Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 14, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 800 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Emily-Rose Boston
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
2:22.98
10
Maddy Mitten
Sacred Heart - Newmarket
2:37.18
2:27.90
8
Julia Elliot
Leaside - Toronto
2:20.00
2:27.90
6
Hope Windebank
Bill Crothers SS - Unionville
2:33.00
2:29.53
5
Michaela Harper
Bill Crothers SS - Unionville
2:33.00
2:35.17
4
Erica Montesano
St.Theresa of Lisieux-Richmond
2:28.00
2:36.03
3
Briar Sneek
Bill Crothers SS - Unionville
NT
2:38.41
2
Sarah Nolan
Monarch Park - Toronto
2:35.00
2:38.77
1
Mackenzie Bier
Leaside - Toronto
2:25.00
2:40.37
Kristyne Martin
Huron Heights - Newmarket
2:30.00
2:41.51
Alyx Ray
Bill Crothers SS - Unionville
NT
2:42.97
Isabel Tsang
Bill Crothers SS - Unionville
NT
2:43.37
Natalia Manjarres
Aurora High School
NT
2:44.33
Shakeara Pinks
Sir William Mulock - Newmarket
NT
2:44.54
Kira Jordun
Emily Carr Secondary School
NT
2:44.57
Natalie Demidova
Sir William Mulock - Newmarket
NT
2:45.56
Emma Point
Aurora High School
NT
2:46.06
Allie Silcof
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
2:46.38
Devya Krishna
Bill Crothers SS - Unionville
NT
2:47.74
Nicole Stolys
Bill Crothers SS - Unionville
NT
2:50.30
Florence Awde
Huron Heights - Newmarket
NT
2:50.92
Ann Pill
Malvern - Toronto
NT
2:52.78
Giselle Nowak
Bayview - Richmond Hill
NT
2:53.17
Hannah Lee
Aurora High School
NT
2:54.17
Liberty Liu
Bayview - Richmond Hill
NT
2:54.23
Abby Bell
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
2:55.77
Rebekah Feld
Bill Crothers SS - Unionville
NT
2:56.65
Nicoletta Gabriele
Dr. John Denison - Newmarket
NT
3:01.60
Mackenzie Douglass
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
3:04.40
Maddy Prosserman
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
3:07.57
Katrina Warenycia
Leaside - Toronto
NT
3:07.69
Hannah Cohen
Leaside - Toronto
NT
3:11.96
ChaeHwan Son
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
3:15.16
Sophia Mazzonna
St. Elizabeth - Thornhill
NT
3:15.47
Allyn Zheng
Bayview - Richmond Hill
NT
3:16.17
Madeline Bandak
Cardinal Carter - Aurora
3:21.40
3:18.09
Babitha Selvaraja
Tommy Douglas Secondary School
NT
3:32.44
Charlotte Kromberg
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Anna Choo
Milliken Mills - Markham
NT
DNS
Allison Gravelle
Unionville - Markham
NT
DNS
Georgia Waller
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Sarah Chaudry
Milliken Mills - Markham
NT
DNS
Mikayla Law-Heese
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Stella Adamo
Loretto Abbey - Toronto
2:19.00
DNS
Freya Daigle
Leaside - Toronto
2:25.00
DNS
Serena Giangrosso
St. Elizabeth - Thornhill
NT
DNS
Abbie Lam
Markham - Markham
NT
DNS
Avery Hood
Iona Catholic - Mississauga
2:45.00
DNS
Clare Byrne
Sacred Heart - Newmarket
2:55.00
DNS
Nicole Ganter
St. Marguerite d'Youville-Bram
NT
DNS
Gabriella Finn
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
Sarah Tran
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
DNS
Fiona Chan
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Maya Cecconi
Monarch Park - Toronto
3:00.00
DNS
Krizzell Joven
Monarch Park - Toronto
2:55.90
DNS
Laura Savin
Alexander MacKenzie H S
NT
DNS
Kaitlyn Lee
Markville - Markham
NT
DNS
Jasmine Fok
Markville - Markham
NT
DNS
c
Last updated Sun, 17 May 2015 23:11:48
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en