Meet Info
TDSS Cross Country Invitational 2012
Oct 4, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Grade 7-8 Female 2564 Metre CC Run
Female Team Scores
Rank
Team/School
Score
No Teams
Final - Official
Name
Team/School
Final
Points
Kristen Siermachesky
Ecole catholique St-Michel
8:59.00
Ashley Gillies
ecole catholique Sacre-Coeur
9:28.00
Thea Wucher
Timmins Porcupine Track & Fie
9:46.00
Stephanie Rondeau
ecole catholique Sacre-Coeur
9:54.00
Alicia Gillies
ecole catholique Sacre-Coeur
9:55.00
Gabrielle Dagenais
ecole catholique Sacre-Coeur
9:55.00
Emily Bartolomucci
ecole catholique Sacre-Coeur
10:00.00
Marina Sinicrope
Ecole publique Odyssee
10:06.00
Makayla Charette
ecole catholique Sacre-Coeur
10:11.00
Kari Ethier
ecole catholique Sacre-Coeur
10:14.00
Veronique Rochon
Jeunesse active-Couguars
10:23.00
Tara Jensen
Timmins Porcupine Track & Fie
10:24.00
Emma Howe
Ecole publique Odyssee
10:26.00
Camryn Pratte
St. Luke School
10:38.00
Kayla Gagnon
ecole catholique Sacre-Coeur
10:38.00
Justine Crawford
Moosonee Public School
10:45.00
Hannah Michauville
Ecole publique Odyssee
10:49.00
Madyson Sharp
NLPS Stingers
10:54.00
Marja Presseault
NLPS Stingers
10:55.00
Alexa Madore
Timmins Porcupine Track & Fie
10:56.00
Reanne Maisonneuve
Timmins Porcupine Track & Fie
11:01.82
Alexie Trudel
ecole catholique Sacre-Coeur
11:03.00
Hannah Wilcox
Chippewa - North Bay
11:04.00
Sydney Boileau
ecole catholique Sacre-Coeur
11:04.00
Samantha Lamothe
ecole catholique Sacre-Coeur
11:05.00
Sonya Breault
Ecole catholique St-Michel
11:07.00
Hannah Story-Korman
NLPS Stingers
11:08.00
Pascale Galipeau
ecole catholique Sacre-Coeur
11:13.00
Caleigh Bourdon
ecole catholique Sacre-Coeur
11:14.00
Annie Males
English Catholic Central Schoo
11:15.00
Amanda Justice
St. Luke School
11:17.00
Hailee Fryer
St. Luke School
11:18.00
Britney Lebel
Ecole publique Odyssee
11:21.00
Kayla Krznaric
ecole catholique Sacre-Coeur
11:23.00
Makinna Givens-Clarke
NLPS Stingers
11:24.00
Gabrielle Smith
Ecole catholique St-Michel
11:26.00
Danielle Innes
Moosonee Public School
11:29.00
Katlyn Harkins
ecole catholique Sacre-Coeur
11:29.00
Desiree Bordeleau-Pelletier
ecole catholique Sacre-Coeur
11:30.00
Alexis Nelson
Moosonee Public School
11:32.00
Kylie Sullivan
St. Luke School
11:36.00
Kitlyn Wong
NLPS Stingers
11:36.00
Katie MacDonell
St. Luke School
11:40.00
Betina Garito
ecole catholique Sacre-Coeur
11:43.00
Bailey Lebel
Ecole publique Odyssee
11:47.00
Emma Etherington
Moosonee Public School
11:51.00
Miyopin Cheechoo
Moosonee Public School
12:01.00
Meggan Loiselle
Englehart Public School
12:05.00
Kendra Stoesz
Holy Family School
12:08.00
Lea Gaehwiler
Kerns PS
12:10.00
Danielle Seguin
St. Luke School
12:17.00
Tristyn Elford
Ecole catholique St-Michel
12:21.00
Ellen Perry
Ecole publique Odyssee
12:22.00
Tia Gleason
St. Luke School
12:24.00
Mackenzie Peters
Englehart Public School
12:27.00
Gabrielle Benson
ecole catholique Sacre-Coeur
12:34.00
Nancy Sevigny
ESP Renaissance - Timmins
12:36.00
Zoe Koza
Ecole catholique Ste-Croix
12:37.00
Samantha Stevenson
Englehart Public School
12:38.00
Courtney Lachapelle
ESP Renaissance - Timmins
12:39.00
Kiara Lee
ecole catholique Sacre-Coeur
12:40.00
Victoria Bidal
Ecole publique Odyssee
12:41.00
Allison Stewart
NLPS Stingers
12:41.00
Sally Potter
NLPS Stingers
12:42.00
Karina Regimbal
English Catholic Central Schoo
12:44.00
Brooke Buchanen
Moosonee Public School
12:49.00
Jacqueline Domander
St. Luke School
12:50.00
Sarah Johnston
ESP Renaissance - Timmins
12:55.00
Hannah Wylie
Englehart Public School
12:58.00
Destiny Joyce
Jeunesse active-Couguars
12:59.00
Lauren Brazeau
NLPS Stingers
13:04.00
Emma Tremblay
ecole catholique Sacre-Coeur
13:05.00
Ami Talbot
English Catholic Central Schoo
13:05.00
Brittany Burrows
Ecole catholique Ste-Croix
13:07.00
Bridget Duffy
Englehart Public School
13:08.00
Nancy Jacob
Kerns PS
13:11.00
Jessica Macphail
English Catholic Central Schoo
13:11.00
Reid Archambault
Ecole publique des Navigateur
13:15.00
Alisha Martin
ecole catholique Sacre-Coeur
13:17.00
Jena Lee Ashley
NLPS Stingers
13:17.00
Megan Lepoudre
Ecole publique Odyssee
13:58.00
Angelique Roy-Wabie
Kiwetin School
14:04.00
Megan Walton
Ecole catholique St-Michel
14:05.00
Olivia Talbot
St. Luke School
14:09.00
Abbi Sampson-Mullin
Kerns PS
14:19.00
Sarah Maguire
Ecole catholique St-Michel
14:26.00
Allison Bowes
Englehart Public School
14:26.00
Shauna White
Haileybury Public School
14:27.00
Sky-Ann Doupe
Haileybury Public School
14:30.00
Paige Little
Kerns PS
14:48.00
Alexandria Duhaime
Ecole catholique Ste-Croix
14:50.00
Destiny Robinson
Kiwetin School
15:57.00
Kaylee Robertson
Ecole publique des Navigateur
16:27.00
Justine LeBlanc
Kerns PS
16:31.00
Ryleigh Guindon
ESP Renaissance - Timmins
16:54.00
Ashley Gravelle
ESP Renaissance - Timmins
16:54.00
Sydney Morin-Hodgins
NLPS Stingers
17:24.00
Hannah Pritchard
Kerns PS
17:50.00
Loren Bennett
Haileybury Public School
17:50.00
c
Last updated Tue, 09 Oct 2012 22:39:09
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en