Meet Info
St Theresa's Invitational
May 4, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Meet Records
Full Results PDF (285.20 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 1500 Metre Run
Records
IG Meet
4:12.77
May 4, 2023
Marcus Marek Tortorella
SAC - Aurora
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Marcus Marek Tortorella
St. Andrew's College - Aurora
4:15.59
4:12.77
10
Sam Richter
Huntsville - Huntsville
NT
4:15.33
8
50.7025(50.7025)
1:59.0415(1:08.3390)
3:10.5975(1:11.5560)
4:15.3225(1:04.7250)
Benjamin Mundle
CCI - Collingwood
NT
4:27.40
6
Brogan Long
Twin Lakes - Orillia
NT
4:49.48
4
Jacob McFadden
St. Theresa's - Midland
NT
4:52.08
2
Kevin Zhang
St. Andrew's College - Aurora
NT
4:54.84
1
Johnny Liotta
CCI - Collingwood
NT
4:55.29
Miguel Brochu
ESC Algonquin - North Bay
NT
4:58.32
Will Boate
Bear Creek S.S.
NT
5:01.64
Evan Chisholm
CCI - Collingwood
NT
5:05.20
John Paul Castro
St. Joan of Arc - Barrie
NT
5:09.11
Nathan Wuori
Huntsville - Huntsville
NT
5:15.97
Liam Ryan
Eastview - Barrie
NT
5:16.61
Charles Kapty
Eastview - Barrie
NT
5:25.31
Isaac Mills
Huntsville - Huntsville
NT
5:25.33
Cody Love
Orillia Secondary School
NT
5:29.48
Cameron Veisman
St. Andrew's College - Aurora
NT
5:29.94
Steven McEachren
Parry Sound - Parry Sound
NT
5:31.63
Caden Cotter
Orillia Secondary School
NT
5:33.96
Marcos Dos Santos
St. Joseph's - Barrie
NT
5:36.56
Donovan Dusome
St. Theresa's - Midland
NT
5:51.28
Ryan Di Pietro
St. Joan of Arc - Barrie
NT
5:55.13
Markus Topacio
St. Joan of Arc - Barrie
NT
5:57.39
Liam Orlowski
ESC Algonquin - North Bay
NT
6:08.79
Maxime McDonald
ESC Algonquin - North Bay
NT
6:15.25
Andrew Marek Tortorella
St. Andrew's College - Aurora
NT
6:42.41
Ben Kelly
St. Theresa's - Midland
NT
DNS
Nick Shakell
St. Andrew's College - Aurora
5:10.08
DNS
Seamus Martin
St. Andrew's College - Aurora
5:50.27
DNS
Aidan Spiers
Huntsville - Huntsville
NT
DNS
Noah Inkpen
CCI - Collingwood
NT
DNS
Hasan Avcular
Bear Creek S.S.
NT
DNS
Johnathan Macfie
St. Joan of Arc - Barrie
NT
DNS
Brody Coe
Georgian Bay District Secondar
NT
DNS
Theron Inglis
Barrie North Collegiate
NT
DNS
Ondrej Charvat
Orillia Secondary School
NT
DNS
Lucas Ippolito
St. Peter's - Barrie
NT
DNS
Julian Willetts
Holy Trinity - Bradford
NT
DNS
c
Last updated Fri, 05 May 2023 18:16:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en