Meet Info
ROPSSAA Track & Field
May 24, 2023 to May 25, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 4x100 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1.
Reese Reid
2.
Joanna Wrona
3.
Kesi Nya
4.
Dorian Burgess
5.
Abeni Bryan
6.
Nia Pascual
52.20
53.37
10
2
St. Marcellinus - Mississauga
1.
Taylor Wyrebek
2.
Micaela Altomare
3.
Ariel McGeachie
4.
Makenzie Joseph
5.
Melina Panaritis
6.
Ashley Tomas
52.08
53.57
8
3
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1.
Reagan Lovell
2.
Ashley Johnson
3.
Jadesola Babalola-Lucas
4.
Stephanie Scholes
5.
Michaela Emery
6.
Sara Olszewski
53.00
53.61
6
4
St. Marguerite d'Youville-
1.
Dominion Eriamiatoe
2.
Hayzee Thomas
3.
Teniola Adejoro
4.
Kora-Lee Munro
5.
Najwa Martin
55.00
53.67
5
5
St. Edmund Campion
1.
Jaya Holder
2.
Victoria Adeyemi
3.
Deborah Afolabi
4.
Esther Ige
5.
McKenzie Brown
6.
Chiamaka Omeze
54.00
54.98
4
6
St. Roch - Brampton
1.
Cassidy Henry
2.
Danielle Bryan
3.
Mya Martindale
4.
Giselle James
55.44
55.67
3
7
Cardinal Leger - Brampton
1.
Teja Broomes
2.
Petra Asante
3.
Kosiochukwu Eze
4.
Jayda Uzaka-Virgo
55.45
55.74
2
8
St. Joseph - Mississauga
1.
Jashya Yong
2.
Robin Kang
3.
Sicily Von Schober
4.
Samantha Smith
5.
Ernestina Dwomoh
60.00
56.19
1
9
Bramalea - Brampton
1.
Liberty Melnyk
2.
Arella Oduro
3.
Bairavi Kalatharan
4.
Madeline Asiedu
5.
Armani Wilkinson
59.51
56.61
10
Brampton Centennial - Brampton
1.
Kiera Boyer
2.
Aaliyah McFarlane
3.
Christina Lang
5.
Neo Black
6.
Tobi Ogundare
56.50
56.67
11
Ascension of Our Lord-Miss
1.
Angelina Dela Rose
2.
Abigail Lomat
3.
Isabella Miller
4.
Naomi Thorpe-Gushman
5.
Felicia Richards
1:03.21
57.43
12
Philip Pocock - Mississauga
1.
Olivia Wilczynski
2.
Julia Lorenti
3.
Natalie Filipkowski
4.
Klara Jackson
5.
Gabriella Cop
58.00
57.50
13
St. Francis Xavier-Mississauga
1.
Mikailyn Dela Paz
2.
Christabel Jd-igba
3.
Ranielle Brown
4.
Varshini Srinivasan
5.
Anisha Venkatakrishnan
56.47
57.96
14
St. Augustine - Brampton
1.
Sophia Ordiales
2.
Madison Molina
3.
Priyanshi Choksi
4.
Alyssa Martinis
58:44.00
60.26
15
Central Peel - Brampton
1.
Okahlia Myers
58.83
60.55
16
Notre Dame - Brampton
60:00.00
60.64
17
Lincoln Alexander- Mississauga
1.
Alyssa McIntosh
2.
Carmia Nimrod
3.
Ashley Brown
4.
Knights Hyacinth
60.21
1:01.90
c
Last updated Wed, 28 Jun 2023 9:00:35
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en