Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 26, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jalon Rose
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.23
11.12
6
Jadon Rose
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.33
11.13
5
Jaden Amoroso
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.35
12.04
4
Vish Maraj
St. Edmund Campion
12.10
12.20
3
Cameron Prabhoo
Glenforest - Mississauga
13.50
12.29
2
Shayne Service
St. Edmund Campion
12.60
12.33
1
Temitayo John
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.50
12.36
David Ogunmefun
St. Edmund Campion
12.80
12.45
Clinton Bello
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.35
12.48
Johnny Cao
Unionville - Markham
NT
12.54
Robert Smith
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.30
12.58
Miled Nakhel
ES Sainte-Famille - Mississaug
12.40
12.60
Matthew Reynolds
Mayfield - Brampton
12.60
12.60
Nathaniel Tyszkiewicz
Erindale - Mississauga
13.00
12.63
Jaxon Bedard
ES Sainte-Famille - Mississaug
12.20
12.66
Melique Moseley
St. Edmund Campion
12.00
12.70
Oditha Amarasinghe
Glenforest - Mississauga
14.00
12.72
Jaden Laurila
St. Peter's - Barrie
NT
12.80
Jeffrey Lubamba
ES Sainte-Famille - Mississaug
12.10
12.86
Daniel Barsoum
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
12.89
Tau Dehaney
St. Edmund Campion
12.40
12.90
Malcolm Tran
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.91
Ivan Sauve
St. Augustine - Brampton
12.20
12.93
Adriel Garcia
Rick Hansen - Mississauga
NT
12.94
Keyon Johnson Ellis
Erindale - Mississauga
13.00
12.95
Ezekiel Dalutag
St. Edmund Campion
13.00
12.97
Elvis Omonuwa
St. Edmund Campion
12.65
12.98
Adam Mogdziak
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.02
Jaden Bhogal
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
13.05
Shogo Voutour
The Woodlands - Mississauga
NT
13.11
Vincent Fong
Unionville - Markham
NT
13.12
Victor Su
Unionville - Markham
NT
13.22
Tyler Wilkinson
Meadowvale - Mississauga
NT
13.37
Shamar Bernard
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.00
13.44
Matthew Miralda
St. Edmund Campion
12.75
13.45
Jarred Cardenas
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.00
13.46
Justin Huynh
Unionville - Markham
NT
13.46
Jason Salvador
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.50
13.47
Jonathan Carrilo
Western Technical Commercial S
NT
13.48
Mathew Ferreira
Fr Michael Goetz - Mississauga
15.00
13.49
Theofilcar Al-Awosi
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.50
13.50
Kristian Penny
The Woodlands - Mississauga
NT
13.55
Taran Massey-Singh
Mayfield - Brampton
13.00
13.57
Issra Ali
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
13.58
Jalen Richards-Blackstock
Brampton Centennial - Brampton
14.00
13.63
Andrew Cooper
Brampton Centennial - Brampton
13.00
13.72
Joshua Tambwek Kayembe
ES Sainte-Famille - Mississaug
12.40
13.74
Vincent Chau
Western Technical Commercial S
NT
13.84
Austin Stremble
Western Technical Commercial S
NT
13.96
Benito Lacaprara
Western Technical Commercial S
NT
13.97
Alen Harembasic
Erindale - Mississauga
NT
14.02
Issey Wu
Rick Hansen - Mississauga
NT
14.15
Joshua Smith
The Woodlands - Mississauga
NT
14.20
Keith Atiyota
Cawthra Park - Mississauga
NT
14.32
Johnathan Ly
Cawthra Park - Mississauga
NT
14.35
Siddarth Murakilkrishnan
Meadowvale - Mississauga
NT
14.42
Kevin Nguyen
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.50
14.49
Karam Al-Attar
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
14.56
Aqil Shirmani
Fr Michael Goetz - Mississauga
15.00
14.58
Christopher Fong
Unionville - Markham
NT
14.77
Essam Khalaf
Fr Michael Goetz - Mississauga
14.50
14.87
Jason Tsay
Unionville - Markham
NT
15.15
Arjunaditya Kundu
Meadowvale - Mississauga
NT
15.39
Tayin Seeton
Holy Trinity School- Richmond
NT
15.51
Leo Zhu
Unionville - Markham
NT
15.70
Zaul Fereidooni
Erindale - Mississauga
13.00
25.74
Triumph Omodunbi
J. Cardinal McGuigan - Toronto
NT
DNS
Mackenzie Phillips
St. Peter's - Barrie
NT
DNS
Max Cheng
W.L. MacKenzie - North York
NT
DNS
David Brobbey
St. Edmund Campion
12.50
DNS
Nathaniel McLeod
St. Edmund Campion
12.50
DNS
Aarush Mukkara
Cawthra Park - Mississauga
NT
DNS
Eric Goldbach
The Woodlands - Mississauga
NT
DNS
Justice Noel
St. Edmund Campion
13.00
DNS
Jordan Bogle
Rick Hansen - Mississauga
NT
DNS
Keon Brade
Brampton Centennial - Brampton
12.50
DNS
Joshua Yumul
Robert F. Hall - Caledon East
15.51
DNS
Daniel Frattaroli
Robert F. Hall - Caledon East
14.00
DNS
Colm Barnett
Robert F. Hall - Caledon East
14.00
DNS
c
Last updated Wed, 16 May 2018 16:39:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en