:46.15
Zahra Metivier
Father Redmond - Toronto
2:30.00
2:46.62
Marella Greco
East York - Toronto
2:45.00
2:49.34
Erica Weller,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
2:51.32
Sophie Gordon
Etobicoke Arts - Toronto
2:47.00
2:53.24
Haley Jefferson
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
2:54.00
Crystal Gilbert
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
2:54.92
Teshi Bollo-Kamera
St. Edmund Campion
2:50.00
2:55.94
Molly Casey
Richview - Islington
3:00.00
2:57.57
Gretchen McPhail
Father Redmond - Toronto
2:35.00
2:58.53
Catherine Maleszyk
St. Edmund Campion
2:48.00
2:58.57
Victoria Jinkinson
Etobicoke - Islington
NT
3:01.01
Kathryn Beri,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
3:01.58
Marlina Forgione
Richview - Islington
3:00.00
3:01.86
Andrianna Sfiris
East York - Toronto
2:45.00
3:02.34
Osas Agho
St. Edmund Campion
3:10.00
3:03.50
Shaneil Lovell
Albert Campbell - Agincourt
NT
3:05.77
Ishani Sharma
Castlebrooke SS - Brampton
NT
3:06.73
Tumi Olaove
St. Joan of Arc - Mississauga
2:40.00
3:08.55
Prathusha Baskaran
Albert Campbell - Agincourt
NT
3:10.11
Meagan Wenkoff
Etobicoke Arts - Toronto
NT
3:10.93
Sophie Thom
St. Clement's School
NT
3:13.92
Sophia Leong
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
3:15.74
Rea Pedisic
Etobicoke - Islington
NT
3:18.68
Lashini Fernando
John Cabot - Mississauga
3:05.00
3:21.59
Yashika Sharma
Castlebrooke SS - Brampton
NT
3:22.46
Inaara Ahmed-Fazal
St. Clement's School
NT
3:25.26
Priscilla Li
Albert Campbell - Agincourt
NT
3:28.09
Sabryna Clement
ES Sainte-Famille - Mississaug
NT
3:28.53
Anuoluwapo Sanni
St. Augustine - Brampton
2:49.70
3:31.59
Amanda Dhani
Albert Campbell - Agincourt
NT
3:33.50
Kriti Saini
Castlebrooke SS - Brampton
NT
3:51.61
Caitlin Barnett
Greenwood College
2:43.00
DNS
Rishika Vithiyanathan
Albert Campbell - Agincourt
NT
DNS
Rita Audi
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Stephanie Tavares
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Rebecca Chacon
Notre Dame - Brampton
2:50.00
DNS
Olivia Cuff
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Lauren Gallacher
Clarkson - Mississauga
3:10.00
DNS
Kirsten Reynoso
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Mia Knibbe,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
c
Last updated Mon, 02 May 2016 10:49:11
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en