Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 16, 2019 to May 17, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Triple Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Matthew Liaw
Bill Hogarth Secondary School
ND
11.83
10
Sarujen Arulharan
Markville Secondary School
ND
11.61
8
Arman Shahzadeh
Richmond Green - Richmond Hill
ND
11.48
6
Arujan Navaneethan
Middlefield - Markham
ND
11.32
5
Daniel Gao
Dr. G. W. Williams - Aurora
10.99
11.09
4
Jackson Edward
Newmarket - Newmarket
ND
11.09
3
Sina Ayerman
Richmond Green - Richmond Hill
ND
11.05
2
Cameron Nemeth
Newmarket - Newmarket
ND
10.93
1
Marcus Greaves
Richmond Green - Richmond Hill
ND
10.90
Ryan Wu
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
10.78
Evan Straatsma
Toronto District Christian HS
ND
10.76
Maxwell He
St.Theresa of Lisieux
ND
10.75
Kenneth Kong
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
10.67
Andrew Schembri
Stouffville - Stouffville
ND
10.53
Lucas Ten
Unionville - Markham
ND
10.43
Tyler Simpson
Keswick - Keswick
ND
10.41
Rayan Saeed
Maple - Maple
ND
10.32
Graham Lucas
Stouffville - Stouffville
ND
10.30
Jonathan Diakopoulos
Bill Hogarth Secondary School
ND
10.27
Brayden Petersen
Bill Hogarth Secondary School
ND
10.15
Arik Dhaliwal
Villanova College
ND
10.13
Jeshan Anandarajan
Unionville - Markham
ND
10.12
Collin Tan
Milliken Mills - Markham
ND
10.11
Kaven Rajakumar
Bill Crothers SS - Unionville
ND
9.99
Victor Yu
Bill Hogarth Secondary School
ND
9.91
Brendan Russell
Bill Crothers SS - Unionville
ND
9.75
Terence Jiang
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
9.73
Waaiz Mehar
Middlefield - Markham
ND
9.72
Nirosan Mohendran
Bur Oak S.S.
8.53
9.70
Sahand Karimi
Langstaff - Richmond Hill
9.37
9.69
David Zu
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
9.59
Soheil Karimi
Langstaff - Richmond Hill
9.55
9.56
Frederick Zhang
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
9.49
Lamonte Rudi-Barrett
Richmond Green - Richmond Hill
ND
9.22
Roy Yao
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
8.97
Daniel Zhou
Westmount - Thornhill
ND
8.90
Donald Chen
Middlefield - Markham
ND
8.83
Anthony Tanasuca
St.Theresa of Lisieux
ND
8.65
Thomas Osso
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
7.25
Justin Ball
Our Lady of the Lake - Keswick
ND
FOUL
Ayaan Dilshad
Middlefield - Markham
ND
FOUL
Aanushan Elangoban
Bill Hogarth Secondary School
ND
FOUL
Kian Serjeantson
Bill Hogarth Secondary School
ND
FOUL
Adam Medakoic
Our Lady of the Lake - Keswick
ND
FOUL
Seby Asan
Emily Carr Secondary School
ND
FOUL
Kalen Papazian
Thornhill - Thornhill
ND
DNS
Nathan Zusman
Thornhill - Thornhill
ND
DNS
Alexander Neilsen
Unionville - Markham
ND
DNS
Jerry Cheng
Middlefield - Markham
ND
DNS
Mbong Mbong
Richmond Green - Richmond Hill
ND
DNS
Stuart Kaimer
Bill Hogarth Secondary School
ND
DNS
Alex Rogers
Aurora High School
ND
DNS
Serge Ekzhanov
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNS
c
Last updated Sat, 18 May 2019 20:28:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en