Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2013 to May 23, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (128.95 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Arizona Iiodigwe
Brother Andre - Markham
ND
5.79
10
Timothy Valin
St. Robert - Thornhill
ND
5.74
8
Jemal Whittle
Maple - Maple
5.37
5.45
6
Malik Valentine-ennis
Woodbridge College- Woodbridge
ND
5.40
5
Malvin Lo
Bur Oak S.S.
ND
5.37
4
Alan Williamson
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
5.33
3
Brenden Bilotta
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
5.25
2
Joseph Tarzi
Emily Carr Secondary School
ND
5.20
1
Christian Mullen
Our Lady of the Lake - Keswick
ND
5.12
Brady Reil
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
5.10
Matthew Francis
Maple - Maple
ND
5.00
Jay Lintag
Bur Oak S.S.
ND
4.89
Faron Khan
Emily Carr Secondary School
ND
4.82
Aaron Vuong
Bayview - Richmond Hill
ND
4.79
Gianluca Lisi
Cardinal Carter - Aurora
ND
4.76
Joshua Chung
Bayview - Richmond Hill
ND
4.74
Loui Zibdawi
Sir William Mulock - Newmarket
ND
4.70
Elie Jahshan
Emily Carr Secondary School
ND
4.68
Nikolay Zhelev
St. Robert - Thornhill
ND
4.65
Marvin Reid
Maple - Maple
ND
4.62
Vincent Huynh
Middlefield - Markham
ND
4.62
David Fan
Stouffville - Stouffville
4.50
4.61
Brenden Gamna
Sir William Mulock - Newmarket
ND
4.61
Neal Gnon
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.51
Ryan Kenny
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.49
Malcolm Lin
Bayview - Richmond Hill
ND
4.19
Harold Ocampo
Bill Crothers - Unionville
ND
4.18
Adam Herman
Vaughan - Thornhill
ND
4.14
Mina Latif
St. Robert - Thornhill
ND
4.03
Jacky Gao
Markville - Markham
ND
4.02
Livio Oren
Bayview - Richmond Hill
ND
3.95
Henry Wylie
Aurora High School
4.10
3.69
Muhammad Sheikh
St. Robert - Thornhill
ND
3.68
Benji Kow
Markville - Markham
ND
3.64
Cyrus Koy
Bayview - Richmond Hill
ND
3.61
Yatheven Anandanadeswaran
Middlefield - Markham
ND
3.51
Shiraz Casseer
Bayview - Richmond Hill
ND
3.50
Andrew Tau
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Kevin Xie
Milliken Mills - Markham
ND
DNS
Kobee Vongsikeo
Maple - Maple
4.97
DNS
Andy Wong
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Matthew Yoon
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Nithusan Balachandra
Middlefield - Markham
ND
DNS
Yashar Satvatzadeh
St. Robert - Thornhill
ND
DNS
Justin Ng
Jean Vanier - Richmond Hill
ND
DNS
Vincent Chan
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Samir Chadha
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Chinonso Ibekwe
Woodbridge College- Woodbridge
ND
DNS
Billy Qian
Markville - Markham
ND
DNS
Johnny Bi
Markville - Markham
ND
DNS
Michael Cheng
Markville - Markham
ND
DNS
Vignesh Bhakiaraj
Stouffville - Stouffville
ND
DNS
Cameron Kritzinger
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
DNS
Tolu Ibikunle
Alexander MacKenzie H S
ND
DNS
Daniel Zimmerman
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
DNS
Simon Leblanc
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
DNS
Rafael Natividad
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
DNS
Jose Ceron
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
DNS
Paul Cameron
Sir William Mulock - Newmarket
ND
DNS
Armen Palvetzian
St. Augustine - Markham
ND
DNS
c
Last updated Sun, 26 May 2013 0:06:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en