Meet Info
TDSSAA South and West Track and Field Championships
May 21, 2019 to May 22, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Novice Female 200 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Genesis Ghide-Bryan
Central Technical - Toronto
NT
27.08
10
Aaliya Eustace
Central Technical - Toronto
NT
28.25
8
Ashanaya Lohnes-Hoyte
Central Technical - Toronto
NT
28.51
6
Destiny Chandler
Central Technical - Toronto
NT
28.53
4
Sonya Ing
Monarch Park - Toronto
34.10
28.76
2
Talia Morais
Harbord - Toronto
NT
29.14
1
Caroline Dubrovski
Richview - Islington
29.00
29.21
Julia Kochanski
Etobicoke Arts - Toronto
NT
29.50
Parker Pirso
Riverdale - Toronto
30.00
30.14
Cheyenne Alliman
West Humber - Rexdale
29.33
30.15
Sequoia S Dickinson
Lakeshore - Toronto
NT
30.19
Chloe Laxon
Etobicoke Arts - Toronto
NT
30.29
Bianca Hoang
Malvern - Toronto
NT
30.57
Tanaka Chodokufu
Weston - Weston
NT
30.95
Naomi Bailey
Riverdale - Toronto
30.00
31.37
Nickel Bynoe
York Memorial - Toronto
NT
31.69
Kiara Schwarz-Chisholm
Silverthorn - Etobicoke
NT
32.30
Radha Golding
West Humber - Rexdale
30.35
32.32
Malika Scott
Weston - Weston
NT
32.46
Hanna Kent
Richview - Islington
32.62
32.53
Teya da Luz
Riverdale - Toronto
NT
32.76
Adriana Henry
Weston - Weston
NT
32.83
Sanjika Suganthan
Marc Garneau - Toronto
NT
32.99
Zoe Burton Watson
York Memorial - Toronto
NT
33.48
Grace Boakye
West Humber - Rexdale
NT
33.50
Julia SBert
Ursula Franklin Acad - Toronto
33.00
33.70
Brianna Robinson
Weston - Weston
NT
33.81
Andjela Jagodic
East York - Toronto
NT
34.69
Shecaniah Davis
West Humber - Rexdale
NT
34.76
Safia S Sharif
Kipling - Etobicoke
NT
37.30
Steffy Mauricette
West Humber - Rexdale
32.24
37.82
Peyton Reid
Runnymede - Toronto
NT
40.35
c
Last updated Thu, 23 May 2019 1:46:58
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en