Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 19, 2010 to May 20, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.06 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
1B Female 100 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Nickesha Kong
Notre Dame - Brampton
13.68
13.69
10
Angeline Mandrapilias
Gordon Graydon
NT
18.30
Tiann Thomas-Walford
Applewood Acres
15.87
15.93
8
Tharmiha Thangarajah
St. Joseph - Mississauga
NT
20.37
Xaysha Barnam
North Peel - Brampton
NT
16.00
6
Kalina Pejda
Gordon Graydon
NT
20.50
Dilaksha Nagendran
Central Peel - Brampton
17.25
16.19
5
Taylor Gordan
Gordon Graydon
NT
21.56
Bethany Stewart
North Peel - Brampton
NT
16.31
4
Hana Rasas
Applewood Acres
NT
23.31
Shanice Aaron
Rick Hansen - Mississauga
15.50
16.53
3
Jennifer Raposo
Iona Catholic Secondary School
NT
29.19
Greter Trevin-Perez
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
17.13
2
Celine Ayala
St. Joseph - Mississauga
NT
44.25
Paige McCallen
Parkholme School
NT
1:09.06
Sandra Atto
St. Marcellinus - Mississauga
16.20
17.31
1
Stephanie Amponsah
Lincoln Alexander -Mississauga
NT
17.41
Ivie Egud
St. Roch C.S.S - Brampton
NT
17.44
Jennifer Cresswell
St. Marcellinus - Mississauga
17.50
17.50
Sundeep Rakkar
Bramalea - Brampton
18.20
18.06
Ceara Tserepas
St. Marcellinus - Mississauga
19.06
18.12
Sara Al Subihi
Rick Hansen - Mississauga
16.50
18.15
Shahd Asa'd
Clarkson
NT
18.16
Rheauna Taggart
port credit team 10
22.30
18.22
Anna Chong
West Credit Panthers
NT
18.37
Asia Kuczek
Philip Pocock - Mississauga
19.10
18.85
Nicole Beauchemin
Brampton Centennial S.S
NT
19.34
Shanyka Campbell-Brown
Sandalwood Heights - Brampton
25.93
19.59
Natalia Roa
St. Joan of Arc - Mississauga
20.31
19.59
Dori James
d'Youville
16.00
19.74
Razzan Ba Haroon
Applewood Acres
21.00
19.78
Hailey Hosick
Ascension of Our Lord-Miss
24.00
19.91
Kashmala Shaheen
port credit team 10
23.12
19.93
Lily Hu
Applewood School
22.66
19.94
Chanel Perera
St. Joseph - Mississauga
NT
20.25
Katrina Rempel
Parkholme School
NT
20.56
Jessie Gill
Central Peel - Brampton
33.32
20.62
Krista Rowett
port credit team 10
20.85
20.81
Rachel Layne
Central Peel - Brampton
31.22
21.15
Angela Bogus
Applewood School
30.20
21.90
Kyla Binder
St. Joan of Arc - Mississauga
27.12
22.03
Ama Ansu
Parkholme School
26.34
22.25
Purwa Khizar
Applewood School
32.33
22.30
Carolyn Miller
West Credit Panthers
NT
22.35
Reba Sharma
Mayfield Parkholme
60.00
22.47
Sophia Dorante
North Park - Brampton
21.27
22.88
Joy Biagioni
Central Peel - Brampton
26.97
23.03
Debra Clarke
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
23.19
Rajanpreet Bhoon
Central Peel - Brampton
24.79
23.19
Raji Grewal
Central Peel - Brampton
27.62
23.56
Selviya Zemokhol
Central Peel - Brampton
32.34
24.18
Nadeen Ismail
Clarkson
NT
24.47
Keshia Amankwah
Central Peel - Brampton
30.45
25.19
Melody Suite
Chinguacousy - Brampton
33.44
25.34
Oneka Seivwright
Lincoln Alexander -Mississauga
NT
25.59
Jenna Grisicki
Parkholme School
NT
25.69
Jodel Brown
Parkholme School
24.30
25.72
Christine Johnson
Clarkson
NT
25.97
Neha Verma
Parkholme School
NT
27.50
Aminah Husainy
Central Peel - Brampton
30.52
27.78
Marija Matessa
St. Joan of Arc - Mississauga
25.12
28.10
Luciana Figueiredo
St. Marcellinus - Mississauga
18.76
28.28
Nicole Neyedly
Applewood School
30.09
28.47
Nadine Aly
Applewood School
28.45
28.68
Iskra Pajdakovska
Clarkson
NT
29.47
Leeza Buis
Applewood School
34.88
29.81
Ayan Ali
Chinguacousy - Brampton
50.34
30.06
Tamara Lazzaretto
Chinguacousy - Brampton
37.09
30.69
Nicole Brown
Harold M Brathwaite - Brampton
NT
31.06
Jodi Batchelor
Applewood School
29.22
32.78
Hina Patel
Parkholme School
NT
36.25
Chelsea Penney
Parkholme School
26.24
38.97
Harjot Mundi
Chinguacousy - Brampton
48.87
39.26
Lauren MacDonald
Applewood School
32.77
43.25
Kuljinder Johal
Parkholme School
35.20
44.75
Osato Imafidon-Taiwo
Central Peel - Brampton
18.51
SCR
Taylor Arbeau
Philip Pocock - Mississauga
20.00
SCR
Nya Wilson-Fable
Rick Hansen - Mississauga
22.07
SCR
Tasha Gaffoor
Parkholme School
60.00
SCR
Michelle Prybylo
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
SCR
Jacquie Bailey
Clarkson
NT
SCR
Sheetal Baijal
Applewood Acres
NT
DNS
10
c
Last updated Mon, 09 May 2011 17:44:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en