Meet Info
Campion Bears Invitational
May 2, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Kyra Constantine
St. Roch - Brampton
12.90
12.66
Jermeka Costello
St.Marguerite d'Youville-Bramp
NT
13.64
Tialee Trench
Notre Dame - Brampton
14.10
13.77
Gabrielle Mills Brooks
Notre Dame - Brampton
15.20
14.02
Edna Amofah
St.Marguerite d'Youville-Bramp
NT
14.13
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
14.31
Latoya Malcolm
Bramalea - Brampton
14.10
14.66
Sade Tyndall
Campion
NT
14.67
Sierra Whonder
St. Joseph - Mississauga
13.00
14.76
Chelsea Macauley
Bramalea - Brampton
13:50.00
14.77
Kimberly Dias
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.83
Sharissa Wilkinson
Campion
NT
14.84
Lily Vu
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.85
Desola Odumuye
St. Thomas Aquinas - Brampton
15.24
15.28
Nicole Rachner
St. Roch - Brampton
14.00
15.32
Natalie Posella
Loyola - Mississauga
15.65
15.42
Adwoa Asu Bonteng
St. Roch - Brampton
14.00
15.55
Bharti Murba
Bramalea - Brampton
14.90
15.70
Megan Cunerty
Branksome Hall - Toronto
NT
15.89
Juvian Messam-Stewart
Cardinal Leger - Brampton
14.00
15.93
Leslie Sheleece
St Martin
NT
15.94
Keyana DesVignes-Gardener
Loyola - Mississauga
NT
16.16
Amelia Mann
Branksome Hall - Toronto
15.00
16.22
Daniella Daley
Campion
NT
16.28
Maryam Rahal
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
16.42
Quey-Anna Murchinson
Cardinal Leger - Brampton
12:30.00
16.45
Nneoma Achiso
Cardinal Leger - Brampton
14.00
16.48
Katherine Lytle
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
16.70
Leanna Coletti
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
16.76
Daniella Markus
St. Joseph - Mississauga
14.00
17.81
Sydney Bryden
Gordon Graydon - Mississauga
NT
17.85
Camilla Zienkiewicz
Loyola - Mississauga
15.84
DNS
Thaliyah Phillips
St.Marguerite d'Youville-Bramp
NT
DNS
Cassandra Larin
St. Edmund Campion
NT
DNS
Kathryn Pullar
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Jessica White
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Tasia Grant
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Kyra Constantine
St. Roch - Brampton
12.66
12.52
Jermeka Costello
St.Marguerite d'Youville-Bramp
13.64
13.15
Tialee Trench
Notre Dame - Brampton
13.77
13.55
Edna Amofah
St.Marguerite d'Youville-Bramp
14.13
13.58
Gabrielle Mills Brooks
Notre Dame - Brampton
14.02
14.06
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
14.31
14.13
Latoya Malcolm
Bramalea - Brampton
14.66
14.56
Sade Tyndall
Campion
14.67
14.72
c
Last updated Wed, 08 May 2013 14:19:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en