Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 18, 2016 to May 19, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (341.12 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Maya Antoine
Cardinal Carter - Aurora
26.02
25.90
10
Esther Abule
St. Brother Andre
NT
27.17
8
Lilian Ilodigwe
St. Elizabeth - Thornhill
NT
27.19
6
Savannah Edwards
Bill Crothers SS - Unionville
27.38
27.20
5
Nicole Voudouris
Vaughan - Thornhill
29.41
27.71
4
Adriane Devlin
Bill Crothers SS - Unionville
NT
27.78
3
Julia Ramsay
Sir William Mulock - Newmarket
NT
28.49
2
Tomi (Oluwatomisin) Odeleye
St. Elizabeth - Thornhill
NT
28.68
1
Hennessey Luu-Brown
Bill Crothers SS - Unionville
29.43
28.92
Kaitlynn Martins
Unionville - Markham
29.71
28.95
Obadun Faith
Toronto District Christian Hig
NT
29.21
Latavia Hibbert
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
29.41
Sydney Skarja
Alexander MacKenzie H S
NT
29.49
Olivia Fasan
ESC Renaissance - Aurora
NT
29.56
Elizabeth Canapletti
Father Bressani - Woodbridge
NT
29.62
Amara Bernier
Our Lady of the Lake - Keswick
30.00
30.14
Audrey Li
Markville - Markham
NT
30.63
Bri Turco
St. Maximilian Kolbe - Aurora
30.82
30.87
Olivia Layne
Vaughan - Thornhill
33.50
30.95
Kate Marisa
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
30.95
Chantelle Lobo
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
31.09
Reena Parl
Thornhill Tigers
NT
31.10
Feyi Ogunsanya
Newmarket - Newmarket
NT
31.28
Tramy Nguyen
Tommy Douglas Secondary School
NT
31.46
Nilaa Rajmohan
Newmarket - Newmarket
NT
31.52
Kayla-Renee Wilson
Unionville - Markham
30.63
31.58
Tatyana Gordon
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
31.77
Shivanthi Kandappa
Newmarket - Newmarket
NT
31.85
Christine Santiago
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
32.08
Julia Slov
Vaughan - Thornhill
NT
32.36
Chantelle Campbell
Unionville - Markham
32.52
32.43
Pillida Lim
Bur Oak S.S.
32.67
32.50
Kimberly Ramos
St. Elizabeth - Thornhill
NT
33.12
Sofia Zhuk
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
33.38
Kashfia Mahmood
Bayview - Richmond Hill
NT
33.48
Marianna Sukhu
Vaughan - Thornhill
34.50
33.65
Talia Kendal
Vaughan - Thornhill
38.25
34.18
Ekaterina Ilnitskaya
Westmount - Thornhill
NT
34.25
Hosana Daniel
Tommy Douglas Secondary School
NT
34.47
Rebecca Aharon
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
35.80
Elaine Filatov
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
36.30
Kenya Brown
Dr. John Denison - Newmarket
NT
DNS
Faith Gourlie-Symth
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Sofia Flint
Stouffville - Stouffville
28.70
DNS
Emily Lazenby
Alexander MacKenzie H S
28.04
DNS
Sara Razzaghi
Alexander MacKenzie H S
30.84
DNS
Danielle Balthazar
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
Preety Singh
Woodbridge College Wyverns
NT
DNS
Ashley Manphoxay
Dr. John Denison - Newmarket
NT
DNS
Emma Wright
Aurora High School
NT
DNS
Joanna Chen
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Shaquera Powell
Woodbridge College Wyverns
NT
DNS
Michelle Zheleznyakov
Westmount - Thornhill
NT
DNS
Sonia Zheleznyakov
Westmount - Thornhill
NT
DNS
Yulin You
Unionville - Markham
32.15
DNS
Olivia Durso
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Nicole Lee
St. Augustine - Markham
31.00
DNS
Kelly Wu
St. Augustine - Markham
31.00
DNS
Vivian Phung
St. Augustine - Markham
32.00
DNS
Theresa Hollbrooke
Aurora High School
NT
DNS
Olivia Dragoev
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
c
Last updated Thu, 19 May 2016 20:19:20
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en