Meet Info
Andre Hamilton Relays
Hosted by Birchmount High School
May 1, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Dominick Lim
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.97
10
Declan Chang
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.84
8
Weagbe Mombo
Leaside - Toronto
ND
5.66
6
Ethan Cargil
Chaminade College - Toronto
ND
5.64
5
Gyasil Qubrantar
Francis Libermann- Scarborough
ND
5.59
4
Curtis Bovell
Wilfrid Laurier- Scarborough
ND
5.46
3
Danche Peart
R.H. King Academy
ND
5.31
2
Sylvester Adjei
Wilfrid Laurier- Scarborough
ND
5.30
1
Kevin Zhang
Unionville - Markham
ND
5.27
Jason Kuo
Northview Heights - North York
ND
5.26
Will Locklin
Leaside - Toronto
ND
5.24
Michael Do
Wilfrid Laurier- Scarborough
ND
5.14
Caleb Da Silva
Chaminade College - Toronto
ND
5.09
Alexander Tzovolos
Agincourt - Agincourt
ND
5.05
David Wong
Albert Campbell - Agincourt
ND
5.03
Liam Phong
Northview Heights - North York
ND
4.99
Michael Bocale
Chaminade College - Toronto
ND
4.91
Steven Shu
Unionville - Markham
ND
4.90
Nikhil Marwaha
Bayview Glen - Don Mills
ND
4.75
Victor Su
Unionville - Markham
ND
4.75
Nathan Casanova
Birchmount Park - Scarborough
ND
4.68
Devaun Jean-Noel
Newtonbrook - North York
ND
4.64
Paul Steele
Crescent School - Willowdale
ND
4.60
Nathaniel Mercer-Court
Wilfrid Laurier- Scarborough
ND
4.59
Zyon Roberston
Western Technical Commercial S
ND
4.54
Daniel Yang
Univ of Toronto Schools - Toro
ND
4.54
Luca Curalli
Chaminade College - Toronto
ND
4.54
Ayo Ogunlyey
Dante Alighiere - Toronto
ND
4.53
Rylin Richards
Malvern - Toronto
ND
4.52
Bryan Oquindo
Mary Ward - Scarborough
ND
4.46
Diego Rollason
Neil McNeil - Toronto
ND
4.44
Ioni Frias
Northview Heights - North York
ND
4.43
Lucas Nascimento
Dante Alighiere - Toronto
ND
4.40
Aldrin Paragas
Neil McNeil - Toronto
ND
4.38
Shayan Rakhshan
Crescent School - Willowdale
ND
4.38
Karim Khairallah
Earl Haig - North York
ND
4.30
Eran Thavarasalingham
Bayview Glen - Don Mills
ND
4.28
Brendan Russell
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.21
Daniel Teranishi
Neil McNeil - Toronto
ND
4.13
Matthew Oshodi
Chaminade College - Toronto
ND
4.11
Kaven Rajakumar
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.10
Austin Stremble
Western Technical Commercial S
ND
4.07
Karl Pastolero
Neil McNeil - Toronto
ND
FOUL
Mickel Allen
St. Basil The Great College
ND
FOUL
David Mpiana
Jean Vanier - Scarborough
ND
FOUL
Vinosan V Raveendrashevan
Bendale - Scarborough
ND
FOUL
Angelo Bianchini
Brebeuf - Willowdale
ND
FOUL
Matthew Murcia
Brebeuf - Willowdale
ND
FOUL
Jordan Fong
Unionville - Markham
ND
FOUL
Juslin Ikekhuame
Earl Haig - North York
ND
FOUL
Jason Ou Yang
Albert Campbell - Agincourt
ND
FOUL
Alexander A Cumlat
Brebeuf - Willowdale
ND
FOUL
Deven Chakravorty
Unionville - Markham
ND
FOUL
Civian Bristol
Francis Libermann- Scarborough
ND
FOUL
Steven Cui
Crescent School - Willowdale
ND
FOUL
Nipun Grero
Agincourt - Agincourt
ND
FOUL
Jiho Mercer
Neil McNeil - Toronto
ND
DNS
Danielle Scaturchio
Cardinal Carter - Aurora
ND
DNS
Sameer Somani
Upper Canada College - Toronto
ND
DNS
Jordan Okonkwo
R.H. King Academy
ND
DNS
Alden A Patterson
Bendale - Scarborough
ND
DNS
David Zhou
Upper Canada College - Toronto
ND
DNS
Cameron Brock
Neil McNeil - Toronto
ND
DNS
Jeremy Kolakowski
St. Michael's College School-
ND
DNS
Sean Denauth
Francis Libermann- Scarborough
ND
DNS
Brian Liao
Mary Ward - Scarborough
ND
DNS
Liam McLaughlin
North Toronto - Toronto
ND
DNS
Matthew M Cumlat
Brebeuf - Willowdale
ND
DNS
Cyrill Arago
Brebeuf - Willowdale
ND
DNS
Maxwell He
St.Theresa of Lisieux
ND
DNS
Justin Flores
Brebeuf - Willowdale
ND
DNS
Francis Okezie
Brebeuf - Willowdale
ND
DNS
Travis Truong
Riverdale - Toronto
ND
DNS
Matthew Thai
Agincourt - Agincourt
ND
DNS
Alexandre Thompson
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
Jack Hetherington
Crescent School - Willowdale
ND
DNS
Charlie P Bunker
Crescent School - Willowdale
ND
DNS
Tega Ajise
Crescent School - Willowdale
ND
DNS
Matthew Chen
Crescent School - Willowdale
ND
DNS
Michael Cheng
Crescent School - Willowdale
ND
DNS
Gerrad Ayi-Bonte
St. Basil The Great College
ND
DNS
Max Housefather
Northview Heights - North York
ND
DNS
William MacInnes
Bayview Glen - Don Mills
ND
DNS
Dylantea Wright
C. W. Jefferys - North York
ND
DNS
Deon Jean-Noel
Newtonbrook - North York
ND
DNS
Ethan Ford
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
Arman Ghazaiealamdari
St.Theresa of Lisieux
ND
DNS
Johnny Cao
Unionville - Markham
ND
DNS
Chris Villamor
Francis Libermann- Scarborough
ND
DNS
David Talla
Francis Libermann- Scarborough
ND
DNS
Darren Taala
St. Basil The Great College
ND
DNS
Temi Taiwo
St. Basil The Great College
ND
DNS
Nicolas Araneda
St. Basil The Great College
ND
DNS
Jaden P Rawlins
Bayview Glen - Don Mills
ND
DNS
Marko Dzepina
Bayview Glen - Don Mills
ND
DNS
Deshaun Reddick
C. W. Jefferys - North York
ND
DNS
c
Last updated Thu, 02 May 2019 8:46:17
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en