Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jazmine Oliver
St. Edmund Campion
12.70
13.24
Hayley Manners
Richview - Islington
13.40
13.57
Daisy Gbinije
Brampton Christian - Caledon
13.30
13.69
Alex Hurd
Thomas A. Blakelock - Oakville
NT
13.73
Shyanne Mitchell
Jean Vanier - Scarborough
NT
13.74
Mya Hastings
St. Edmund Campion
13.50
13.86
Oliveya Henry-Morrison
Ascension of Our Lord-Miss
NT
13.89
Jade Oliver
St. Edmund Campion
13.00
13.96
Danielle Corbin
St. Edmund Campion
13.35
14.01
Michelle Eze
John Cabot - Mississauga
12.50
14.03
Amy Adamu
St. Edmund Campion
13.90
14.07
Jaida Hector
St. Edmund Campion
13.60
14.07
Giselle Hinds
St. Joseph - Mississauga
13.00
14.09
Jenna DeFacendis
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.11
Edwina Amankwah
Ascension of Our Lord-Miss
NT
14.15
Janelle Ellis
St. Edmund Campion
13.60
14.18
Brooklyn Hillocks
Louise Arbour
NT
14.31
Raven Christie
Ascension of Our Lord-Miss
NT
14.47
Sofia Ischiropoulos
East York - Toronto
NT
14.49
Sienna Dowling
St. Joseph - Mississauga
13.00
14.52
Destiny Harper
Ascension of Our Lord-Miss
NT
14.52
Mya Graham
Heart Lake - Brampton
13.75
14.55
Abigail Marfo
Madonna - Downsview
NT
14.61
Sydney Oitomen
Lorne Park - Mississauga
14.00
14.64
Debbie Buck
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.75
14.77
Zoe Petkovic
Earl Haig - North York
NT
14.84
Katy Rozanova
Port Credit - Mississauga
13.75
14.91
Jessica Milarnic
Lorne Park - Mississauga
14.00
14.92
Brianna Bianchi
St. Basil The Great - Weston
NT
14.94
Mckenzie Somppi
Cawthra Park - Mississauga
NT
15.00
Kaya Joubert
Etobicoke Arts - Toronto
14.20
15.04
Precious Nwogu
Heart Lake - Brampton
13.75
15.06
Kayanna Aldred
Mayfield - Brampton
12.50
15.09
Jada Neptune
Central Peel - Brampton
13.75
15.14
Alexandria Sfiris
East York - Toronto
NT
15.17
Sandra Jaskowiak
St Martin CSS - Mississauga
NT
15.23
Menzie Treiss
Central Peel - Brampton
13.75
15.31
Ashley Spafford
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
15.33
Dejonique Bhagwan
John Cabot - Mississauga
12.50
15.34
Amira Crandon
Central Peel - Brampton
13.75
15.36
Stephanie Liczner
St Martin CSS - Mississauga
NT
15.45
Hannah Brown
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.46
Carolyn Cooper
Port Credit - Mississauga
NT
15.48
Brenna Giordano
Holy Name of Mary College Scho
NT
15.51
Zakia Z Joseph-frederick
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
15.52
Ose Elimimian
Havergal College - Toronto
NT
15.60
Mackenzie LaBute
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.61
Jana Susic
Thomas A. Blakelock - Oakville
NT
15.75
Emily Lebed
Holy Name of Mary College Scho
NT
15.80
Alyssa Carey
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
15.85
Simonne Rauch
Holy Name of Mary College Scho
NT
16.07
Jennifer Wang
Crestwood Preparatory Sr
NT
16.08
Andrianna Sfiris
East York - Toronto
NT
16.27
Laetitia L Batcha
?SC. Saint-Fr?re-Andr
NT
16.29
Rhianna Anglin
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
16.29
Isabella Cruz
Branksome Hall - Toronto
NT
16.32
Sarah Steele
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
16.34
Kristin K Ross
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
16.42
Sydney Burns
Earl Haig - North York
NT
16.57
Mary Angel Tabros
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
16.81
Sarah Seymore
Meadowvale - Mississauga
NT
16.86
Laura Hinsperger
Robert F. Hall - Caledon East
NT
17.00
Jasleen Gill
Central Peel - Brampton
13.75
17.15
Kayla Goodridge
St. Clement's School
NT
17.24
Hannah Badin
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
18.08
Ryziah Louise Siapluo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
18.53
Rianna Orr
Earl Haig - North York
NT
DNS
Grace Amos-Omoruyi
Ascension of Our Lord-Miss
NT
DNS
Helia Karami
Earl Haig - North York
NT
DNS
Davina Li
Earl Haig - North York
NT
DNS
Abir Fettouhi
John Fraser - Mississauga
NT
DNS
Mercy Akindoju
Earl Haig - North York
NT
DNS
Surayyah Allison
Ascension of Our Lord-Miss
NT
DNS
Kara Grant
St. Edmund Campion
13.99
DNS
Miriam Frank
Earl Haig - North York
NT
DNS
Sofia Szechynski
St. Joan of Arc - Mississauga
14.80
DNS
Darlyn Edada
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
DNS
Micah Marcelino
Bishop Marrocco/Merton-Toronto
NT
DNS
Sofie Gilbert
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Claudia Collibee
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Charlotte Naudie
Branksome Hall - Toronto
NT
DNS
Monica Weremi
Richview - Islington
NT
DNS
Macie Tandoc
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Emily Smith
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Lesia Dlugosh-Ostap
Richview - Islington
NT
DNS
Elizabeth Martin
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.20
DNS
Dena Abtahi
St. Clement's School
NT
DNS
Andrea Stewart
St. Clement's School
NT
DNS
Katie Ruch
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
DNS
c
Last updated Mon, 01 May 2017 21:06:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en