Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 19, 2022 to May 20, 2022
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Meet Records
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 4x100 Metre Relay
Records
YRAA
44.97
May 17, 2010
Bill Crother - Unionville
Anglin, Anglin, Thasaranthan, Karilinginham
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Joan of Arc - Maple
1.
Matthew Fiorucci
2.
Justin Orsini
3.
Daniel Dot
4.
Matthew Szakacs
NT
48.74
10
2
St. Elizabeth - Thornhill
NT
49.18
8
3
St. Maximilian Kolbe - Aurora
1.
David Ejeteh
2.
Joshua Chong
3.
Tawfiq Shnoudeh
4.
Aaron Greaves
49:00.00
49.89
6
4
Cardinal Carter - Aurora
NT
50.09
5
5
Bill Hogarth - Markham
1.
Nolan Hipps
2.
Adam Azhar
3.
D'Artagnan Passailaigue
4.
Jeremiah Somers
NT
50.34
4
6
ESC Renaissance - Aurora
1.
Christophe Daher
2.
Tysen Vilardo
3.
Toryn So
4.
Vishal Gaya
5.
Vianny Tetang
NT
50.63
3
7
Sacred Heart - Newmarket
1.
Koren Kim
2.
Kristian Flaszynski
3.
Jonah James
4.
Joseph Maasarani
5.
Avery Tribe
6.
Keenan Yang
52.00
50.77
2
8
Brother Andre - Markham
1.
Massimo Sgandura
2.
Faisal Adeyemo
3.
Antony Kulasekaran
4.
Jerome Chan
5.
Mackenzie Kim
NT
51.06
1
9
Dr. G. W. Williams - Aurora
1.
Aryan Sahrawat
2.
Kevin Hum
3.
Michael Quarcoopome
4.
Caleb Yu
5.
Louis Thompson
NT
51.18
10
St.Theresa of Lisieux-Richmond
1.
Jamin Xu
2.
Ryan Karkhanechi
3.
Victor Banica
4.
Jack Della Rossa
NT
51.33
11
Aurora High School
1.
Camillo Furlong
2.
Andrei Mihele
3.
Darius Polyvos
4.
Jeffrey Zhu
5.
Razak Muhazir
NT
51.87
12
Dr. John Denison - Newmarket
1.
Kalen Huynh
2.
Warith Mustapha
3.
Gianfranco Posa
4.
Zain Resendes
NT
52.12
13
St. Joan of Arc - Maple
1.
Lukas Nuzzi
2.
Marco Rubino
3.
Alessandro Orsini
4.
Nicholas Pirrotta
NT
53.39
14
Our Lady Queen of the World-RH
1.
Aiden Sarrafzadeh
2.
Beshoy Hanna
3.
Yaroslav Kiseliuk
4.
Mateen Mahdavian
NT
53.57
15
St. Robert - Thornhill
1.
Haesoo (Andrew) Jung
2.
Kalen Yee
3.
Isaque Nunes
4.
Gabriel So
5.
Cole Procee
NT
53.83
16
Bayview - Richmond Hill
1.
Jacob Liu
2.
Cayden Lee
3.
Aryan Shahbazi
4.
Andi Xie
NT
54.89
17
Sacred Heart - Newmarket
1.
Keenan Yang
2.
Ray Chen
3.
Thomas Aprile
4.
Koren Kim
5.
John Villaraza
6.
Rafael Pamintuan
58.00
55.22
18
Woodbridge College- Woodbridge
1.
Colin Siow
2.
Abdulhaqq Salawu
3.
Radamir Kekukh
4.
Darrel Moochun
NT
56.24
0
St. Augustine - Markham
1.
Matthew Mendoza
2.
Dakarai Knights
3.
Angus Lee
4.
Keyaan Mohamed
NT
DQ
0
Bayview - Richmond Hill
1.
Aiden Mata
2.
Henry Meng
3.
Daniel Wu
4.
Larris Xie
NT
DQ
0
Bill Crothers SS - Unionville
NT
DNS
0
St. Jean De Brebeuf - Vaughan
1.
Cameron Christian
2.
Luca Iozzo
3.
Michael Okaofor
4.
Gianluca Cornacchione
5.
Gianluca Di Vito
6.
Tiago Pereira
NT
DNS
c
Last updated Sat, 21 May 2022 8:38:18
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en