Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 26, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 400 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Jaheim Hall
St. Thomas Aquinas - Brampton
55.00
54.09
6
Josh Pierre
St. Peter's - Barrie
NT
54.38
5
Keith Johnson
St. Peter's - Barrie
NT
54.41
4
Peter Magdic
Robert F. Hall - Caledon East
1:05.00
54.65
3
Christian Rachner
St. Roch - Brampton
NT
55.35
2
Ayo Adefowora
St. Thomas Aquinas - Brampton
58.00
55.84
1
Matthew Panza
Our Lady of Mount Carmel-Missi
58.00
56.17
Jose Castro
St. Thomas Aquinas - Brampton
56.00
57.20
Noah Findlay
St. Edmund Campion
57.00
58.04
Eric Su
Unionville - Markham
NT
58.15
Jacob McKee
St. Joseph - Mississauga
NT
58.22
Eliazar Henry
St. Edmund Campion
1:02.00
60.00
Sean Kim
Etobicoke Arts - Toronto
NT
60.48
Davide Radaelli
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:06.00
1:01.59
Amani Sloley
Central Peel - Brampton
1:02.50
1:01.69
Nirmal Hegde
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
1:01.90
Thomas Dicks
Meadowvale - Mississauga
NT
1:02.13
Rayan Tariq
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:02.13
Janai Odle-Sylla
St. Edmund Campion
1:03.00
1:02.26
Sean Bilaloglu
Iona Catholic - Mississauga
NT
1:02.30
Abdul Aleem
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:03.31
Stuart Ralston
Etobicoke Arts - Toronto
NT
1:03.61
Ameer Abdulsater
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
1:04.15
Andrew Guevara Perez
Glenforest - Mississauga
1:05.00
1:04.67
Calvin Johnson
Meadowvale - Mississauga
NT
1:04.76
Leo Desbiens
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:01.00
1:05.23
Thomas Lin
Unionville - Markham
NT
1:05.40
Brian Zang
Brampton Centennial - Brampton
1:05.00
1:05.54
Kandolo Kwa Nzambi
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:02.00
1:06.73
Arshpreet Chabbewal
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
1:07.04
Kevin Ma
Unionville - Markham
NT
1:07.27
Patrick Ready
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:02.00
1:07.50
Jay Gandhi
Mayfield - Brampton
1:02.50
1:07.53
Clinton Onakoya
St. Edmund Campion
1:05.00
1:07.61
Jay Patel
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:08.41
Lazaros Trifondis
St Martin CSS - Mississauga
NT
1:08.71
Justin Cummings
St. Thomas Aquinas - Brampton
57.00
1:09.80
Giovani Ghanem
ES Sainte-Famille - Mississaug
1:02.00
1:09.92
Eesa Ali
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:10.60
Andy Zhang
Unionville - Markham
NT
1:11.22
Muhammad Chaudhary
Erindale - Mississauga
1:15.00
1:12.21
Haseeb Syed
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:12.56
Matteo Principe
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
1:15.43
Sanjeet Chana
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:18.31
Ray Lin
Erindale - Mississauga
1:15.00
1:19.36
Zora Rai
Ascension of Our Lord-Miss
1:03.11
1:20.15
Rehmat Gill
Rick Hansen - Mississauga
NT
1:24.00
Colby Younker-Tsaltas
Lorne Park - Mississauga
59.50
DNS
Riley Dowd
Lorne Park - Mississauga
60.00
DNS
Imran Haque
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
LeKang Wang
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Edward Na
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
Palmer Zuckerman
Etobicoke Arts - Toronto
NT
DNS
Rasbir Marwaha
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
DNS
Rishi Krishnan
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
DNS
Mohamed Manssour
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Drake Longueay
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Brandon Anderson
St. Edmund Campion
59.00
DNS
Norico Daley
St. Edmund Campion
54.50
DNS
Jordan Williams
Brampton Centennial - Brampton
60.00
DNS
c
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en