Meet Info
Bill Crothers Invitational
May 16, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Sojung Kim
Bill Crothers - Unionville
NT
25.80
Lauren Harrison
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
26.40
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
26.65
26.82
Unyque Richards
St. Edmund Campion
27.40
27.98
Melissa Chong
St. Elizabeth - Thornhill
NT
28.02
Stephanie Rosenbaum
Alexander MacKenzie H S
26.70
28.04
Alicia Olvera
Bill Crothers - Unionville
NT
28.20
Jada Nneji
Cardinal Carter - Aurora
00.60
28.29
Jessica Looije
St. Maximilian Kolbe - Aurora
00.20
29.52
Shawnika Watt
St. Edmund Campion
00.90
29.65
Sierra Conville
Stouffville - Stouffville
NT
29.82
Lydia Lin
Bayview - Richmond Hill
NT
29.90
Evelinh Knight
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
29.10
Carina Masci
St. Elizabeth - Thornhill
NT
30.14
Julianna Scott
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
30.35
Victoria Rodrigues
John Cabot - Mississauga
NT
30.36
Janai Menzies
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
30.49
Kaylia Keen
St. Edmund Campion
00.90
30.72
Gigi Wickham
Cardinal Carter - Aurora
NT
30.74
Natalie Won
Richmond Hill - Richmond Hill
NT
31.24
Alexia Pacella
St. Brother Andre
NT
31.62
Patricia Machnio
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
31.68
Brianne Luke
Unionville - Markham
NT
31.90
Victoria Khounbourinh
Sir William Mulock - Newmarket
NT
31.91
Sarah Mensah
Cardinal Ambrozic - Brampton
NT
32.09
Shirley Fan
Bayview - Richmond Hill
NT
32.19
Nicole Bautista
St. Elizabeth - Thornhill
NT
32.30
Alexa Clarke
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
32.36
Kyoko Kohno
Richmond Hill - Richmond Hill
NT
32.40
Enanna David
Westmount - Thornhill
NT
32.48
Andrea Pellegrino
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
32.66
Sofia Ilina
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
32.81
Kerr Zabrina
Dr. John Denison - Newmarket
NT
33.06
Chloe Tsui
Bayview - Richmond Hill
NT
33.26
Nicole Fung
Bur Oak S.S.
NT
33.36
Kristen Wong
Unionville - Markham
NT
33.42
Amanda deVries
Stouffville - Stouffville
NT
33.42
Pauline Kashtelyan
Aurora High School
NT
33.56
Patricia Figueroa
Stephen Lewis - Vaughan
NT
33.71
Alexandra Lyn
Bayview - Richmond Hill
NT
33.71
Julia Sposato
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
33.74
Serrina Philip
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
33.90
Rylee Kalpin
Westmount - Thornhill
NT
33.95
Joanne Lam
Markville - Markham
NT
34.14
Lakshmi Khatri
Unionville - Markham
NT
34.30
Lexyann Isaac
St. Brother Andre
NT
34.40
Heather Jennings
Markville - Markham
NT
34.46
Mikaela Martinez
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
35.27
Safiyyah Memon
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
35.30
Tanya Asemota
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
36.23
Kristine Petkova
Thornlea - Thornhill
NT
36.25
Carolina Mina
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
36.51
Rachel Kwok
Markville - Markham
NT
36.90
Stephanie Tibando
St. Brother Andre
NT
38.55
Henrietta Keserii
Bayview - Richmond Hill
NT
39.03
Vanessa Rogel
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
1:15.11
Alice Zheng
Unionville - Markham
NT
DNS
Amarjot Kang
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
DNS
Ann Chadliwa
Stephen Lewis - Vaughan
NT
DNS
Mona Yates
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Michelle Amini
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Ashley Deckert
Dr. G. W. Williams - Aurora
00.80
DNS
Glory Ezeude
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Ann Hirushee Zoysa
St. Elizabeth - Thornhill
NT
DNS
Taylor Steinberg
Thornhill - Thornhill
NT
DNS
Emily Xiu
Thornhill - Thornhill
NT
DNS
Shani Yona
Stephen Lewis - Vaughan
NT
DNS
Hannah Gray
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Joyce Ren
Stephen Lewis - Vaughan
NT
DNS
Fernanda Carlin
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
DNS
Tamra Newton
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Siera Esposito
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
DNS
Love Ariajegbe
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Danielle Gray
Bur Oak S.S.
NT
DNS
Neeki Jafari
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Jessica Mendoza
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Izabella Zilavec
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DNS
Elizabeth Fiksler
Westmount - Thornhill
NT
DNS
Cheya Chhom
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Butts Renaya
St. Brother Andre
NT
DNS
Mitra Shenkari
Thornhill - Thornhill
NT
DNS
Nikol Kamenetsky
Thornhill - Thornhill
NT
DNS
Alexandra Stone
Thornhill - Thornhill
NT
DNS
Shellie Isnar
Westmount - Thornhill
NT
DNS
Inna Makarenko
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Apirami Kamalendiren
Thornlea - Thornhill
NT
DNS
Juana Li
Richmond Hill - Richmond Hill
NT
28.40
Julie ` Keogh
Lawrence Park - Toronto
NT
28.67
Ivie John
St. Edmund Campion
00.80
29.01
Naomi Lau
Bill Crothers - Unionville
NT
29.08
Tahellah Cameron
Bill Crothers - Unionville
NT
29.19
Stephanie Tutton
Bill Crothers - Unionville
NT
29.31
Denay McLaughlin
St. Edmund Campion
00.80
29.47
Siera Durigan
Keswick - Keswick
NT
29.50
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jazmyn Lewis
Stephen Lewis - Vaughan
26.82
26.76
10
Sojung Kim
Bill Crothers - Unionville
25.80
27.49
8
Melissa Chong
St. Elizabeth - Thornhill
28.02
27.71
6
Stephanie Rosenbaum
Alexander MacKenzie H S
28.04
28.22
5
Tahellah Cameron
Bill Crothers - Unionville
29.19
28.42
4
Lauren Harrison
Dr. G. W. Williams - Aurora
26.40
29.13
3
Juana Li
Richmond Hill - Richmond Hill
28.40
29.20
2
Stephanie Tutton
Bill Crothers - Unionville
29.31
30.09
1
Alicia Olvera
Bill Crothers - Unionville
28.20
30.71
Siera Durigan
Keswick - Keswick
29.50
30.89
Denay McLaughlin
St. Edmund Campion
29.47
SCR
Ivie John
St. Edmund Campion
29.01
SCR
Unyque Richards
St. Edmund Campion
27.98
SCR
Jada Nneji
Cardinal Carter - Aurora
28.29
SCR
Naomi Lau
Bill Crothers - Unionville
29.08
SCR
Julie ` Keogh
Lawrence Park - Toronto
28.67
SCR
c
Last updated Mon, 19 May 2014 23:19:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en