Meet Info
York Region Finals - 2003
Track and Field
May 13, 2003 to May 14, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.94 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 3000 Metre Run
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
John Parrott
Dr. John Denison
NT
9:26.90
10
Conall McGrory
St. Robert's H S
9:30.00
9:48.00
8
Nick Trevisan
Cardinal Carter S S
9:50.00
9:59.50
6
Corey Glass-Smith
Sir William Mulock Second
NT
10:11.80
4
Andrew Bubar
Unionville H S
10:15.00
10:24.60
2
Eli Miller
Vaughan S S
NT
10:28.50
1
Robert Logue
Sacred Heart C H S
NT
10:30.70
Sean Grant
Middlefield C I
NT
10:36.40
Darryl Weston
Dr. John Denison
NT
10:40.60
keith marchant
Newmarket H S
11:33.08
10:52.00
Jamie Ivrine
Markville S S
11:30.00
10:53.90
Chris Popovich
Dr. G. W. Williams S S
NT
11:02.90
Andrew Schellingerhurd
Dr. G. W. Williams S S
NT
11:03.20
Patrick Greer
Sir William Mulock Second
NT
11:30.90
Sam Lau
Markville S S
11:50.00
12:01.20
Rob Burgess
Huron Heights S S
NT
12:06.60
justin logan
Newmarket H S
11:40.02
12:11.40
Ryan Derry
Markville S S
NT
13:06.40
Gopal Narasimharah
Middlefield C I
NT
13:24.30
Ken Mac Dermid
Dr. John Denison
NT
13:24.70
Mark Zaretsky
Community Hebrew Academy
NT
16:51.40
milton james
Newmarket H S
10:49.00
DNS
Graham Coote
Cardinal Carter S S
10:00.00
DNS
Marck Pineda
Our Lady of the Lake
NT
DNS
mike fudge
Newmarket H S
10:58.00
DNS
kylan gasko
Newmarket H S
11:59.00
DNS
ben tang
St. Andrew's College
NT
DNS
brad downey
St. Andrew's College
NT
DNS
jason shimizu
Sutton D H S
NT
DNS
Scott Mill
Dr. John Denison
NT
DNS
Shawn Wilhelm
Sir William Mulock Second
NT
DNS
Leo Prochilo
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Dan Meyers
Sacred Heart C H S
NT
DNS
David Chan
Thornlea S S
NT
DNS
Charlie Bankuti
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Andrew Kearns
St. Robert's H S
NT
DNS
c
Last updated Tue, 13 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en