Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2013 to May 23, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (128.95 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Daniel Shpuntov
Alexander MacKenzie H S
24.00
24.20
10
Julian Antonini
St. Maximilian Kolbe - Aurora
24.86
24.30
8
Cameron Searles
Bill Crothers - Unionville
24.00
24.60
6
Dapo Folami
Sir William Mulock - Newmarket
NT
24.90
5
Spencer Mok
Bill Crothers - Unionville
NT
25.00
4
Ian Phillips
Markham - Markham
24.10
25.10
3
Rishi Shah
Middlefield - Markham
25.00
25.20
1
Julian Caridillo
St. Jean de Brebeuf
NT
25.20
1
Griffen Elliott
Dr. G. W. Williams - Aurora
24.00
25.20
1
Jared Ash
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
25.50
Jhade Bernardo
St. Elizabeth - Thornhill
25.30
25.50
Matthew Pincin
Jean Vanier - Richmond Hill
25.00
25.50
Roshane Farquharson
Alexander MacKenzie H S
24.40
25.50
James Collie
Brother Andre - Markham
NT
25.80
Nathaniel Ganesh
Dr. G. W. Williams - Aurora
25.90
25.80
Ameer Jeddi
Woodbridge College- Woodbridge
24.01
26.00
Matthew Birss
Sacred Heart - Newmarket
26.80
26.10
Bryan Manweiler
Dr. G. W. Williams - Aurora
24.60
26.10
Cameron MacSween
Sutton - Sutton West
26.30
26.20
Aaron So
Bur Oak S.S.
25.70
26.40
Christopher Ricci
St. Elizabeth - Thornhill
NT
26.60
Samuel Wong
Markham - Markham
26.70
26.70
Jacob Hoang
Bur Oak S.S.
26.30
26.80
Jeffery Cheng
Bayview - Richmond Hill
NT
26.90
Thevahar Sivarajan
Markham - Markham
26.30
26.90
Andy Dickson
Dr. G. W. Williams - Aurora
27.20
27.20
Nicholas Perez
St. Elizabeth - Thornhill
NT
27.30
Fortune Abas
Woodbridge College- Woodbridge
NT
27.80
Josef Ommary
Markville - Markham
NT
27.90
Liam McNabb
Sir William Mulock - Newmarket
NT
27.90
Suraan Sivakumaran
Middlefield - Markham
27.30
27.90
Alex DeZorzi
Sacred Heart - Newmarket
NT
28.00
Shak Krishnananthan
Markham - Markham
27.30
28.10
Ivan Ho
St. Robert - Thornhill
NT
28.20
Luke Rivers
Markham - Markham
NT
28.20
Patrick Lieu
Langstaff - Richmond Hill
28.80
28.20
Marco Alves
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
28.70
Mahad Aamir
Middlefield - Markham
28.80
28.70
Kyle Goldgrub
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
29.20
James Tong
Langstaff - Richmond Hill
30.00
29.30
Alif Morshed
Langstaff - Richmond Hill
NT
29.70
Matthew Lieu
Langstaff - Richmond Hill
28.40
29.80
Alex Chang
Markville - Markham
NT
33.80
Cristian Nigro
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Andrew Daniell
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
DNS
Ifeanyi Ibekwe
Woodbridge College- Woodbridge
NT
DNS
Anthony Gonyea
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
DNS
Jinkyung Baik
St.Theresa of Lisieux-Richmond
29.66
DNS
Jackson Jacobs
Aurora High School
NT
DNS
Ethan Cohen
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
DNS
Araz Tokdjian
St. Robert - Thornhill
NT
DNS
Michael Do Santos Zounon
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Angelo Savoia
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
DNS
Kassadey Luu-Brown
Bur Oak S.S.
NT
DNS
c
Last updated Sun, 26 May 2013 0:06:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en