Meet Info
TDSSAA South and West Track and Field Championships
May 15, 2023 to May 16, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Isadora` Durdevic
Etobicoke CI
30.37
28.14
10
Imogen Watson
Riverdale - Toronto
27.00
28.65
8
Anastasia Cvijetic
Richview - Islington
30.80
29.09
6
Haddy Njie
York Memorial - Toronto
NT
29.55
4
Nejeya Jackson
Weston - Weston
29.00
29.77
2
Rayanna Evans
Weston - Weston
29.50
30.09
1
Isabelle Lavoie-Crombie
Malvern - Toronto
28.87
30.20
Anodea Passera
Richview - Islington
28.90
30.21
Lee-Anne Mellis
Oakwood - Toronto
28.09
30.35
Thalia Payne
Central Toronto Academy - Toro
00.30
30.49
Tonian Richards
Monarch Park - Toronto
28.10
30.56
Shelby Boamah
Weston - Weston
28.50
30.64
Rachel Sanchez
Harbord - Toronto
NT
30.78
Rebecca Ship
Bloor - Toronto
29.00
30.95
Jade McKenzie
Leaside - Toronto
NT
31.23
Evangelia Argyropoulos
East York CI- Toronto
NT
31.39
Dakota Simpson
Martingrove - Islington
NT
31.68
Veronica Baril
Danforth - Toronto
NT
31.68
Esther Handford
Leaside - Toronto
32.80
31.71
Julia Leslie
Riverdale - Toronto
29.00
31.89
Sahara Vallotton
Etobicoke CI
32.27
32.22
McKenna Halley
Humberside - Toronto
NT
32.27
Kaylee K Bridgeman
Central Technical School
NT
32.28
Shakira Bynoe
York Memorial - Toronto
NT
32.47
Jamison O'Connell
Leaside - Toronto
NT
32.60
Eveline Drozdov
Rosedale Heights - Toronto
38.00
32.70
Tieshana Frater
Runnymede - Toronto
NT
32.78
Joelle Forrester
Richview - Islington
35.00
32.85
Benedicta Blay Achem
Martingrove - Islington
NT
33.02
Zeda Dobro
North Toronto - Toronto
NT
33.06
Finn Cuthbert
Harbord - Toronto
NT
33.11
Maelle Tong
Ursula Franklin Acad - Toronto
NT
33.19
Panayiota Papadopoulos
Harbord - Toronto
NT
33.42
Melasia Tolkacz
Westview Centennial-North York
NT
33.73
Ria Adapa
Ursula Franklin Acad - Toronto
NT
34.50
Aude Page LaFleur
Ursula Franklin Acad - Toronto
NT
34.67
Victoria Mantzukis
Martingrove - Islington
NT
34.68
Kreshika Rupasinghe
Ursula Franklin Acad - Toronto
NT
34.85
Paulina Leyva Arcos
Etobicoke Arts - Toronto
NT
35.19
Treazure T Morris
Central Technical School
NT
35.35
Shakira Ultimate
West Humber - Rexdale
NT
35.43
Jada Duong
Monarch Park - Toronto
33.00
35.59
Paisley Witty
Humberside - Toronto
NT
35.76
Marisa Motiram
West Humber - Rexdale
NT
36.32
Kala Crawford
Riverdale - Toronto
NT
36.84
Shantel Williams
Runnymede - Toronto
NT
42.93
Abigail Ferreira-Flores
Central Toronto Academy - Toro
00.30
DNF
Lukia Namaganda
Martingrove - Islington
NT
DNS
Kharin Archer
Harbord - Toronto
NT
DNS
Eliza Saui
Runnymede - Toronto
NT
DNS
Gabriella Appiah
West Humber - Rexdale
NT
DNS
Sydney Ing
Monarch Park - Toronto
31.70
DNS
Kate Drynan
Monarch Park - Toronto
30.80
DNS
Iia Tuomaala
North Toronto - Toronto
NT
DNS
Donnalea Barnett
Martingrove - Islington
NT
DNS
Kaia McMurty-Moran
Danforth - Toronto
NT
DNS
Fikayomi Shittu
Kipling - Etobicoke
NT
DNS
Sarah Ariga
Danforth - Toronto
NT
DNS
Roxy Pearce-basman
Etobicoke Arts - Toronto
NT
DNS
An Nguyen
Northern - Toronto
NT
DNS
Crystal Zhang
Bloor - Toronto
28.00
DNS
Teresa La
York Memorial - Toronto
NT
DNS
c
Last updated Tue, 16 May 2023 18:09:36
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en