Meet Info
South Regionals
May 29, 2008 to May 30, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (261.64 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 4x100 Metre Relay
Final - Unofficial
Team/School
Seed
Final
Points
1
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1.
Osei Bonsu
2.
Horace Finnikin
3.
Jordan Lynch-Roach
4.
Horatio Finnikin
5.
Kalvin Johnson
45.47
44.68
2
St. Augustine - Brampton
1.
Jim Ochinang
2.
Brendon Rodney
3.
Joshua Forbes-Brown
4.
Brandon Tomlinson
5.
Andrew Cirullo
46.33
45.84
3
St. Joseph - Mississauga
1.
Oliver Kathalay
2.
Jonathan Stockford
3.
Robert Spina
4.
Steven Thomas
5.
Andre Fearon
46.38
46.25
4
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1.
Steve Tripp
2.
Nathan Merritt
3.
Darrell Lane
4.
Casey Patterson
5.
Sam Testa
6.
Matt Woehl
46.89
46.55
5
St Edmund Campion Secondary S
1.
Jordan Gayle
2.
Kwamina Boison
3.
Kyrel Thompson
4.
Jervain Daniels
5.
Kyron Bristo
48.17
46.77
6
Orchard Park - Stoney Creek
1.
Mat Kit
2.
Cody Wright
3.
Trevor Kearse
4.
Grant Durfey
5.
Jonah Zulinski
6.
Satar Wahadi
47.54
46.79
7
St. Paul - Niagara Falls
1.
Jamie Cardamone
2.
Miklos McMaster
3.
Jake Cardwell
4.
Matt Macleod
5.
Garrett Gallardi
6.
Stephan Areskovich
47.17
46.83
8
Highland - Dundas
1.
Eric Press
2.
James Gould
3.
Shane Huisman
4.
Tommy Lariviere
5.
Stuart Hunter
6.
Chase Kivell
47.57
46.96
9
Bishop Tonnos - Ancaster
1.
Zach Rewi
2.
Jedell Foster
3.
Mark Duckett
4.
Anthony DiDomenico
5.
Peter Danso
6.
Beau Rabishaw
48.40
46.99
10
Ascension of Our Lord-Mississa
1.
James Woods
2.
Aaron Ramsaroop
3.
Olumide Akinkuade
4.
Sheldon Allen
5.
Malcolm Simpson
6.
Jahvon Dnall
48.87
47.32
11
Beamsville - Beamsville
1.
Joel Forestell
2.
Adam McMurtrie
3.
Colin Wierts
4.
Dylan Panelli
47.78
47.52
12
Thomas A. Blakelock - Oakville
1.
Mohi Ahmed
2.
Jason McKinnon
3.
Andrew Fong
4.
Lucas Jacques
5.
Sebastian Savic
49.44
47.74
13
Oakville Trafalgar - Oakville
1.
Andrew Perdec
2.
Benjamin Kelly
3.
Daniel Calado
4.
Neil Campbell
5.
Russell Horton
6.
Stephen Missiuna
50.44
49.80
0
Assumption - Burlington
1.
Cody Vanderslot
2.
Keith Walker
3.
Patrick Szczesiul
4.
Brendon Farrell
5.
Jon Maljar
6.
Robert Mason
49.43
DQ
0
Iroquois Ridge - Oakville
1.
Matt Murray
2.
Taylor Young
3.
Peter Karakashian
4.
Jake Cussen
5.
Dylan Li
6.
Frank Lake
49.90
DQ
c
Last updated Wed, 13 May 2009 22:06:15
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en