Meet Info
Toronto East Track and Field Championships
Track and Field
May 9, 2012 to May 10, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
D'Andra Layne
Lester B. Pearson- Scarborough
12.40
12.84
Brianna Jones
Wilfrid Laurier- Scarborough
12.89
12.99
Nickolene Shepherd
Birchmount Park - Scarborough
13.25
13.49
Sharmila Thasarathan
Lester B. Pearson- Scarborough
13.00
13.53
Deandra Holligan
Birchmount Park - Scarborough
13.75
13.96
Neeki Matthews
Woburn - Scarborough
13.90
13.60
Riann Grant
Birchmount Park - Scarborough
13.40
13.90
Lindsey Charles
Lester B. Pearson- Scarborough
NT
13.97
Carmen Yu
Dr.Norman Bethune - Agincourt
14.27
14.06
Desiree Daly
Woburn - Scarborough
14.48
14.16
Tavia Long-Thompson
West Hill - West Hill
14.72
14.18
Jamila Antwi
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
14.28
Alyssa Daragay
West Hill - West Hill
NT
14.35
Joyce Essendi
Dr.Norman Bethune - Agincourt
14.33
14.36
Anna Yu
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
14.41
Devina Lewis
Dr.Norman Bethune - Agincourt
14.94
14.57
Kristin So
Sir John A. Macdonald - Aginco
14.43
14.58
Dilani Weerasekera
Dr.Norman Bethune - Agincourt
14.68
14.59
Felice Lam
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
14.62
Mie Ucol
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
14.74
Meeka Francis
R.H. King Acad - Scarborough
14.90
14.75
Wiane Lac
Dr.Norman Bethune - Agincourt
14.61
14.82
Jasmine Poon
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
15.30
Tosin Taiwo
R.H. King Acad - Scarborough
16.00
15.34
Josephine Walker
Bendale - Scarborough
NT
15.69
Destiny Douse
Birchmount Park - Scarborough
14.20
15.82
Amy Trung
Dr.Norman Bethune - Agincourt
NT
16.28
Infinitee Wellington
Winston Churchill- Scarborough
16.71
17.47
Arani Ravikumar
W. A. Porter - Scarborough
NT
17.73
Tayler Farrell
R.H. King Acad - Scarborough
15.00
DNS
Rebecca Etienne
Woburn - Scarborough
13.14
DNS
Shubhra Rishi
Sir John A. Macdonald - Aginco
NT
DNS
Janine Liao
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
D'Andra Layne
Lester B. Pearson- Scarborough
12.84
12.46
10
Brianna Jones
Wilfrid Laurier- Scarborough
12.99
12.61
8
Nickolene Shepherd
Birchmount Park - Scarborough
13.49
13.06
6
Sharmila Thasarathan
Lester B. Pearson- Scarborough
13.53
13.69
5
Deandra Holligan
Birchmount Park - Scarborough
13.96
13.81
4
Lindsey Charles
Lester B. Pearson- Scarborough
13.97
13.82
3
Neeki Matthews
Woburn - Scarborough
13.60
15.81
2
Riann Grant
Birchmount Park - Scarborough
13.90
15.85
1
c
Last updated Thu, 17 May 2012 22:35:01
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en