Meet Info
Porcupine Track & Field Invitational
Invitation d'athlétisme du Porcupine
May 14, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (489 B)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female 200 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Kristen Siermachesky
Timiskaming District Secondary
28.90
28.30
Tristyn Elford
Timiskaming District Secondary
NT
28.60
Tristen Stinkowji
Englehart - Englehart
28.60
00.90
Gabrielle Dagenais
timmins porcupine
31.50
29.70
Abby Schizkoske
O'Gorman - Timmins
NT
29.80
Kitlyn Wong
Timiskaming District Secondary
NT
29.80
Mya Filion
ESC Hearst
30.11
29.90
Brianna Lehoux
ESC Hearst
29.01
30.20
Alexandra Loranger
Ste. Marie - New Liskeard
NT
30.30
Kylee Bertrand
Roland Michener SS -S Porcupin
NT
30.40
Taylor Delisle
Englehart - Englehart
29.40
30.50
Daphne Leger
ESC Hearst
28.31
30.70
Kristen Kornell
timmins porcupine
00.20
00.10
Celeste Leonard
ESC Hearst
28.91
00.10
Julia Polowy
timmins porcupine
32.50
31.10
Jessica Adamo
Theriault - Timmins
NT
31.10
Emily Leger
ESC Hearst
28.75
31.20
Andrea Pintar
Timmins High
30.80
31.30
Ashley Robitaille
timmins porcupine
00.10
31.40
Danic Galipeau
Theriault - Timmins
30.60
31.50
France Maisonneuve
Theriault - Timmins
00.20
31.50
Juliana Nascimento
Iroquois Falls Secondary Schoo
NT
31.60
Karly Kilbride
Roland Michener SS -S Porcupin
32.30
31.60
Hannah Wylie
Englehart - Englehart
00.10
31.60
Sheila Nascimento
Iroquois Falls Secondary Schoo
35.32
31.70
Claudia Charlebois
Iroquois Falls Secondary Schoo
NT
31.70
Veronic Delage
Theriault - Timmins
30.60
31.80
Sabrina Mastellotto
ESC Hearst
NT
31.80
Camille Alary
ESC Hearst
NT
31.80
Jessica Veley
Timiskaming District Secondary
NT
31.90
Mikayla Dacosta
timmins porcupine
00.20
00.20
Samantha Lachance
Theriault - Timmins
NT
32.10
Stephanie Rondeau
Theriault - Timmins
NT
32.20
Kimberly Fleury
Theriault - Timmins
NT
32.40
Brandi Tripp
Roland Michener SS -S Porcupin
NT
32.40
Savanah Alexander
Theriault - Timmins
NT
32.50
Emma Weltz
O'Gorman - Timmins
NT
32.60
Meredith Macfarlane
timmins porcupine
00.40
32.80
Hannah Hickey
timmins porcupine
00.20
32.80
Ashley Michaud
Ross Beattie
00.40
00.30
Hannah Culhane
O'Gorman - Timmins
NT
33.10
Amy Lessard
Ross Beattie
00.10
33.20
Danika Robert
Ste. Marie - New Liskeard
NT
33.40
Peri Boxer
Ross Beattie
00.50
33.80
Breanna Vieno
Theriault - Timmins
NT
33.90
Kayla Gagnon
Theriault - Timmins
NT
34.20
Marli Narduzzi
O'Gorman - Timmins
NT
34.80
Dana Price
Timmins High
34.80
35.10
Courtney Dugas
O'Gorman - Timmins
29.50
35.10
Leah Blain
O'Gorman - Timmins
NT
35.50
Heather Munro
Roland Michener SS -S Porcupin
NT
35.50
Emma Laiho
O'Gorman - Timmins
NT
35.60
Neebin Prince
O'Gorman - Timmins
NT
35.70
Maddyson Roy
Theriault - Timmins
NT
35.80
Julie Comeau
ESP Renaissance - Timmins
32.90
35.90
Isabelle Heavener
Cochrane - Cochrane
NT
35.90
Braele Gordon
Ross Beattie
00.50
36.60
Lakshmi MacMillan
Ross Beattie
00.30
36.70
Makayla Gagnon
Theriault - Timmins
NT
36.80
Katelyn Bigras
Ste. Marie - New Liskeard
NT
36.90
Akase Cameron
Cochrane - Cochrane
NT
36.90
Gabrielle Gagne
Theriault - Timmins
NT
37.40
Jasmine Lafreniere
Ross Beattie
00.40
37.40
Tatiana Morin
Timmins High
32.50
38.30
Cambria Bryce
O'Gorman - Timmins
29.60
40.70
Erica Scott
O'Gorman - Timmins
NT
40.80
Melissa Giguere
Ross Beattie
00.50
DNS
Natasha VanDeKraats
Ross Beattie
NT
DNS
Cassy Malo
O'Gorman - Timmins
NT
DNS
Kaylie Chypyha
Roland Michener SS -S Porcupin
NT
DNS
Makenna Bowers
Timiskaming District Secondary
NT
DNS
Megan McDonagh
Iroquois Falls Secondary Schoo
NT
DNS
Elisha Banerjee
Timmins High
31.80
DNS
Kalisha Neilson-Reibling
Englehart - Englehart
30.50
DNS
Gabby Castonguay
Ross Beattie
00.60
DNS
Isabella Semadeni
Timmins High
28.10
DNS
Sara Giroux
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
DNS
c
Last updated Wed, 14 May 2014 17:03:07
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en