Meet Info
ROPSSAA 2011 Track & Field
May 13, 2011 to May 20, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 4x100 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
St. Marcellinus - Mississauga
1.
Trai Leslie
2.
Myles Gardiner
3.
Douglas Redman
4.
Rubin Amoah
5.
Toney James
6.
47.00
46.86
10
2
St. Marguerite d'Youville-Bram
1.
Sodiq Ibrahim
2.
Michael Dike
3.
Christian Mariconda
4.
Derrick Agyeman-Duah
5.
Sadek Mowaklet
6.
48.27
47.46
8
3
St. Augustine - Brampton
1.
Jaden Lindo
2.
Norris Spike
3.
Naquoin Hall
4.
Brian Obonna
5.
Alden Antwi
6.
47.21
47.87
6
4
St. Joan of Arc - Mississauga
1.
Chris Adanty
2.
Elikem Pitt-Doe
3.
Vince Nafrada
4.
Joesph Lim
5.
Bryan Fonseca
6.
47.84
48.22
5
5
Loyola - Mississauga
1.
Dejon Brissett
2.
Marceau Jovin
3.
Domenic Gargala
4.
Leo Kim
5.
Jason Jednorog
54.00
48.94
4
6
St. Roch C.S.S. - Brampton
1.
Holden Malcolm
2.
Kristopher Robinson
3.
Shemar Thomas
4.
Phillip Hasfal
5.
Nana Asubonteng
6.
51.06
48.96
3
7
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1.
Nicholas Vukelic
2.
Curtis Richards
3.
Calvin Gomes
4.
Ryan Leon
5.
6.
51.00
49.24
2
8
St. Francis Xavier-Mississauga
1.
Frankie Mete
2.
Jacky Ngo
3.
Mathusan Thanabalasingham
4.
Darren Pereira
5.
Darren Rodrigues
6.
51.37
49.31
1
9
Fr Michael Goetz - Mississauga
1.
Leaugen Fray
2.
Darian Scherbluk
3.
Shawn DCunha
4.
Charles Ellis
5.
6.
52.01
49.48
10
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1.
Seun Ogunleye
2.
Sheldon Page
3.
Denzel Mohimi
4.
Pietro Carbone
5.
CJ Williams
6.
Paul Galas
49.00
49.91
11
Turner-Fenton - Brampton
1.
Sheehan Abeysena
2.
Himivanth Vemputi
3.
Swagat Soni
4.
Harsh Patel
5.
Prateik Murali
6.
53.40
50.100
12
Lincoln Alexander- Mississauga
1.
Joseph Lawrence
2.
Mathew Wilson
3.
Pierre Morrison
4.
Brandon Rhoden
5.
6.
52.90
51.91
13
Erindale - Mississauga
1.
Qais Sahel
2.
Elias Otieno
3.
Tyler Prete
4.
Eric Hocking
5.
Jamal Beydon
6.
56.00
52.40
14
Gordon Graydon - Mississauga
1.
2.
3.
4.
5.
6.
56.00
54.66
0
St. Thomas Aquinas - Brampton
1.
Christopher Dang
2.
Connal De Souza
3.
Matthew Smith
4.
Daniel Zovic
50.31
DNF
0
St. Edmund Campion
1.
O'Shane Samuels
2.
Myles Francis-Yee
3.
Juwon Reid
4.
Royce Metchie
5.
Dimitry Giunta
6.
48.10
DQ
0
Fletcher's Meadow - Brampton
1.
Joel Neufville
2.
Junior Giles
3.
Venque Francis
4.
Khalil Chong
5.
Stefan Hawthorne
6.
49.00
DQ
0
Ascension of Our Lord
1.
Trevor Burth
2.
Dillon Francis
3.
Lewis Beresford
4.
Dominic Plodzik
53.18
DNS
c
Last updated Tue, 24 May 2011 17:38:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en