Meet Info
York Region Finals - 2003
Track and Field
May 13, 2003 to May 14, 2003
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (0.94 MB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 1500 Metre Run
Final
Name
Team/School
Seed
Final
Points
John Parrott
Dr. John Denison
NT
4:23.40
10
Sean Bowen
Markham D H S
4:25.40
4:35.30
8
Conall McGrory
St. Robert's H S
4:20.00
4:37.40
6
Nick Trevisan
Cardinal Carter S S
4:38.00
4:39.90
4
Tim Dunham
Stouffville D H S
NT
4:53.10
2
Eli Miller
Vaughan S S
NT
4:54.70
1
brad downey
St. Andrew's College
NT
4:55.90
Robert Logue
Sacred Heart C H S
NT
4:58.70
Nicholas Esterbaur
Thornlea S S
4:42.00
4:59.20
Sean Grant
Middlefield C I
NT
5:00.10
Cameron Lynch
Cardinal Carter S S
4:54.00
5:04.40
Kyle Verwey
Dr. John Denison
NT
5:07.50
Richard Caccamo
Unionville H S
5:15.00
5:08.50
Charlie Bankuti
Sacred Heart C H S
NT
5:10.30
keith marchant
Newmarket H S
NT
5:13.30
Jamie Ivrine
Markville S S
4:57.00
5:14.10
Kevin Kishundat
Maple H. S.
5:14.00
5:19.60
Sam Lau
Markville S S
5:10.00
5:19.90
Troy Luikauf
Markville S S
5:15.00
5:24.80
Scott Mill
Dr. John Denison
NT
5:25.00
Alex McKenzie
Unionville H S
5:00.00
5:27.20
Robin Kooymans
Markville S S
NT
5:29.20
Julian Wong
Unionville H S
5:30.00
5:30.70
Andrew Schellingerhurd
Dr. G. W. Williams S S
NT
5:31.20
Marck Pineda
Our Lady of the Lake
NT
5:33.70
Ryan Derry
Markville S S
NT
5:38.30
ben tang
St. Andrew's College
NT
5:41.80
Mike Tam
Thornlea S S
NT
5:42.30
justin logan
Newmarket H S
NT
5:45.50
Jeff Steele
Markville S S
NT
5:46.80
Danny Gurizzan
St. Thomas of Villanova
NT
5:48.60
Rob Burgess
Huron Heights S S
NT
5:50.00
Jari Salminen
Richmond Hill H S
NT
5:53.40
David Chan
Thornlea S S
NT
5:53.90
Ken Mac Dermid
Dr. John Denison
NT
6:15.90
Gabriel Su
Father Michael McGivney C
NT
6:25.20
Jamie Chung
Father Michael McGivney C
NT
6:26.50
Brandon Lewi
Westmount C I
NT
6:26.80
Mark Zaretsky
Community Hebrew Academy
7:45.00
6:46.10
Lance Matthews
Aurora H S
05.21
DNS
Daniel Feldberg
Westmount C I
NT
DNS
chadd weston
Newmarket H S
NT
DNS
James Colucci
Our Lady of the Lake
NT
DNS
Graham Coote
Cardinal Carter S S
4:50.00
DNS
Darryl Weston
Dr. John Denison
NT
DNS
Patrick Greer
Sir William Mulock Second
NT
DNS
Leo Prochilo
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Dan Meyers
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Travis Hume
Sacred Heart C H S
NT
DNS
Derek Cappon
Richmond Hill H S
NT
DNS
Adam Severino
St. Joan of Arc C H S
NT
DNS
Andrew Bubar
Unionville H S
5:30.00
DNS
Justin Stierhof
Stouffville D H S
NT
DNS
kylan gasko
Newmarket H S
5:35.00
DNS
Chris Popovich
Dr. G. W. Williams S S
NT
DNS
c
Last updated Tue, 13 May 2003 20:00:00
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en