Meet Info
RDS Invitational 2019
May 24, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Under 12 Male Javelin Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Nolan Chan
Somerset Academy
ND
22.00
10
Harris Kim
Aurora Preparatory Academy
ND
20.00
8
James Guse
Bond Academy U12/U14
ND
17.00
5.50
Bo Walker
Voice Integrative School
ND
17.00
5.50
Rohan Jamal
Humberside Montessori
ND
16.00
4
Raymond Qi
Bond Academy U12/U14
ND
15.20
3
Evan Zakem
Howlett Academy
ND
15.00
1.50
Billy Kanellopoulos
Humberside Montessori
ND
15.00
1.50
Cooper Di Lella
Howlett Academy
ND
14.00
Daniel Howcroft
Aurora Preparatory Academy
ND
14.00
Nathaniel Durkacz
Humberside Montessori
ND
14.00
Alex Kim
Somerset Academy
ND
14.00
Gabriel Micieli
Somerset Academy
ND
14.00
Arayan Persaud
Somerset Academy
ND
14.00
Matthew Robertson
Voice Integrative School
ND
14.00
Nikola Ivanov
Humberside Montessori
ND
14.00
Mitchell Pogue
Blaisdale Montessori School
ND
13.00
James Lewzey
Aurora Preparatory Academy
ND
13.00
Ricky Tenesi
Aurora Preparatory Academy
ND
13.00
Tony Hyunsung
Somerset Academy
ND
13.00
Jack Morrison
Voice Integrative School
ND
13.00
Oliver Masgoret
Humberside Montessori
ND
13.00
Luka Sijakovski
Humberside Montessori
ND
13.00
Nico Reinders
RDS
ND
12.50
Stepan Malov
Aurora Preparatory Academy
ND
12.50
Emile Abidaoud
Blaisdale Montessori School
ND
12.00
Robbie Beattie
RDS
ND
12.00
Riel Hewitt
RDS
ND
12.00
Nimrod Kiss
Howlett Academy
ND
12.00
Mark Grushevskiy
Howlett Academy
ND
12.00
Pablo Alanis
Howlett Academy
ND
12.00
Beckett Quattrociocchi
Tall Pines School
ND
12.00
Aleksandar Susic
Humberside Montessori
ND
12.00
Joel Kronis
RDS
ND
11.50
Theo Park
Humberside Montessori
ND
11.50
Michael Lenstra
Humberside Montessori
ND
11.50
Rory Kallina
RDS
ND
11.00
Matthew Morgenstern
Bond Academy U12/U14
ND
11.00
Nico Pink
Aurora Preparatory Academy
ND
11.00
Sebastian Fernandez-Saavedra
Aurora Preparatory Academy
ND
11.00
Kian Duke
Tall Pines School
ND
11.00
Gurshan Sidana
Tall Pines School
ND
11.00
Johnny Xu
Somerset Academy
ND
11.00
Wyatt Charlinski
Voice Integrative School
ND
11.00
Yu Xuan Wong
Voice Integrative School
ND
11.00
Julian Michienzi
Humberside Montessori
ND
11.00
Quinn Bacchus
Country Garden Montessori Acad
ND
10.50
Connor Di Lella
Howlett Academy
ND
10.50
Federico Arreola-Lucio
Aurora Preparatory Academy
ND
10.50
Jaxson Papadopoulos
Blaisdale Montessori School
ND
9.50
Oswald M Sriskandarajah
Bond Academy U12/U14
ND
9.50
Fisher Pieroway
Aurora Preparatory Academy
ND
9.50
Rory Stewart
Aurora Preparatory Academy
ND
9.50
Matthew Pham
Somerset Academy
ND
9.50
Andrew Davidson
Blaisdale Montessori School
ND
9.00
Coulter Kimel
RDS
ND
9.00
James Agius
Howlett Academy
ND
9.00
Yannis Bailey
Somerset Academy
ND
9.00
Elliot Mac
Humberside Montessori
ND
9.00
Joshua Meeks-Bould
Humberside Montessori
ND
9.00
Samatva Kapoor
Humberside Montessori
ND
9.00
Kir Spector-Bloch
Howlett Academy
ND
8.50
Kyan Sheikholeslami
Humberside Montessori
ND
8.50
Olivier Came
Blaisdale Montessori School
ND
8.00
Chester Welch
Howlett Academy
ND
8.00
Luxmigan Raviculan
Tall Pines School
ND
8.00
Bryan Mbadiwe
Tall Pines School
ND
8.00
Roger Huang
Somerset Academy
ND
8.00
Bijai Singh
Humberside Montessori
ND
8.00
Luke Hindoian
Humberside Montessori
ND
8.00
Caden Keystone
Blaisdale Montessori School
ND
7.00
Alex Lee
RDS
ND
7.00
Jojo Freedman Lawson
Howlett Academy
ND
7.00
Tyler Cummings
RDS
ND
6.50
Quentin Field
Humberside Montessori
ND
6.00
Luke Stasiw
Humberside Montessori
ND
6.00
George Colford
RDS
ND
3.50
Blake Spence
Country Garden Montessori Acad
ND
DQ
Tyler Ayson
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Logan Baranuik
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Andrew Goraichy
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Shaheen Shawesh
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Andrew Sideris
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Arjuna Tiwari
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Luca Calvo
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Tyson Koyama-Asada
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Alexander Mikhniouk
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Krish Teri
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Matthys DeJong
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Rayyan Rafiq
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Attilio Tiano
Blaisdale Montessori School
ND
DQ
Simon Leibu
RDS
ND
DQ
Devon Rogers
Howlett Academy
ND
DQ
Henry Deblois
Voice Integrative School
ND
DQ
Dabiye Wallace
Bond Academy U12/U14
ND
DQ
Noah Anthonypillai
Bond Academy U12/U14
ND
DQ
Max Pedersen
Wychwood School
ND
DQ
Jatin Tamber
Tall Pines School
ND
DQ
Daanial Jessa
Tall Pines School
ND
DQ
Jaden Juang
Somerset Academy
ND
DQ
Tyler Kao
Somerset Academy
ND
DQ
Adam Fung
Somerset Academy
ND
DQ
Nathan Pikar
Voice Integrative School
ND
DQ
Liam English
Voice Integrative School
ND
DQ
Harry Lavigne-Schmidt
Voice Integrative School
ND
DQ
Michael Fisher
Humberside Montessori
ND
DQ
Bhargav Patel
Humberside Montessori
ND
DQ
Marshall Emerson
Humberside Montessori
ND
DQ
Aidan Hunter
Humberside Montessori
ND
DQ
Truman Oliver
Humberside Montessori
ND
DQ
Andrew Herstein
Humberside Montessori
ND
DQ
Dylan Ahn
Howlett Academy
ND
DQ
c
Last updated Fri, 31 May 2019 19:44:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en