Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 28, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Isaiah Palmer
St. Edmund Campion
11.70
12.34
Jayden Fraser
Ascension of Our Lord-Miss
14.11
12.38
Joshua Chevannes
St. Edmund Campion
11.80
12.40
Ade Laraiyetan
Kings Christian - Oakville
NT
12.62
Oluchi Ugho
St. Edmund Campion
12.20
12.77
Ahmed Khan
Rick Hansen - Mississauga
NT
12.79
Dylan White
ES Sainte-Famille - Mississaug
NT
12.82
Daniel Stolar
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
12.87
Mitchell Bernard
St. Edmund Campion
12.30
12.97
Kyle Osias
St. Edmund Campion
12.70
12.97
Nutush Dickson
John Polanyi CI-North York
NT
13.06
Lukyan Petruk
St Martin SS - Mississauga
NT
13.08
Benjamin Nguni
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.10
Shyheim Murray
John Polanyi CI-North York
NT
13.16
Joshua Melmer
St Martin SS - Mississauga
NT
13.17
Markus O?donoghue,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
13.24
Jordan Johnson
St. Edmund Campion
12.00
13.37
Tony Tanu
Ascension of Our Lord-Miss
14.22
13.39
Hoyte Revrence
Cedarbrae - Scarborough
NT
13.41
Matthew Grabowski
Notre Dame - Brampton
12.30
13.45
Bailey Price
Kings Christian - Oakville
NT
13.48
Andrew Beshay
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
13.52
Harvey Cuevas
Father Redmond - Toronto
NT
13.73
Robbie Jackson
East York - Toronto
NT
13.74
Mounib Murtaza
St. Edmund Campion
12.50
13.74
Albert Chung
Rick Hansen - Mississauga
NT
13.77
Roice Villanueva
St Martin SS - Mississauga
NT
13.80
Andy Raymond
Cedarbrae - Scarborough
NT
13.84
Jack McMahon
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
13.84
Ryan Wong
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
13.86
Aiden Boyd
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
13.87
Sean Aelius
Father Redmond - Toronto
NT
13.87
Geordiron Decena,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
14.00
Mackenzie Cameron
Meadowvale - Mississauga
12.00
14.05
Jackson Liu
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.05
Harish Vernon
Notre Dame - Brampton
13.40
14.09
Ricardo Millan
Cedarbrae - Scarborough
NT
14.13
Liam Mann
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
14.13
Edward Khoury
The York School - Toronto
NT
14.17
Siddhaart Mudingoda
Bramalea Secondary School
12.70
14.27
Aaron Benedict
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.31
Matthew Borinsky
The York School - Toronto
NT
14.34
Jan Franco Delapaz,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
14.34
Nathan Yanos
Cedarbrae - Scarborough
NT
14.35
Vyan Venkatesh
St Martin SS - Mississauga
NT
14.37
Angus Chik
Meadowvale - Mississauga
NT
14.42
Deshawn Smeikle
Ascension of Our Lord-Miss
13.59
14.42
Aiden Chu
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.55
Selam Gebreyohannes
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
14.63
Joshua Purificacion-Olmedo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
14.68
,george Habib
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
14.70
Jordan Shemanii
Cedarbrae - Scarborough
NT
14.71
Patrick Zawilinski
St Martin SS - Mississauga
NT
14.77
Karl Harrison
Etobicoke Arts - Toronto
NT
14.79
Andrew Roberts
Richview - Islington
14.10
14.81
Shavar Gordon
East York - Toronto
NT
14.87
Filip Djordjevic
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
15.10
Andre Medeiros
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
15.39
Meet Surti
Meadowvale - Mississauga
NT
15.52
Divine Akhatsokhe
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
17.62
Michael Goldberg
The York School - Toronto
NT
18.02
Matteo Onorati
Richview - Islington
14.70
DNS
Shawn Nogueira
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
DNS
Shawon Murdock
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Jaedon Edwards
St. Augustine - Brampton
12.20
DNS
Jake Chiappino
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DNS
Yong Xie
Albert Campbell - Agincourt
NT
DNS
Oliver Cotterill
Greenwood College
NT
DNS
Daniel Senior
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Samir Singh
Kings Christian - Oakville
NT
DNS
Jaydon Raninarine
Ascension of Our Lord-Miss
14.38
DNS
Michael Red
Notre Dame - Brampton
12.60
DNS
Omoruyi Omorogie
Notre Dame - Brampton
12.20
DNS
Ethan Medeiros
St. Joseph - Mississauga
12.00
DNS
Ali Al Dulaimi
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
DNS
Jayden Gunderson
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Jose Ramon Singson
St Martin SS - Mississauga
NT
DNS
Tevon Williams
Mother Teresa - Scarborough
NT
DNS
Mark Woodbine
Clarkson - Mississauga
13.00
DNS
David Omiyi,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Vincent Carli,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
c
Last updated Mon, 02 May 2016 10:49:11
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en