Meet Info
ROPSSAA Special Events
Track and Field Meet
May 9, 2018 to May 10, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female 100 Metre Dash (1B)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jennea McGibbon
North Peel - Brampton
NT
15.57
10
Michaela Baker
North Peel - Brampton
NT
16.72
8
Clarissa Griffith
St. Joseph - Mississauga
NT
17.21
6
Christina Baker
North Peel - Brampton
NT
17.23
5
Dana Eljirby
Erindale - Mississauga
NT
17.30
4
Michelle Scouten
Heart Lake - Brampton
NT
17.82
3
Angel Stroh
Turner Fenton SE
NT
17.96
2
Julia Serina
St. Augustine - Brampton
NT
18.34
1
Fayth Aransevia
North Peel - Brampton
NT
18.73
Janan Khan
West Credit - Mississauga
NT
18.82
Angeline Anton-John
St. Augustine - Brampton
NT
19.18
Paddy Deng
Applewood School
NT
19.38
Sheeza Amir
St. Joseph - Mississauga
NT
19.40
Precious Adjei Boachie
Ascension of Our Lord-Miss
NT
19.62
Jasmine Griffith
Philip Pocock - Mississauga
NT
19.66
Aaliyah Smith Parks
Ascension of Our Lord-Miss
NT
20.00
Attiya Waqar
Turner Fenton SE
NT
20.21
Sheneice Lindsay
Iona C.S.S.
NT
20.25
Camila Wojchiechowska
St. Augustine - Brampton
NT
20.30
Christine Simpson
North Park S.S. Brampton
NT
20.64
Ramya Sritharan
Chinguacousy - Brampton
50.00
20.66
Asia Mamby
Brampton Centennial - Brampton
NT
20.72
Daniela Zita
St. Marcellinus - Mississauga
NT
20.73
Leoneliz Serrano
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
20.82
Sarnaz Hassanpour
Brampton Centennial - Brampton
NT
21.30
RayShelle McLennon
Chinguacousy - Brampton
50.00
21.34
Zunaira Syed
Turner Fenton SE
NT
21.99
Phoebe Bootsma
St. Joseph - Mississauga
NT
22.09
Nana Apraku
Chinguacousy - Brampton
52.00
22.36
Fatma Al Mudalal
Applewood School
NT
22.41
Krista Lomibao
Ascension of Our Lord-Miss
NT
22.51
Catharine Radicanin
d'Youville
NT
23.03
Jessie Rate
Louise Arbour
NT
23.35
Louise Pinto
Iona C.S.S.
NT
23.42
Stephanie Giancola
St. Marcellinus - Mississauga
NT
23.58
Violeta Hajredinovski
Applewood Hts - Mississauga
NT
23.68
Komel Azhar
Jean Augustine
NT
24.03
Melissa Rinaldi
St. Marcellinus - Mississauga
NT
24.18
Sandra Cruz
d'Youville
NT
24.23
Kelsey Herdman
Applewood School
NT
24.57
Baria Hussain
John Fraser - Mississauga
NT
25.36
Lathyga Elangovan
North Park S.S. Brampton
NT
26.54
Sonja Kerr
Applewood School
NT
26.71
Khushbu Bedi
Louise Arbour
NT
27.08
Maymona Ijaz
Turner Fenton SE
NT
27.56
Emily Ramos
St. Thomas Aquinas - Brampton
30.00
29.69
Lili Lecky
Brampton Centennial - Brampton
NT
31.67
Faith Stone
d'Youville
NT
34.35
Ackum Matharu
Erindale - Mississauga
NT
34.75
Elvie Abay Abay
St Martin CSS - Mississauga
NT
41.15
Idayat Kuteyi
Brampton Centennial - Brampton
NT
42.43
Caitlin Creighton
St. Thomas Aquinas - Brampton
25.00
43.18
Samantha LeBlanc
Iona C.S.S.
NT
43.19
Sherry Gainda
Joanne Pozniak
NT
1:07.95
Laurie Tran
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
DNS
Julia Hanif
Humberview - Bolton
NT
DNS
Rahma Abdelhalim
Erindale - Mississauga
NT
DNS
Sarina Sant
Humberview - Bolton
NT
DNS
Meaghan Crisp
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
DNS
Saralynne Miranda
d'Youville
NT
DNS
Zainab Sikander
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
DNS
Selam Biedemariam
Rick Hansen
NT
DNS
Samrawit Beimnet Gebrezghi
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DNS
Dakotah McPhee
Humberview - Bolton
NT
DNS
Izza Malik
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
DNS
Kyiara Dayley
St. Marcellinus - Mississauga
NT
DNS
Daelynn Wright
West Credit - Mississauga
NT
DNS
Genevieve Perrotta
Iona C.S.S.
NT
DNS
Rimmel Chaudhary
West Credit - Mississauga
NT
DNS
c
Last updated Fri, 11 May 2018 10:56:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en