Meet Info
TDSSAA South and West Track and Field Championships
May 24, 2018 to May 25, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Hayley Manners
Richview - Islington
12.70
12.72
Asia Hogan-Rochester
Central Technical - Toronto
NT
13.26
Weajue Mombo
Leaside - Toronto
12.70
13.32
Olayinka Odedoyin
Richview - Islington
13.80
13.57
Thyra Mbiro
Humberside - Toronto
NT
13.63
Mckenzie Robinson
Silverthorn - Etobicoke
NT
13.71
Cassie Levy
Forest Hill - Toronto
13.39
14.01
Zoe Arzuman
North Toronto - Toronto
NT
14.02
Sofia Ischiropoulos
East York CI
13.60
14.05
Mary Adarkwa
Harbord - Toronto
NT
14.17
Yalda Sinaei
Leaside - Toronto
14.00
14.19
Madison Nadurata
Etobicoke Arts - Toronto
13.80
14.22
Rebecca Leuty
Northern - Toronto
NT
14.28
Monica Weremi
Richview - Islington
13.80
14.32
Georgia Papathanasakis
Leaside - Toronto
14.00
14.33
Kaitlyn Zaraska
Leaside - Toronto
13.80
14.35
Michelle Gareau
North Toronto - Toronto
NT
14.43
Zayha George
Etobicoke - Islington
NT
14.68
Britany Catarino
Bloor - Toronto
14.50
14.76
Destiny Simmonds
Central Technical - Toronto
14.59
14.77
Alicia Barnes-Rouse
West Humber - Rexdale
14.53
14.84
Andrea Lewis
York Memorial - Toronto
NT
14.98
Adrianna Cuellar
Runnymede - Toronto
NT
15.15
Emerlie Luasu-Lusieboko
Silverthorn - Etobicoke
NT
15.23
Alexandra Sfiris
East York CI
14.00
15.27
Ana Radovic
Richview - Islington
NT
15.39
Katherine Li
North Toronto - Toronto
NT
15.67
Keyana Kelegan
Parkdale - Toronto
NT
15.95
Hana Morgan
Parkdale - Toronto
NT
16.22
Amienata Sinera
Runnymede - Toronto
NT
16.75
Mila Petrovic
Harbord - Toronto
NT
16.75
Beza Tedesse
Forest Hill - Toronto
NT
20.10
Wonnie Franics
Kipling Collegiate Institute
NT
DNS
Roseann Francis
Kipling Collegiate Institute
NT
DNS
Alisha Lu
Bloor - Toronto
14.50
DNS
Araya Stephenson
Weston - Weston
13.69
DNS
Justine Sharda
Bloor - Toronto
13.50
DNS
Tristina Paris
Silverthorn - Etobicoke
NT
DNS
Alex Throndson
Silverthorn - Etobicoke
NT
DNS
Sara Cristiano
Silverthorn - Etobicoke
NT
DNS
Rachel Meilikhan
Richview - Islington
13.90
DNS
Lashvanthy Shanmuganathan
Weston - Weston
NT
DNS
Lyn Fabbri
Harbord - Toronto
NT
DNS
Vanessa Swan
Harbord - Toronto
NT
DNS
Kaitlin Yu
Harbord - Toronto
NT
DNS
Julie Lam
Harbord - Toronto
NT
DNS
Hamille Ashton
Weston - Weston
15.00
DNS
Denae Wheatley
Weston - Weston
13.59
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Hayley Manners
Richview - Islington
12.72
12.56
10
Weajue Mombo
Leaside - Toronto
13.32
12.97
8
Asia Hogan-Rochester
Central Technical - Toronto
13.26
13.04
6
Olayinka Odedoyin
Richview - Islington
13.57
13.35
4
Thyra Mbiro
Humberside - Toronto
13.63
13.37
2
Mckenzie Robinson
Silverthorn - Etobicoke
13.71
13.56
1
Cassie Levy
Forest Hill - Toronto
14.01
13.77
Zoe Arzuman
North Toronto - Toronto
14.02
14.01
Yalda Sinaei
Leaside - Toronto
14.19
14.05
Sofia Ischiropoulos
East York CI
14.05
14.20
Rebecca Leuty
Northern - Toronto
14.28
14.21
Kaitlyn Zaraska
Leaside - Toronto
14.35
14.22
Mary Adarkwa
Harbord - Toronto
14.17
14.24
Madison Nadurata
Etobicoke Arts - Toronto
14.22
14.30
Georgia Papathanasakis
Leaside - Toronto
14.33
14.62
Monica Weremi
Richview - Islington
14.32
DNS
c
Last updated Fri, 25 May 2018 19:50:10
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en